Samsung galaxy s5 çakma tel. wifi sorunu

hastunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar samsung galaxy s5 çakma/kaçak tel wifi ye bağlanmıyor wifi simgesine tıklıyorum wifi açılıyor diyor açılmıyor yani açılıyor ama wifi noktalarını bulmuyor söylentiye göre telefonu full siliyorlarmış tekrar yüklüyorlarmış wifi geliyormuş buna ben inanmadım ama olabilirmi yada konu hakkında bilginiz varmı acil yardım edin
(Tel java)

beste2012seda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önceden bağlanıyor muydu hiç mi bağlanmadı? İşletim sistemi ne? Biraz daha detaylı lütfen...

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Tel işletim sistemi java diye belirtmiş.Ben tüm olumsuz söylentilere rağmen bir ay önce Sirkeci doğubanktan Galaxy Note 3 aldım 280 TL ye.Kore malı ve işletim sistemi Android.Çok memnunum.Tabi bu biraz da şans işi.

hastunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ewt tel java öncedende bağlanmıyordu şimdide bağlanmıyor evdeki wlanda sorun var desem her yerde böyle tel de hiç wifi yok gibi ama wifi seçenekleri var :( profesör şans işini felan bırak sen yardım et bana :D
(bu arada ben 130 tl ye aldım bu fiyata alınanların hepsi java 280 e alsam benimkide android olurdu ama işte kullanınca anladım.)
Yardım edin yaa wifi yüklenirmi

Reaksiyon puanı
2,146
yalandan koymuşlardır wifi seçenekleri, yoktur bence onda wifi falan umutlanma, bu kadar da çakma almayın yav javalı s5 nedir, git moto g al

hastunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya evet de ne bileyim ben java çıkacağını. wifi taktırabilir miyim peki?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Cakma telefona niye para veriyorsun ki? Ucuz etin yahnisi hesabi..

Reaksiyon puanı
16,118
onu alacağına dark evopad 3g m7220 alsaydın wifiyı olan androidli bişey olurdu elinde.

Reaksiyon puanı
16,118
güle güle sandalyeden düşecektim ha

bir ara kullandığım android 2.2 olan netbook ta usb wifi'yı kutusundan çıkartmışlar kablo tutturmuşlar ucuna ekranın soluna koymuşlar kabloda anakartın usbs soketi konmamış yerine lehimliydi tam komedi...
7-inch-Mini-Netbook-Laptop-VIA-WM8650-WIFI-android-2.2-OS-256MB-RAM-2GB-HD-7.jpg

wm8650_07g.jpg

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bir ara kullandığım android 2.2 olan netbook ta usb wifi'yı kutusundan çıkartmışlar kablo tutturmuşlar ucuna ekranın soluna koymuşlar kabloda anakartın usbs soketi konmamış yerine lehimliydi tam komedi...
7-inch-Mini-Netbook-Laptop-VIA-WM8650-WIFI-android-2.2-OS-256MB-RAM-2GB-HD-7.jpg

wm8650_07g.jpg

:Dhaha ikinci elmiydi ? bari sorunsuz çalışıyormuydu?

Reaksiyon puanı
16,118
:Dhaha ikinci elmiydi ? bari sorunsuz çalışıyormuydu?

sıfır gittigidiyor.com'dan 185liraya alındı ablama notebook yerine aldırtı kardeşim sonuç android'ten gıcık kapan abla oldu 256mb ram 2gb hafıza rezalet turkcelltv+ fransız kalıyordu birtek yabancıdiziizle.net ten the x files seyredebiliyorduk bataryası patladı bozuldu gerçi baya bataryasız çalıştı ve kayboldu...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende galaxsy s5 ver telefonu aldım açılırken donuyo öyle kalıyo ne yapmalıyım?
:dirol::blink::unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyide madem çakmasını aldın okey samsungun çakmasıyla gerçeği arasında sadece kamera farkı var ama neden kaçak malını aldınız .sorun bence burada kore yada çin malı nınsiz onunda çakmasını almışınız :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende galaxsy s5 aldım normalde oyun ne oynuyorum ama arama yaptıgım zaman veye arama geldi zaman telefon kapanıp acılıyo sorun ne ola bilir yeni imel girdim fabrika ayarlarına döndüm düzelmiyooo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimkide aynı arkadaşlar lütfen yardım edin Wİ-Fİ yüklenirmi yaa ufffffffff Wİ-Fİ yok yaaa :( lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne yapmamız lazım ben de de aynı sorun var internet açılmıyor. java s5:(

umut erdem

Profesör
Reaksiyon puanı
3
S3 mini alsaydin sahtesini alip ne kazandin madem fakirsin s3 mini al