Samsung Innov8 I8510 - Video

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Samsung, 8 megapiksel kamerası ve 16 GB dahili hafızası ile Nokia N95 8GB'ı tarihe gömmek istiyor. Peki, gerçekten de bunu başarabilir mi? İzleyin.

Yeni model cep telefonları ile gündeme oturan marka Samsung, taşınması kolay, multimedya ve bağlantı seçenekleri güçlü bir telefon isteyenler için Samsung Innov8 I8510'u ülkemizde satışa sundu. 8 megapiksel kamerası ve 16 GB'lık hafızası ile bir anda dikkatleri üzerine çeken telefonu, ShiftDelete.Net Test Merkezi'nde bir süre denedik ve tecrübelerimizi aşağıdaki videoda paylaştık.

Videoyu İzleyin

[sdntv3]2008_10_14_samsung_innov8.mp4[/sdntv3]

::
Buradaki videoyu izleyemiyorsanız Adobe Flash Player yazılımını güncelleyin!

Nokia N958GB mı yoksa Samsung Innov8 mi?

Görünüm bakımından Nokia N95 8GB'a çok benzeyen telefon, Nokia'nın Symbian işletim sistemini de kullanınca, kıyaslama yapmadan geçmeyelim istedik.

Videoda da bulabileceğiniz kıyaslama sonucunda, görünümü ve şıklığı karşısında ön plana çıkan Nokia N95 8GB'ın 5 megapiksel kamerasına ve 8 GB dahili hafızasına karşın Samsung'un 8 megapiksel kamera ve 16 GB dahili hafızanın yanı sıra arttırılabilir hafız seçeneği, Innov8'i daha da ön plana çıkarıyor.

Fiyat açısından Samsung Innov8, Nokia N95 8GB'tan yaklaşık 150 YTL daha pahalı.

Fotoğraf Kalitesi

Samsung Innov8 ile çekilen orijinal fotoğraflar.

Not: Orijinal boyutlarına ulaşmak için çekilen fotoğrafların üstüne tıklayın.

Nokia N95 8GB ile çekilen orijinal fotoğraflar

Teknik Özellikler

samsung-innov.jpg

Ağırlık: 140 Gram
Ekran: 2,8 inç, 240*320 piksel
Kamera: 8 megapiksel
Video: MPEG4,3gp, Real one, WMV9,DivXOyunlar: FIFA08, Asphalt4
Radyo: FM, RDS
Ofis: Adobe PDF, Quickoffice ile görüntüleme
Bağlantı: USB1.1, Bluetooth 1.2,WiFi, GPS,
Hafıza: 16 GB dahili, microSD hafıza kartı
İşletim sistemi: SymbianOS/9.3

:: Telefonun güncel fiyatını ve taksit seçeneklerini öğrenmek için buraya tıklayın.

Bilgi için: Samsung Mobile
Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
adamlar yapmış ya... alınıcak telefon işte tabi telefon denirse ;)

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ellerinize sağlık güzel inceleme olmuş fakat nokia n96 ile neden kıyaslanmadı acaba

orcagada

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Samsung Omnia ve Iphone 3G arasındaki bir mukayeseyi de izleyebilecek miyiz?

Sanırım bu iki telefon arasında kalan ben gibiler vardır,

Bekliyoruz...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Cuma'ya kadar bu iki telefonu da inceleyip okurlarımızla paylaşacağız. Yavrular elimizde :D

gokhankayaci

Doçent
Reaksiyon puanı
1
valla samsung abiler :):) düşünmeye bile gerek yok samsung yani.. hafiza kamera.. bi telefondan beklediğim özellikleri fazlası ile veriyor bana.. hızlı bir telefonda sorun yok yani videoda öle aman aman bi yavaşlamasını görmedim.. samsung samsung :D

Noctivagant

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Bağlantı özellikleri ile ilgili bir yanlış var. bu bilgileri sanırım samsung türkçe sitesinden aldınız. Ama o bilgiler yanlış telefonunun USB1.1, Bluetooth 1.2 değil bağlantıları USB 2.0 ve Bluetooth 2.0 bağlantıları.

Telefonu inceleyen tüm yabancı kaynaklar ve telefonu tanıtan siteler USB 2.0, Bluetooth 2.0 yazmakta

Ayrıca şunu şöleğim benim mp3 çalarım var usb 2.0 ondan daha hızlı veri aktarıyor telefon

DogukanDogu84

Profesör
Reaksiyon puanı
9
çözünürlük harika, Samsung resmen toz yutturmuş.Bir de dokunmatik ekran olsaydı. :)

gokhankayaci

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bence dokunmatik ekran olsaydı okadar da kullanışlı olmazdı bu tel.. ha komple telefonun tipini değiştirip mesela iphone gibi bişey olsa bu özelliklerde tabi daha iyi olur :)

pusluvadi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şunu söyleyebilirim, sitedeki en kötü tanıtım videosu olmuş, sanki zorla birisi al şunu da bir tanıtım videosu çekelim gibi bir hava var, alan kişide açmış samsungun özelliklerinin bulunduğu bir net sitesini orayı okuyup tanıtım yapıyor gibi... shiftdelete yakışmamış bir tanıtım... daha iyi tanıtımlar bekliyorum...
kıyaslamayı salla gitsin :mrgreen: milletde nokia sempatizanlığı var daha iyi bir telefon üretilse bile bazı kalıplardan çıkmıyorum bizim sempatizanlar. Kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun hesabı yani..

ozanturkcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
NOKIA lardaki gibi Samsung i8510 INNOV8 da da bütün mp3 leri zil sesi yapabiliyormuyuz. yani hafıza sınırı varmı, diğer samsung telefonlarda en fazla 3 bilemedin 4 mp3 ü zil sesi yapabiliyorduk, daha fazla mp3 ü zil sesi yapmak istediğimizde yeterli hafıza olmadığından (mp3 ü zil sesi yapabilmek için telefon hafızasına kayıt etmek gerikyor- hafıza kartından okumuyor-hafıza kartından zil sesi yapılamıyor) bunu gerçekleştiremiyorduk, Samsung i8510 INNOV8 ile bu özellik geliştirilmiş mi ?

BU SORUYA DA CEVAP EVETSE BENİM TERCİHİM SAMSUNG OLACAK

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
istediğiniz zil sesini ayarlayabiliyorsunuz. kısıtlama yok. işletim sistemi, nokia'lardaki gibi tıpkı ;)

Son mesajlar