Samsung Galaxy S4 Video İnceleme

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Samsung Galaxy S4 Video İnceleme

Samsung'un merakla bekleyen yeni amiral gemisi Galaxy S4'ü test merkezimizde ağırlıyoruz. Bakalım bu yeni nesil süper akıllı telefon, bizlere neler sunuyor?

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
AnTuTu Benchmark da Galaxy S4 yok galiba, ben mi göremedim yoksa :)

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bölgeye göre değişebilir fiyatlar.Doğu olduğu için öyledir,ve paralel ithalattır.

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ab ulkelerindeSamsung gs4 16gb 679euro , htc one 32gb 649eurodan satiliyor.

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Güzel telefon bugün Teknosa'da inceledim.Ama 2000 TL çok fazla.1500 TL bir parayı ancak hakediyor.
Benim almam için 1000 TL olması lazım.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
şu videoları youtubeye yükleseniz olmuyor mu yada youtubede varda ben mi bilmiyorum mevcut video oynatıcınız cidden eziyet gibi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

söylemeden de edemeyecğim video şuan yüklendi arayüzden bahsederken uygulamalardan widgetlere geçiş yaptığınızda gerçekten kasmalar oluşuyor şüphe uyandırdı bende cihazın performansı

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
arkadaşım ekranı dışında hiç memnun değil bende ip5 imi satayım alayıom diyordum ama vazgeçtim :) fotoğraflarda ciddi netleme sorunu var gece çekimleri her zaman ki gibi çöl etkisi devam etmekte. Tamam dslr performansı bekleyecek değilim ama ip5 de adam küçücük sensörle harikalar oluşturuyor :) zaten en ifrit olduğum şey ısınan cihaz yazın 50 dereceyi rahat gören bir yerde o kadar da ısınan bir cihaz kullanmak mantıklı değil :) kısaca bizimla deyılsın s4 :D

Reaksiyon puanı
2,146
Bölgeye göre değişebilir fiyatlar.Doğu olduğu için öyledir,ve paralel ithalattır.

Dubai'den geliyor sanırım gümrükten kaçak ve klon imei. :)

S3'de klon imei olunca şebeke problemi oluyordu muhtemelen bunda da olur, Arıza S3'e çareyi bulmuştu buna da bulması uzun sürmez.

Ama ben alır mıyım, almam.

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşım ekranı dışında hiç memnun değil bende ip5 imi satayım alayıom diyordum ama vazgeçtim :) fotoğraflarda ciddi netleme sorunu var gece çekimleri her zaman ki gibi çöl etkisi devam etmekte. Tamam dslr performansı bekleyecek değilim ama ip5 de adam küçücük sensörle harikalar oluşturuyor :) zaten en ifrit olduğum şey ısınan cihaz yazın 50 dereceyi rahat gören bir yerde o kadar da ısınan bir cihaz kullanmak mantıklı değil :) kısaca bizimla deyılsın s4 :D

Htc One neden düşünmüyorsun sen ?

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Dubai'den geliyor sanırım gümrükten kaçak ve klon imei. :)

S3'de klon imei olunca şebeke problemi oluyordu muhtemelen bunda da olur, Arıza S3'e çareyi bulmuştu buna da bulması uzun sürmez.

Ama ben alır mıyım, almam.

Öyledir,zaten yoksa kimse babasının hayrına o fiyata satmaz.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Galaxy S4 Yüksekova'ya 1400 liradan giriş yaptı. :)

Abi ben ankarada oturuyorumda nedir bu yuksekova neden bu kadar ucuz soylermisin??!!
Birde galiba sende s3 vardi onun kac mb rami bosta kaliyor(belki bu ara alicamda)
Bu arada dikkat ettinizmi bilmem ama
1--incelemede fon muzik yoktu
2--z one ve s4 den yanlizca one da editorun secimi yaziyor

Reaksiyon puanı
2,146
Abi ben ankarada oturuyorumda nedir bu yuksekova neden bu kadar ucuz soylermisin??!!

Yüksekova Hakkari'nin bir ilçesi İran'a sınırı var ve telefonlar oradan geliyor üzerinde vergi falan olmadığı için ucuz, sahte veya çakma değil. Tabi kaçak mı kaçak, yasadışı bir olay, ama burada çok normal.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
Htc One neden düşünmüyorsun sen ?

ısınma sorunu , 2. elde fahiş değer kaybı, arttırılamaz hafıza, blinkfeed arayüzü :D ha bir de pil performansı :) bir de dediğim gibi one x faciasından sonra htc zaten benim için bitmiştir :) asus padfone 2 nin yeni sürümü gelse hiç düşünmeden alırdım yalnız :)

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
ısınma sorunu , 2. elde fahiş değer kaybı, arttırılamaz hafıza, blinkfeed arayüzü :D ha bir de pil performansı :) bir de dediğim gibi one x faciasından sonra htc zaten benim için bitmiştir :) asus padfone 2 nin yeni sürümü gelse hiç düşünmeden alırdım yalnız :)

hocam blinkfeed arayüz mü ki ben arayüz değil diye biliyorum sadece ekranda bulunan bir kısım ve kapatılabildiğini biliyorum. Ayrıca htc cihazlarda samsung kadar değer kaybı olmuyor bence s4e nazaran daha tercih edilebilir bir cihaz htc one

Reaksiyon puanı
16,118

markanin acilmi high thermal compenet mi oluyor? kisin cep sobasi diye kullanilir kislik cep telefonu herhalde sibirya'da cok populer olmali usudukce eline alir htc'sini isinir

e|2hNx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yahu her telefon çıktığında saçma sapan yorumlar geliyor cidden niye herkes kendi malını bu kadar över anlamam her telefonda bir kusur var arkadaş ama bazılarında daha az bazılarında daha çok , herkes plastik plastik diyip duruyor telefon çelikten olsa ne yazar bana performans vermedikden sonra ?

