Samsung Katlanabilir Cihazlar Üzerine Çalışmaya Devam Ediyor

Bu konuyu okuyanlar

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
samsung-galaxy-z-fold-tablet-1320x990.png

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, katlanabilir cihazlar üzerine çalışmaya devam ediyor. Güney Koreli şirket, katlanabilir akıllı telefonlarını Z serisi altında birleştirdi ve ürün yelpazesinin gelecekte katlanabilir tabletleri de kapsayacak şekilde genişleyeceğine dair artan söylentiler var.

Yeni Galaxy Z Fold Tab, Galaxy S22 telefon serisiyle birlikte çıkabilir

Yeni gelecek olan Galaxy Z Fold Tab serisinin çift menteşeli, üç katlamalı bir tablet olması bekleniyor. Samsung ilk katlanabilir tabletini 2022'nin ilk çeyreğinde Galaxy S22 telefon serisiyle birlikte piyasaya sürüleceği bildirildi. Ayrıca Samsung, Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3'ü Temmuz ayında gerçekleşecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtabilir. Yeni Galaxy Z Fold Tab serisinin, mevcut katlanabilir cihaz modellerine göre, daha sağlam bir ultra ince cam içereceği ve S Pen ile uyumlu olacağı söyleniyor.

Son düzenleme:

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Ben katlanır telefonlarda gelecek görmüyorum. 3D televizyon gibi tarihe karışacak ya da çok farklı bir versiyonunu yapacaklar bence.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Ben katlanır telefonlarda gelecek görmüyorum. 3D televizyon gibi tarihe karışacak ya da çok farklı bir versiyonunu yapacaklar bence.
3d tv de çok güzel bir fikir bence. Fakat zamanı yanlış olabilir. Vr deneyimde çok güzel bir fikir ama dünya buna hazır değil. Keza katlanır telefonda aynı şekilde olabilir

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Telefon katlanınca ne oluyor? Sadece telefonu daha pahalı yapan bir etken bence. 4-5 Aya bunlarda unutulur üstteki Hocamın dediği gibi.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Katlanan telefon kadar saçma bir şey görmedim. Nedenleri;

1 - Boş yere pahalılaştırıyor
2 - Ekran kırılıyor
3 - Ekran bozuluyor

Adam akıllı normal bir telefon alın. Rahatına bakın. Katlanan telefon gibi saçmalılar alınmamalı.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058

2 - Ekran kırılıyor
3 - Ekran bozuluyor

Adam akıllı normal bir telefon alın. Rahatına bakın. Katlanan telefon gibi saçmalılar alınmamalı.
Öyle düşünme avantajları var. Tabi şu an dezavantajı daha çok gözüküyor.
1 - Daha geniş ekran
2 - Taşıması kolay
3 - Göreceli ama büyük ekranın verdiği pratiklik

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059

2 - Ekran kırılıyor
3 - Ekran bozuluyor

Ekran kırılma ve bozulmalar düzeltildi diye biliyorum.
İlk katlanan telefon S10 ile birlikte tanıtılmıştı. O zamandan bu yana bitmedi. Ayrıca Z flip bana oldukça şık geldi.