Soru Samsung Mu Apple Mı

Samsung mu apple mı

• Samsung

Kullanılan: 20 48.8%
  • Apple

Kullanılan: 21 51.2%

• Kullanılan toplam oy
    41

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Samsung ve apple bilindiği gibi iki kral markadır peki siz hangi markayı tercih ediyorsunuz benim ilk tercihim samsungtan yana çünkü o abd malı değil kore malı kore ve japonları çok seviyorum kazandıkları para sonuna kadar helal olsun

HP Kullanıcısı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,274
Samsung güzeldir. Elimdeki eski cihaz hayla hayatta 9 yıllık telefon hayla bozulmadı. Oy'um samsung'a.

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,511
Markaya bakılmamalı asıl önemli olan model ve özellikleri. Tabii ki hep dandik ürün üreten marka varsa o başka. Ben hiç bir marka tutmam. Tarafsızım. Alacağım her elektronik üründe her şeyin iyi ve de fiyatına göre güzel olmasını beklerim. Sorunsuz ve de uzun süreli dayanıklı bir şey olmalı bence. Çünkü iki de bir değiştirmek istemediğimden. Dandik bir şeyse zaten bedava olsa almam.
Umarım bu konuda da fan boy veya hater diyen olmaz.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Samsung.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Markaya bakılmamalı asıl önemli olan model ve özellikleri. Tabii ki hep dandik ürün üreten marka varsa o başka. Ben hiç bir marka tutmam. Tarafsızım. Alacağım her elektronik üründe her şeyin iyi ve de fiyatına göre güzel olmasını beklerim. Sorunsuz ve de uzun süreli dayanıklı bir şey olmalı bence. Çünkü iki de bir değiştirmek istemediğimden. Dandik bir şeyse zaten bedava olsa almam.
Umarım bu konuda da fan boy veya hater diyen olmaz.
aslında bende bir telefon var yusuf hayaloğlu bir şiirinde der ki kafa patlak göz çatlak aynen öyle bir telefon s 7 edge ekran çatlak 5 yıldır akrep ile yelkovan nasıl çalışırsa aynen öyle çalışır onun için nerede kore ve japon görsem sarılarsım gelir gelelim fiyat listesine şu fiyat sudan ucuz

Cep telefonu 5 bin
Lcd ekran 6 bin ver en kralını al şimdi pahalı diyenler olabilir eee abii artık 5 bin tl den ucuz hiç bir şey alamazsın alsanda kalite olmaz

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Buralar karışır ben kola çiğdem alıp geliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

images.jpeg-2.jpg

Anlık olarak benn...

Pava

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Samsung ve apple bilindiği gibi iki kral markadır peki siz hangi markayı tercih ediyorsunuz benim ilk tercihim samsungtan yana çünkü o abd malı değil kore malı kore ve japonları çok seviyorum kazandıkları para sonuna kadar helal olsun
benim için modele göre değişir mesela exynos işlemcili bir samsung yerine apple tercih ederim ama diğer modellerde durum değişebilir

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Modelden modele göre değişir. Bügün 11 Pro dan S21 ultra ya geçtim çok memnunum. 120hz modunda ekran yağ gibi akıyor. Gece fotoğraf performansını denedim. Sonuçlar 11 Pro dan çok daha iyi çıktı. 4-5 gün daha kullanıp S21 Ultra deneyimim hakkında konu açmayı düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim için modele göre değişir mesela exynos işlemcili bir samsung yerine apple tercih ederim ama diğer modellerde durum değişebilir
S21 serisindeki Exynos 2100 bildiğiniz exynos lara benzemiyor. Nerdeyse Sd888 kadar performanslı ve batarya performansı sd888 versiyonundan daha iyi.

Reaksiyon puanı
6,381
Günümüzde Celal Şengör'e evrim sorulduğunda bilim dünyasında artık tartışılmadığından ve kabul edildiğinden bahsediyor genelde. Hatta en son izlediğimde deliye döndü adam "Evrimi kanıtlar mısınız" deyince biri.

Bu soru sorulunca da benim aklıma bu cevap geliyor, artık bunu hiçbir editör tartışmaz bunun belli bir cevabı olmadığını da tüm teknoloji duayenleri, en azından duayen olduğunu iddia eden insanlar kabul etmiş görünüyor. Kimi gerçekten sevdiğinden dolayı, kimi fanatikliği kimi nefreti nedeniyle bir cevap verir.

Kısaca artık bu tartışma çoğu insanın sevdiğini yüceltme nefret ettiğini gömme aleti haline geldi. Artık bu konu biraz sıkıyor insanı. Artık "Tavuk mu yumurtadan, yumurta mı tavuktan" tartışmasına benziyor.

Olive34

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Arayüz akıcılığı olarak Apple. Diğer özellikleri pek ilgimi çekmez. Sırf arayüz performansı ve güncelleme desteği için de kolay kolay Apple almam.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Fiyat performans olarak düşünürsek elbette samsung

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
2sinide sevmiyorum Samsung sadece marka diyelim İphonada bataryası kötü diyelim

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
ikiside sevdigim marka şuan iphone kullanıyorum