Samsung Galaxy S4 kendi kendine kapanma sorunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben özellikle telefonu kilitlerken yani açma kapama düğmesine bastığımda bu sorunu yaşıyorum demek ki bundan kaynaklı

XBERKEX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet aynen öyle açma kapama tuşuna basıyorum telefon kapanıyor samsung galaxy s4 yazısı yanıp yanıp sönüyor açma kapama tuşuna uzun uzun basınca açılıyor ama belli bir müddet sonra tekrar aynısı oluyor bazen kendi kendine düzeliyor yani anlayacağınız servis yolu bize gözüküyor.

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Şarj %20'nin altındayken bazen klavye çok kasıyor ve bu kitlenmeyi yapabiliyor. Bu kilitlenmeyi çözen şey de çoğu zaman şarjı takmak oluyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı problem bendede var ıkıncı el aldım bugun retrıca yukledım tıklamamla kapanıyo neden bole oluyo acaba bılen varsa acıl donebılırmı?:mad::mad::mad::mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a arkdaşlar samsung s4 mini yeni sıfır aldım aynı gönede kendi kendine kapanıyordu bataryasını değiştirdim yine aynı sorun yaşıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum gt-s5222 telefon sürkli açılıyor açılma ekranı arka rkaya geliyor

asimdmrkrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonum s4 birden kapandı açılmadı :( bataryayı cıkarıyorum takıyorum tıtrıyo samsung yazısı gelıyo 2 sanıye sonra kapanıyo ve acılmıyo bana lutfen yardım edın yenı aldım ama ıkıncı el garantısı yok borcu hala var yardım edın lutfen :(

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ARKADAŞLAR BİRİ CEVAB VERSIN NOLURSUNUZ BEKLIYORUM LUTFEN YALVARIRIM SIZE :(

ARKADAŞLAR BİRİ CEVAB VERSIN NOLURSUNUZ BEKLIYORUM LUTFEN YALVARIRIM SIZE :(

arkadaşlar :(

bu sıtenın sahıbı kım neden cevab alamıyorum zor durumdayım lutfen cevab verın ya :( telefonum hıcc ACILMIYO SADECEE BATARYAYI CIKARIP TAKINCA SAMSUNG YAZISI GELIYO GERI KAPANIYOR BASKA BISEYDE OLMUYOR YARDIMCI OLUN LUTFEN NAPICAM :(

lütfen bu siteyı kullanmayı bılmıyorum nasıll cevablarınızı gorucemm yardım edın

XBERKEX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonunu servise vermen lazım neden kaynaklandığını bilemeyiz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Geç kalmadım umarım.
Telefonun bataryasını taktıktan sonra ses açma tuşu+power tuşu+orta tuşa basılı tut. Bir tane android adamcığı çıkacak, ondan sonra bir menü karşına gelecek. Oradan "wipe data/factory reset" yazan kısmın üzerine ses açma tuşları ile gel. power tuşuna bas.

Böylece telefonu fabrika ayarlarına getirmiş olacaksın. Daha sonra reboot system üzerine tıklayıp telefonun açılmasını bekle. Açılmazsa telefonun kilitlenmiş demektir. Yazılım attırman gerekiyor.

sny.nht

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba;
samsung s4 kullanıyorum. soğuk havalarda telefonun şarjı olmasına rağmen kendiliğinden kapanıp açılıyor şarj 0 diyip tekrar kapanıyor. sıca bi yere girdiğimdede bir süre sonra şarj yeniden kendiliğinden yükselmeye başlıyor.bu tür bir şikayet varmı ne yapmam gerekir benim.telefonum hala garantili ama ben telefonu aldığımdan 10gün snra düşürdüm ön cam çatlak bu güne kdr hiç bir donma fln yapmadı kullanabiliyorum birşey olmamış gibi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum alındığı günden beri kapanıyor günde enaz 10 15 kere kapanıyor ama kaç kere servise götürdüsem her seferinde pilini deyiştiriyorlar ama hala aynı. Artık hava soğuk olduğunda bile kapanıyor çok sinir oluyorum dogru dürüs konuşma bile yapamıyormum yani bir çözüm sölermisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba Samsung Galaxy S4 kullanıyorum 2000 TL para ödedim kendimi servislerden alamıyorum ekran da gök kuşağı akıntısı var ekran değişmesi lazım dediler erkan darbeli doğru yere düşürmüştüm 490 TL ekran değiştirdim yine aynı sorunlar var kendiliğinden kapanıyor sorun nasıl çözülür ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Başka bir batarya ile denediniz mi? Büyük ihtimal batarya sorunu.

