Samsung Galaxy S5 Elimizde - VİDEO

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Donanım rakiplerine baya geride kalmış. Arayüzünde bazı yerler tizen işletim sitemine benziyor sanki.
Beklentinin altında kalmış birçok özelliği de kopyalamışlar zaten pek fazla satılmaz gibi.

fated34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tasarımı s2'ye benzettim nedense :confused1:

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
Abla o pozu nasıl verdi :)
Samsung almam asla heleki note 2'den sonra ama güncelleme beklemeyen arkadaşlar alabilir

- - - Mesaj Güncellendi - - -

3dmark sonuçları nerede ?

CTRL+W

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende gördüm dh de.video yu izledikten sonra zaten s5 den bi cacık olmayacağını anladım parmağını sürt sürt açılmıyo üstüne real racing 3 de bile kasıyor

herşey tamamda ondada kasa açıklığı ve soyulma riski var seninkinde kasa açıklığı veya soyulma varmı?

hocam kasa açıklığını nasıl anlayabilirim?

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Lg G Flex satışa çıkmış 2600 TL. Samsung u eleştirenler gidin ve alın. Tasarımı muhteşem ama özellikleri bir S4 kadar bile değil.Özellik istiyorsunuz, tasarım istiyorsunuz o zaman 2000 TL nin üzerinde bir fiyata ancak alırsınız o telefonu. Ben Samsung un S serisi telefonlarının fiyat politakasını seviyorum bu telefonu çıktıktan 4 ay sonra 1650 TL civarında alabileceğimi düşünüyorum. Z2 şöyle Z1 şöyle diyen arkadaşlarım gidin ve o telefonları alın 1600 liraya ondan sonra konuşalım. Herşey olsun istiyoruz, tasarım muhteşem olsun diyoruz, kasa alüminyum olsun istiyoruz o zaman kusura bakmayın 2500 TL den aşağı o telefonu alamazsınız. S5 yine çok satar eminim. Hem fiyat olarak hem de özellikler olarak tatmin edici bana göre.

"Garson bu adam ne ictiyse benden ondan istiyorum" kardeşim senin kafan güzel mi ?? İyi o zaman yeni çıktığında samsung alanlar hepsi keriz enayi bi sen akillisin demi. Ben tabi istiycem alüminyum olsun böyle olsun şöyle olsun çünkü ben tüketiciyim. Ama gidip buna 2200 lira verene ben tüketici demem. Hani nerde 1650 liraya note 3 göster bakalım oda plastik. Senin pahalı dediğin sony bile daha ucuz. Senin o dediklerini samsung değil Lg yapıyor. Plastik cikardiysada ben plastiğim ama 2200 liraya da satilirim demiyo. S5 çok star bende eminim senin Gibiler olursa ooo rekor bile kirar.

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
hocam kasa açıklığını nasıl anlayabilirim?
kasa ile ekran arasına kağıt girerse kasa açıklığı olmuş oluyor bkz.
images

ayrıca git gide dahada açıldığını söylüyorlar.şimdi seni telefonundan soğutmayı istemem ama...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence süper telefon ancak çok eksiklikleri var örneğin şarj en az 3.200 ampr olmalıydı kamera 20 MP HAFIZASI az