Samsung Galaxy Veya Iphone

Bu konuyu okuyanlar

hamzaakif58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben bir öğrenciyim bir telefona ihtiyacım var aklımda bazı soru işaretleri var hangi telefonu alsam bilemiyorum yardımcı olurmusununuz ?
bütçem 4500 TL bütçem var samsung galaxy a72 düşünüyorum ama samsung galaxy a52 de olabilir. ama çıkan şarj başlığını sevmedim ekran boyutu çok öenemli değil. Ama batarya iyi olsun isterim 4500 mAh yerine 5000 olsun isterim. Peki taksit seçenekli bir yer önerirmisiniz ? veya iphone xr için veya iphone 11 için.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
Merhabalar ben bir öğrenciyim bir telefona ihtiyacım var aklımda bazı soru işaretleri var hangi telefonu alsam bilemiyorum yardımcı olurmusununuz ?
bütçem 4500 TL bütçem var samsung galaxy a72 düşünüyorum ama samsung galaxy a52 de olabilir. ama çıkan şarj başlığını sevmedim ekran boyutu çok öenemli değil. Ama batarya iyi olsun isterim 4500 mAh yerine 5000 olsun isterim. Peki taksit seçenekli bir yer önerirmisiniz ? veya iphone xr için veya iphone 11 için.
A72 bakabilirsiniz.

Taksit kaldırıldı taksitli cihaz alamazsınız,
alsanız da değerinden yüksek fiyata belki.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
O fiyat bandında A72, Mi 11 Lite, Redmi Note 10 Pro alınabilir. Önceliklerinizi, kullanımınızı söylerseniz daha doğru öneriler yapabiliriz.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
4500 bütçe ve taksit??? Kafam karıştı. Paranız var ama genede taksitli mi istiyorsunuz? Yoksa paranız yok ama bu fiyata kadar taksitle alırım mı diyorsunuz?
Taksitli satış yok. Bazı yerler mesela teknosa gibi kredi çektirip taksit yaptırıyor. Bir telefondan beklentin ne? Batarya demişsin sadece de oyun oynar mısın kamerak kullanır mısın film izler misin.... Bir sürü kriter var.

Son mesajlar