İPHONE 4s ile İPHONE 5 arasında ne farkılıık var ? boyası atan bir telefon çıktı değilmi ?

SONY Z = telefon daha oyunlarda bile tam performans sağlıyamıyor , eski nesil işlemci kullanışmış

HTC ONE = çok mu iyi bir telefon ? HTC bu güne kadar kendi telefonuna tam destek sağladı acaba ? haa birde aleminyum diye övdüğünüz kasa ; http://www.youtube.com/watch?v=KwE9PGDnlvs

bunları bile bile kalkmış hala samsungu eleştiyorsunuz evet samsungdada hatalar var yok değil benimde sevmediğim yanı kendi TARAYICISI ama onuda düzelticektir
Adamlar piyadaki en son teknolojilerin hepsini koymuş telefona

üstte bir arkadaş ısınmaktan bahsetmiş acaba o arkadaş sony z ile htc one eline almışmı ? haa birde isterseniz şu linke bir bakın bakalım samsungun sıcaklık değerleri normal mi değil mi .

http://www.teknolojioku.com/haber/m...galaxy-s4te-isinma-problemi-yasanacak-mi.html

KISACA HER FİRMANIN BİR KUSURU VAR AMA KİMSE OBJEKTİF OLARAK YORUM YAPMIYOR !

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Yahu her telefon çıktığında saçma sapan yorumlar geliyor cidden niye herkes kendi malını bu kadar över anlamam her telefonda bir kusur var arkadaş ama bazılarında daha az bazılarında daha çok , herkes plastik plastik diyip duruyor telefon çelikten olsa ne yazar bana performans vermedikden sonra ?

İPHONE 4s ile İPHONE 5 arasında ne farkılıık var ? boyası atan bir telefon çıktı değilmi ?

SONY Z = telefon daha oyunlarda bile tam performans sağlıyamıyor , eski nesil işlemci kullanışmış

HTC ONE = çok mu iyi bir telefon ? HTC bu güne kadar kendi telefonuna tam destek sağladı acaba ? haa birde aleminyum diye övdüğünüz kasa ; http://www.youtube.com/watch?v=KwE9PGDnlvs

bunları bile bile kalkmış hala samsungu eleştiyorsunuz evet samsungdada hatalar var yok değil benimde sevmediğim yanı kendi TARAYICISI ama onuda düzelticektir
Adamlar piyadaki en son teknolojilerin hepsini koymuş telefona

üstte bir arkadaş ısınmaktan bahsetmiş acaba o arkadaş sony z ile htc one eline almışmı ? haa birde isterseniz şu linke bir bakın bakalım samsungun sıcaklık değerleri normal mi değil mi .

http://www.teknolojioku.com/haber/m...galaxy-s4te-isinma-problemi-yasanacak-mi.html

KISACA HER FİRMANIN BİR KUSURU VAR AMA KİMSE OBJEKTİF OLARAK YORUM YAPMIYOR !

hocam ne performansı Allah için dakika 3te widgets kısmına geçerken nasıl kasıyor telefon farkında değil misiniz tarayıcısında bile problemler var ayrıca 40dereceye kadar ısındığı söylenmiş.Androidin her tarafı çekirdek ram olsa ne farkeder sonuçta hala denge sağlanabilmiş değil illa ki kasacak.Ayrıca telefonun performansıyla birlikte malzemesi tasarımıda önemli sadece performans diyorsan yapalım sana dışı karton içi s4 bir telefon 2bin tl verecek misin

e|2hNx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam ne performansı Allah için dakika 3te widgets kısmına geçerken nasıl kasıyor telefon farkında değil misiniz tarayıcısında bile problemler var ayrıca 40dereceye kadar ısındığı söylenmiş.Androidin her tarafı çekirdek ram olsa ne farkeder sonuçta hala denge sağlanabilmiş değil illa ki kasacak.Ayrıca telefonun performansıyla birlikte malzemesi tasarımıda önemli sadece performans diyorsan yapalım sana dışı karton içi s4 bir telefon 2bin tl verecek misin

güzel kardeşim o zaman git iphone al madem bu kadar stabil çalıştırmayı seviyorsun , sen 2 gün kılıf dahi kullansan boyası atan bir telefona 2000 lira veriyorsan kusura bakmada ben plastiğe 2000 lira veririm !

ayrıca 40 derece mevzusu size göre öyle ise o zaman siz HTC ONE , SONY Z , SAMSUNG S4 , hepsini çöpe atın diceksiniz .

