Samsung Gear S2 Kutusundan Çıkıyor

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Eyyy Samsung. Telefonlarında o kadar kablosuz şarj kullanıyorsun da neden bu saatte kablo kullanıyorsun.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Gear s2 de kablosuz şarj desteği olan model var. Dün samsung un sitesinde baktığımda gördüm.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Bu saatten cacık olmaz. Android wear kullanmıyor. Kim buna uygulama yazacakD

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,712
Küçücük bir ekranda hangi uygulama ne işe yarayacak ki ? Görünüşü şık ama fiyatı yüksek. Şahsen bir saati, saat işlevi dışında kullanmam kullanmam. Bu durumda benim için gereksiz bir aksesuar. Millipiyango yılbaşı çekilişinden bana bir şey çıkarsa belki şık bulduğumdan dolayı almayı düşünürüm. (Ama yine de almayabilirim)

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Küçücük bir ekranda hangi uygulama ne işe yarayacak ki ? Görünüşü şık ama fiyatı yüksek. Şahsen bir saati, saat işlevi dışında kullanmam kullanmam. Bu durumda benim için gereksiz bir aksesuar. Millipiyango yılbaşı çekilişinden bana bir şey çıkarsa belki şık bulduğumdan dolayı almayı düşünürüm. (Ama yine de almayabilirim)
Öyle deme, Apple Watch için yüzlerce uygulama mevcut ve akıllı saati, akıllı saat yapan şeyler de, bu uygulamalar.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877

Apple watch için dünya kadar uygulama yazıldı ve desteği de hiç kesilmedi. Bizde Galaxy Gear var saat temasını değiştirmekten başka birşey yapamıyorsun.

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
hemfikirim alma konusunda

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,712
Öyle deme, Apple Watch için yüzlerce uygulama mevcut ve akıllı saati, akıllı saat yapan şeyler de, bu uygulamalar.
Peki bu uygulamalar bir işe yarıyormu ? Ne gibi uygulmalar mevcut ve ne derecede kullanışlılar ? Şahsen merak ediyorum.

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Peki bu uygulamalar bir işe yarıyormu ? Ne gibi uygulmalar mevcut ve ne derecede kullanışlılar ? Şahsen merak ediyorum.
Evet, çok kullanışlı değiller. Ama Bir Tweet yazacağında, telefonuna bakmadan Hey Siri diyerek istediğin şeyi yazabiliyorsun.

Ha diyebilirsin ki, bu kadar üşengeç olmayın, bir telefonu açmak çok mu zor? İşte buna verebilecek bir cevabım yok.

Reaksiyon puanı
16,118
Evet, çok kullanışlı değiller. Ama Bir Tweet yazacağında, telefonuna bakmadan Hey Siri diyerek istediğin şeyi yazabiliyorsun.

Ha diyebilirsin ki, bu kadar üşengeç olmayın, bir telefonu açmak çok mu zor? İşte buna verebilecek bir cevabım yok.

otobüste ayaktasın elini cebine atamıyacağın pozisyonda kalmışsın işte bu anda bu saat işini görür.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498

Sana şu kadar söyleyim. App Store'daki yeri önemli olan birçok uygulamanın kullanması kolay ve mantıklı uygulamaları var. Saat Store'u olarak en iyisi. Evernote'a sesli dikte ile not yazmaktan vazgeçmem.