sny.nht

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba;
samsung s4 kullanıyorum. soğuk havalarda telefonun şarjı olmasına rağmen kendiliğinden kapanıp açılıyor şarj 0 diyip tekrar kapanıyor. sıca bi yere girdiğimdede bir süre sonra şarj yeniden kendiliğinden yükselmeye başlıyor.bu tür bir şikayet varmı ne yapmam gerekir benim.telefonum hala garantili ama ben telefonu aldığımdan 10gün snra düşürdüm ön cam çatlak bu güne kdr hiç bir donma fln yapmadı kullanabiliyorum birşey olmamış gibi.

neden kimse cevap vermiyor?

Alucardtn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
neden kimse cevap vermiyor?
Sıcak ve soğukta şarjın böyle değişkenlik göstermesini ilk defa duyuyorum. Böyle bir sorunun çözümünün olacağı konusunda da şüpheliyim servise götürmek en mantıklı çözüm olur sanırım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sorun büyük ihtimal batarya ile alakalı. Başka bir batarya ile deneyin birde.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun var telf servise götürdüm hiç bir sorun yok dediler ama sonra tekrar aynı şeyler oldu formatla geçer mi yoksa sorun batarya da mı bilen var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung yazisi gelip gidiyorsa acma kapama soketi değismesi lazim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende s4 mini var telefon durduk yere sürekli kendini kapatıyor. müzik dinlerken netteyken tuş kilitli olduğu halde kapanıyor fabrika ayarına döndürdüm düzelmedi ve aldığımdan beri aynı sorunu yaşıyorum ne yapmalıyım ....:angry:

emrah3338

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum benim bi sorunum varda telefonum s4 mini telefonum bu günlerde kendiliginden kapanıyor ama sabitken kapanmıyor en küçük bir sarsıntıda kapanıyor anındada acılıyor cebime koyuyorum bi bakıyorum kapanmıs pin kodunu istiyor artık iiice sinir bozucu bir hal aldı. yorumların bazılarını okudum resetlemek gerektiğini öğrendim fakat benim ki bu sarsıntıdan dolayı kapanıyor telin sol üst kösesine basıncada aynı seyi yapıyor sizce neden olabilir garantiside yok faturasıda yok sizce ne yapmalıyım aynı sorunla karsılasan var mı ilgilenirseniz cok sevinirim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefonda aynı problemi veriyordu. Başka batarya taktım sorun yine aynı. Format atamıyorum sürekli açılıp kapandığından. Telefoncu değilim komple açtım telefonu söktüm. İşlemcinin etrafındaki protection hasarlıydı. Bir kagıt vasıtasıyla tampon yapıp telefonu geri topladım açıldı :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tlfnum kapandı açılıp markasını gösteriyor sonra tekrar kapanıyor 1 saniye içinde tekrar aynı şeyi yapıyor nasıl düzelir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyi günler samsung s4 telefonumda açtığı her uygulama belli bir süre sonra beni ana sayfaya atıyor uygulama kapanıyor. müzikte internette oyunda hepsinde oluyor. bu nedir yardımcı olabilirmisiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3 aydır s4 kullaniyorum ne zaman wifi acık kalsa telefon kendi kendine kapaniyor ve acmak icin 5 dk ugrasiyorum nasil biseydir bu samsung ya.s.s

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu samsung un allah belasini versin herkeste ayni sorun ya kapanir ya sarj almaz benimde omrumu yedi allah yerle bir etsin bunlari isimleri piyasadan silinsin insallah

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonun CPU'su yetmediği için telefon kapatılabilir hatta uygulamalarınızı kapata bilir örnek veriyim terraria gibi bir oyun CPU'nuzu çok harcar ( bunu halletmenin yolu telefonunuzu root lamak yada ram almaktır (telefonunuz için ram ))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S4 telefefonu da numara yazarken
* ,#,0 yazmıyor bunu nasıl çözebilirim

ayca1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon kapanıp açılırken sürekli, nasıl yüklediğimiz uygulamayı silicez? Bilgisayara bağladım ama telefon açılmadığı için orda da göremiyorum uygulamaları?