Tasarım olarak beğenmediğiniz telefon daha kötü tasarıma sahip olan s3 ne kadar sattığını biliyorsunuz değilmi ? zaten plastik olduğu için , tasarımı kötü olduğunu için herkes aptal bir siz akıllı olduğunuz için 50 milyon tane sattı evet haklısınız !

HAA unutmadan söyleyim ben İPHONE 4s kullanıcısıyım ve ios 6 ile iphonedede stabil çalışmanın bozulduğunu biliyorsunuz umarım ? iphone 5 hariç !

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
güzel kardeşim o zaman git iphone al madem bu kadar stabil çalıştırmayı seviyorsun , sen 2 gün kılıf dahi kullansan boyası atan bir telefona 2000 lira veriyorsan kusura bakmada ben plastiğe 2000 lira veririm !

ayrıca 40 derece mevzusu size göre öyle ise o zaman siz HTC ONE , SONY Z , SAMSUNG S4 , hepsini çöpe atın diceksiniz .

Tasarım olarak beğenmediğiniz telefon daha kötü tasarıma sahip olan s3 ne kadar sattığını biliyorsunuz değilmi ? zaten plastik olduğu için , tasarımı kötü olduğunu için herkes aptal bir siz akıllı olduğunuz için 50 milyon tane sattı evet haklısınız !

HAA unutmadan söyleyim ben İPHONE 4s kullanıcısıyım ve ios 6 ile iphonedede stabil çalışmanın bozulduğunu biliyorsunuz umarım ? iphone 5 hariç !
iPhone 4s de stabil calışma bozuldu mu? Haha hocam jb falan mı yüklü Allah askına sacmalamissiniz sonda :) kusura bakmayın ama öyle.

e|2hNx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iPhone 4s de stabil calışma bozuldu mu? Haha hocam jb falan mı yüklü Allah askına sacmalamissiniz sonda :) kusura bakmayın ama öyle.

Bunu diyen tek ben degilim biraz arastir anlarsin ne demek istedigimi , 5.1.1 deki stabilite ios 6 da yok cunku yetmiyor artik bir sure sonra , gerçekten tamamen fanboy olarak yorum yapiyorsun baska hicbise degil

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Yüksekova Hakkari'nin bir ilçesi İran'a sınırı var ve telefonlar oradan geliyor üzerinde vergi falan olmadığı için ucuz, sahte veya çakma değil. Tabi kaçak mı kaçak, yasadışı bir olay, ama burada çok normal.

Eyvallah abi bu ara doguya gidicem ama hakkariye degil bende heralde istanbulda sanmistim neyse:)

Abi ram konusundaki sorumu da cevaplarsan sevinirim:)

e|2hNx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sacma sacma yorumlar samsung kotu telefon cikarttigi icin zaman herkes aliyor , zaten herkes aptal bi sacma sacma yorum yapan arkadaslar akıllı , sanki telefona tom raider kurup oynucak .

tasarım tasarım diye ovdugunuz telefona kılıf takacaksiniz ve tasarimdan eser kalmicak.

yiyorsa 2000 lira verip kilifsiz kullanın

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
hocam blinkfeed arayüz mü ki ben arayüz değil diye biliyorum sadece ekranda bulunan bir kısım ve kapatılabildiğini biliyorum. Ayrıca htc cihazlarda samsung kadar değer kaybı olmuyor bence s4e nazaran daha tercih edilebilir bir cihaz htc one
tamamen kapatılamıyor malesef :)

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bunu diyen tek ben degilim biraz arastir anlarsin ne demek istedigimi , 5.1.1 deki stabilite ios 6 da yok cunku yetmiyor artik bir sure sonra , gerçekten tamamen fanboy olarak yorum yapiyorsun baska hicbise degil

fanboyluğum kesinlikle yok ki s3 ü beğenen birisiyim ama facebook dışında diğer uygulamalarda herşeyi rahatça yapabiliyorum. iphone 5 ile değerlendirme yaparsan ondaki hız tabiki 4s de olmasını bekleme ama neyse herkesin kullanışı bakış açısı farklı :) beni 1 sene daha götürür 4s sonrasında 5s veya 6 ile devam ederim yoluma iyi günler sana kardeşim.

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2

Ona bakarsan Samsung ' da fahiş değer kaybı var. Htc One X 1500 lira hala. 32 GB bence yeterli. :D Bence bir kez daha düşün.

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
telefonu 2 saat kullandım. yarım saat oyun oynadım. yarım saat tarayıcıda dolaştım.

menüde ve oyun oynarken sık sık takılmalar yaşadım. oyun oynarken ve tarayıcıda dolaşırken plastik bir telefona göre oldukça fazla ısındı. alüminyum htc one'dan bile fazla ısındı.

arka kapağı çok elastik sanki yere her düşüşünde fırlayacak gibi. tasarım olarak rakiplerinden çok geride.

şarj durumu olarak yorum yapamıyorum 2 hafta sonra görmek lazım.

kamerası ve ekranı oldukça güzel. bunların dışında bir artısını göremedim.