Soru Samsung Galaxy Tab A7 T507 vs Huawei Matepad 10.4

Bu konuyu okuyanlar

salihaktan_

Profesör
Reaksiyon puanı
544
Teknik özellikler bakımından; ekran, işlemci, RAM, depolama olarak Huawei daha iyi ama Google Hizmetleri olmadığını bilerek satın almalısın.

temhA_71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Teknik özellikler bakımından; ekran, işlemci, RAM, depolama olarak Huawei daha iyi ama Google Hizmetleri olmadığını bilerek satın almalısın.
Hocam Google desteklememesi sorun değil çözümleri var ama tablette jak girişi bulunmuyormuş. Jak dönüştürücülere baktım ama hiç iyi yorumlar yok. Jak girişi olmaması saçma geldi.

salihaktan_

Profesör
Reaksiyon puanı
544
Mcdodo marka jak dönüştürücüleri tercih edebilirsiniz. Ben de kullanıyorum, memnunum.

temhA_71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Mcdodo marka jak dönüştürücüleri tercih edebilirsiniz. Ben de kullanıyorum, memnunum.
Sağolun hocam. Şimdi sipariş vericem tableti. Huawei almaya karar verdim. Almışken özelliği iyi olsun. Dönüştürücü almayacağım. Normalde kutudan çıkıyor ama eğer kaldırdıysalar size yazar düzgün bir dönüştürücü alırım.

salihaktan_

Profesör
Reaksiyon puanı
544
Hayırlı olsun, elbette yardımcı olurum.

salihaktan_

Profesör
Reaksiyon puanı
544
İzlediğiniz videolarda ya yanlış aktarmışlar ya da oradaki farklı bir model olabilir. Bu cihazda Kirin 710A işlemcisi mevcut. Huawei Türkiye internet sitesinden de teyit ettim.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Hocam Google desteklememesi sorun değil çözümleri var ama tablette jak girişi bulunmuyormuş. Jak dönüştürücülere baktım ama hiç iyi yorumlar yok. Jak girişi olmaması saçma geldi.
Hocam jack girişi için dönüştürücü geliyor. Ben aldığımd vardı içinde. Hatta satıcıyı Huawei seçerseniz kılıfta geliyordu. Kılıfı hala veriyorlar mı emin değilim ona bakın aynı tableti bende kullanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Hepsiburada da işlemci A710 olarak geçiyor ama YouTube videolarda vs 810 geçiyor bilginiz var mı?
Kirin 810 hocam tablet yanımda şimdi baktım. Resimde atabilirim isterseniz...

Son düzenleme:

temhA_71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Hocam jack girişi için dönüştürücü geliyor. Ben aldığımd vardı içinde. Hatta satıcıyı Huawei seçerseniz kılıfta geliyordu. Kılıfı hala veriyorlar mı emin değilim ona bakın aynı tableti bende kullanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kirin 810 hocam tablet yanımda şimdi baktım. Resimde atabilirim isterseniz...
Hocam Hepsiburada dan sipariş verdim. Oyun vs oynuyorsanız kasma oluyor mu?

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Oyun oynamıyorum :) Ben daha çok bir şeyler okuma ve eğitim amaçlı kullanıyorum.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Nerden aldınız ve kaça aldınız. Kılıf geldi mi ayrıca? Tekrak baktım huaweinin kendi sitesinde kılıfla satılıyormuş.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Hocam Hepsiburada sitesinden aldım. Kılıf, dönüştürücü vs gelmedi.
Satıcıyı huawei seçmen gerekiyordu onun için baktım yokmuş hbde satıcı olarak huawei. Huawenin kendi sitesinde orjinal kılıflı olarak satılıyordu neyse kılfı sonradan da alırsın. Ama huaweinin kendi sitesinden al ordaki orjinal kılıf. HUAWEI Matepad 10.4 Kılıf Gri | HUAWEI Mağazası TÜRKİYE bendekinin aynısı bu. Dönüştürücü niye çıkmadı ona şaşırdım.

temhA_71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11

temhA_71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
İzlediğiniz videolarda ya yanlış aktarmışlar ya da oradaki farklı bir model olabilir. Bu cihazda Kirin 710A işlemcisi mevcut. Huawei Türkiye internet sitesinden de teyit ettim.
Hocam dönüştürücü önerir misiniz?

salihaktan_

Profesör
Reaksiyon puanı
544
Evet ben de alışveriş yaptım güvenebilirsiniz.