Haber Samsung Galaxy'nin Yeni Üyesi: Galaxy S21 FE Ve Son Sızıntılar

Bu konuyu okuyanlar

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung, Galaxy ailesinin yeni üyesini piyasaya sürmeye hazırlıyor.

samsungfe.jpg

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung, Galaxy ailesinin yeni üyesini piyasaya sürmeye hazırlıyor. Geçtiğimiz aylarda en çok satılan telefon olan Galaxy S20 FE'nin, kardeşi olarak çıkması beklenen, Samsung Galaxy S21 FE'nin çıkış tarihi ve özellikleri sızdırılmış durumda.

Samsung Galaxy S21 FE'nin Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy S21 FE tasarım kısmında abisi olan, Galaxy S20 FE ile oldukça benzerlik gösteriyor. Cihazın, Optik Görüntü Sabitleme (OIS) gibi özelliklere sahip 12MP arka kamera, 12MP ultra geniş açılı lens ve 8MP telefoto lense sahip olacağı belirtiliyor. 120Hz ekran yenileme hızına sahip 6,4 inç Dinamik AMOLED 2X ekranın olacağı belirtilirken ekranın, Gorilla Glass Victus'u kullanacağı söylentiler arasında. USB Type-C girişi, ekran altı parmak izi okuyucusu, WiFi 6 teknolojisi, Bluetooth 5.0 gibi teknolojilere sahip olacağı söylenen cihazın, 3.5mmlik kulaklık girişi bulunmayacak. Cihazın, Snapdragon 888 SoC işlemciye ev sahipliği yapacak olan Exynos 2100 çip setine ve 4500mAh bataryaya sahip olacak. Samsung Galaxy S21 FE'nin sunduğu seçeneklere bakacak olursak; 6GB RAM veya 8GB RAM ve 128GB veya 256GB dahili depolama alanı ile birlikte gelecek. Cihazın 2022'nin ilk çeyreğinde çıkması bekleniyor.

Ekli dosyalar

• 1640102930548.png
    1640102930548.png
    78 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
fiyat ne kadar olacak acaba

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
8 binden aşağı olmaz
Bencede öyle olur ama 10 dan yukarı olursa pek tercih etmezler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung, Galaxy ailesinin yeni üyesini piyasaya sürmeye hazırlıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 166305

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung, Galaxy ailesinin yeni üyesini piyasaya sürmeye hazırlıyor. Geçtiğimiz aylarda en çok satılan telefon olan Galaxy S20 FE'nin, kardeşi olarak çıkması beklenen, Samsung Galaxy S21 FE'nin çıkış tarihi ve özellikleri sızdırılmış durumda.

Samsung Galaxy S21 FE'nin Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy S21 FE tasarım kısmında abisi olan, Galaxy S20 FE ile oldukça benzerlik gösteriyor. Cihazın, Optik Görüntü Sabitleme (OIS) gibi özelliklere sahip 12MP arka kamera, 12MP ultra geniş açılı lens ve 8MP telefoto lense sahip olacağı belirtiliyor. 120Hz ekran yenileme hızına sahip 6,4 inç Dinamik AMOLED 2X ekranın olacağı belirtilirken ekranın, Gorilla Glass Victus'u kullanacağı söylentiler arasında. USB Type-C girişi, ekran altı parmak izi okuyucusu, WiFi 6 teknolojisi, Bluetooth 5.0 gibi teknolojilere sahip olacağı söylenen cihazın, 3.5mmlik kulaklık girişi bulunmayacak. Cihazın, Snapdragon 888 SoC işlemciye ev sahipliği yapacak olan Exynos 2100 çip setine ve 4500mAh bataryaya sahip olacak. Samsung Galaxy S21 FE'nin sunduğu seçeneklere bakacak olursak; 6GB RAM veya 8GB RAM ve 128GB veya 256GB dahili depolama alanı ile birlikte gelecek.

Kamera kaç x zoom bu arada bilgi var mı?

Yakında herkes diyecek taktın zooma ama youtube ta S21 ultra ve 11 ultraların zoomlarını görünce kıskanıyorum ??

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Bencede öyle olur ama 10 dan yukarı olursa pek tercih etmezler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kamera kaç x zoom bu arada bilgi var mı?

Yakında herkes diyecek taktın zooma ama youtube ta S21 ultra ve 11 ultraların zoomlarını görünce kıskanıyorum ??
3x optik zoom kamerası olacak diye biliyorum yani büyük ihtimalle maksimum 30x zoom yapabilecektir.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
3x optik zoom kamerası olacak diye biliyorum yani büyük ihtimalle maksimum 30x zoom yapabilecektir.
Ben çok büyük hata yaptım telefon konusunda mi11 alacak param vardı gittim redmi note 10 pro aldım daha fazla vermeyim diye, hadi bunu geçtim, mi note 10 alabilirdim 50x zoom vardı onda.

S20 fe de alabilirdim ama almadım çok aceleci davrandım, amiral alacak paran yoksa kafa karışıyor hep.

Bir dahaki telefonu ya Samsung yada Xiaomi amiral alacam ama kesin amiral alacam, Xiaomi Türkiyeye getirirse amiral alırım yoksa Samsung alırım.

Evet biraz pahalı lakin değiyor aldığına.

Sony sanki bilmiyor giriş orta çıkarmayı ama adamlar direk amiral üretiyor