Samsung iPhone

Bu konuyu okuyanlar

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Merhaba dostlar

ben uzun sene samsung kullandım s3s6 note serileri vs vs. Hayatımda kullandığım tek iphone 4 dü. Uzun lafın kısası ben samsung da sanki bi rahattım fotoğraf atma müzik atma vs vs her türlü konuda hızlı şekilde çözüm yapabiliyordum yedekleme olsunvs ama iphone hiçbirşeye izin vermiyor hızlı sarj 390 tl icloud desen paralı 5gb üstü yani telefon zaten8 bin tl hala ücret ödemek zorunda kalıyorum. Aklımda satıp samsung s20 plus almak varyorumlarınızı merak ediyorum

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba dostlar

ben uzun sene samsung kullandım s3s6 note serileri vs vs. Hayatımda kullandığım tek iphone 4 dü. Uzun lafın kısası ben samsung da sanki bi rahattım fotoğraf atma müzik atma vs vs her türlü konuda hızlı şekilde çözüm yapabiliyordum yedekleme olsunvs ama iphone hiçbirşeye izin vermiyor hızlı sarj 390 tl icloud desen paralı 5gb üstü yani telefon zaten8 bin tl hala ücret ödemek zorunda kalıyorum. Aklımda satıp samsung s20 plus almak varyorumlarınızı merak ediyorum
S20 plus Samsungun son dönemde çıkardığı en iyi cihazlardan biri.120 hz ekran teknolojisi,arka kamerada 1/1,76 inç büyük sensörü 5x optik 10x hibrit 30x digital.zoom sunan profesyonel arka kamerası,ayna gibi ekranì,stereo hoparlör dolby atmos sayesinde harika ses kalitesi ile uzun yıllar kafan rahat kullanacağın kaliteli bir cihaz.S20 plus al keyfine bak.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Hocam kamerasıyla olsun , cpu-gpu suyla olsun , yazlım desteğiyle olsun 11 pro her yönüyle daha iyi .
cpu-gpu olayında haklì olabilirsin ama kamerada S20 plus bence daha iyi.Adamlar kamerada büyük sensör,108 mp kamera,5x optik 10x hibrit. 30x digital zoom gibi mükemmel bir kamera donanımına sahip.Ekran tarafìnda Samsungu anlatmama gerek yok,video da iphone daha iyi,ön kamera da S20 plus gündüz,gece özellikle gece çekimlerinde bariz üstün.Iphone 11 pro güzel cihaz benim beğendiğim cihazlardan biri ama S20 plus bence 11pro dan daha iyi bir cihaz.Apple iphone 12 de sağlam teknolojiler kullanmalı.

Son düzenleme:

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
cpu-gpu olayında haklì olabilirsin ama kamerada S20 plus bence daha iyi.Adamlar kamerada büyük sensör,108 mp kamera,5x optik 10x hibrit. 30x digital zoom gibi mükemmel bir kamera donanımına sahip.Ekran tarafìnda Samsungu anlatmama gerek yok,video da iphone daha iyi,ön kamera da S20 plus gündüz,gece özellikle gece çekimlerinde bariz üstün.Iphone 11 pro güzel cihaz benim beğendiğim cihazlardan biri ama S20 plus bence 11pro dan daha iyi bir cihaz.Apple iphone 12 de sağlam teknolojiler kullanmalı.
+ ı geçtim şu videoda ultranın kamerasına bak

Enis1990

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Aynen +1 ?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
+ ı geçtim şu videoda ultranın kamerasına bak
Attığìn video yu izledim.O video da iphonedo efendi Samsungu kamera ve video da gömüyor.Video da yaptığı bazı ele$tirilere katılıyorum ama fotoğraf tarafında yaptığı eleştirilere katılmìyorum.Adam sen 108 mp koymuşsun ben 2metre mesafeden çekiyorum ama abarttìğın kadar çekmiyor diyor.Akìl var,mantìk var Samsung 108 mp I kullanan ki$i 2 metre mesafeden fotoğraf çeksin diye koymadı.108 mpin konma amacı kullanìcìnìn mükemmel manzara fotoĝrafları çekmesini sağlamak.108 mp den dolayì çektiğin fotolara zoom yapıldìğìnda kalite düşmüyor.Adam 100x koymuşsun ben 100x zoom yaptığìmda kalite çamur gibi oluyor diyo.Akıl var,mantık var Samsung cihazda 100x optik zoom var diye bir iddaa da bulunmadì.Adamlar biz cihaza 10x optik yani 50metreye kadar kayìpsìz zoom 30x hibrit yani 150m ye kadar çok az kalite kaybìyla ba$arılı zoom,500 metreye kadarda digital ama 150metreden sonra kalitenin tamamen kaybolduğu bir zoom koyduk dediler.Adam renk doğruluğunu eleştiriyor,renk doĝruluğu ki$iden ki$iye değişir.Kimisi doğal sever,kimisi canlı burdada yaptığı ele$tiriye katìlmıyorum.Iphonedo eleştirilerinde haklı olduğu noktalar var ama abarttığı noktalarda var.

Son düzenleme: