Samsung Galaxy S3 mü Galaxy S2 mi?

Bu konuyu okuyanlar

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Samsung Galaxy S3 mü Galaxy S2 mi?

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S3 ile, bir önceki amiral gemisi Galaxy S2'yi karşılaştırıyoruz. Aradaki fiyat farkına değecek, anormal farklılıklar var mı?

brokenxxl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
arada hemen n8e giydirmişsiniz noislu çekiyo diye

n8 kullandığımdan n8i övmek için söylemiyorum ama kesinlikle o bit kadar mercekle bende n8 kadar çekiyorum diyemez
zaten galaxy s3 almak için beni düşündüren en önemli nokta bu kadar paraya kamera performansının vasat olması

2 yılı geçti hiçbir telefon n8 kadar iyi resim çekemez bu artık sabit bir gerçek

Rufat

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben new iPad kullaniyorum ve muthis calisiyor AMA telefonum yok bundan once iPone 3GS kullaniyordum.ve sanirim S2 alicam

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Karar vermekte zorluk cekenler icin anlatim guzel olmus. Ama bunun bir sonraki adimi da renk konusu oluyor. Hangi renk olsun? Gerci renk zevk meselesi ama ikiside guzel olunca karar vermek biraz zorlasiyor.

aertan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hazır ikisi de Türkiye'ye gelmişken bu videonun "HTC One S mi X mi?" versiyonunu bekliyoruz :)

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Böyle cevabı belli soruları bırakıpta birazda bizim sınıfa yönelik galaxy gio nun incelemesini bi yapsanız,çok yardımcı olursunuz...

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ben galaxy s3 almış bulunuyorum.

10u®

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s3 ümle gayet mutlu mesut yaşıyoruz sıkıntı yok