Samsung galaxy s3 mini mi? Nokia lumia 620 mi?

Bu konuyu okuyanlar

efeyusuf26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
android de android androıd de androıd
ne bluyonuz şu telefonda birazcık olsun şu beyninizi çalıştırın lumıa nın arkasında koskoca microsoft var sizler kime kafa tutuyonuz nokıayayla windows phone 8 birleşip kendini gösterdi siz daha bunun arkasını görün

KRAL'IN KİM OLDUĞU ORATDADA

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kendiniz ne istiyorsanız ona göre değerlendirin nokia 603 telefonum var gercekten uygulamalar çok kötü daha da nokia almam s3 mini almayı düşünüyorum bende

efeyusuf26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kendiniz ne istiyorsanız ona göre değerlendirin nokia 603 telefonum var gercekten uygulamalar çok kötü daha da nokia almam s3 mini almayı düşünüyorum bende

ben lumıa dan bahsediyorum nokıa 603 den deıl
ustelık sen neden 603 le s3 mını yı karsılastırıyn
neyın kafasını yasıyon anlamıs deılım

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>LUMİA 820 kullanan biri olarak söylüyorum, tlf nun stabilitesi düşük...
>>İki de bir olmadık zamanda kapanıyor.. (Yakında da servise vereceğim. Gerçi KVK ile olan anlaşmada bitti ama..) donanım formatından tutun da normal formata kadar herşeyi denedim..
>>Maalesef lumia 820 de kapanma sorunu var...
>>Wp8 ve nokia bu işi yapamamış 2 kere 2 nin 4 ettiği kadar açık..Adamlar daha GDR2 güncelleştirmesini veremediler...GDR3 den filan bahsediyorlar oda çıkmaz ayın çarşambasına gelir...

>>Atı alan üsküdarı geçti..lumia 820 nin içinde radyo donanımı varmış ama wp8 efendi desteklemediği için kullanamıyoruz ne garip iştir yaaa..Anlaşılır gibi değil...Yaptık bi hata,
>>Şuanki aklım olsa androidli bi tlf na bakardım..
>>Muhtemelen de sony olurdu...

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
sirf marketi icin android alınır

Note 2' den tapatalk aracılığıyla.

barbo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
S3 mini gibisi yok tam aradığım telefon interneti çok akıcı hele chrome yeni lendi muazzam benim için

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Lütfen gereksiz tartışmalardan kaçınalım arkadaşlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kesinlikle S3 Mini. Android çünkü canın sıkıldığı zaman arayüz değiştir widget ekle özgürlük var eğlence var oyun var ama winphone8 tek artısı hızlı olması başka bi nedeni yok whatsapp sıkıntılı facebook'ta 2 sayfa küfür var bence s3 mini al keyfine bak.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iki telefonu da kullandım daha doğrusu Samsung Galaxy S3'ü aldım bi süre sonra arkadaşla takasa gittim Nokia Lumia 620 ile. Açıkcası Lumia 620 daha çok hoşuma gitti. Ele de yakışıyor tasarımı iyi. Hızlı,sesi de denilenin aksine kaliteli,menüler geçişler falan benim çok hoşuma gitti. İşte dediğiniz gibi oyun,uygulama manyağı değilseniz Nokia Lumia 620 ideal telefon.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokıa620 aldım....s3mini alanarkadaşlarım şikayetçi...bense memnunum şarjı 3güngidiyor....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 mini almanızı pek tavsiye etmem arkadaşım ile ikimiz telefonlarımızı kıyasladık bende 620 onda s3 mini var . Bir kere s3 mini aşırı derecede şarj götürüyor 1 gün zor dayanır 620 nin şarjı oyun oynayıp internette takıldığım 1.5-2 gün gitiiği oluyor uygulama açısından s3 mini daha avantajlı ama şöyle bir şeyde var wp8 yeni açılan bir platfrom tabikide uygulamaların az olması normal ama her geçen gün gerçekten çok güzel uygulamalar geliyor her ne kadar android kadar olmasada .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kafam çok karışıktı gercekten yardımm edermisin yorumlar gercekten insanın kafasını karıstırıyor ya hangi telefon daha iyi anlayamadım :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aga 41 mp kamerayı şak diye yapıştıran Nokia bi sihirbazlık yaparsa varya. ben görürüm samsung taraftarlarını o yüzden samsungmu nokiamı die soru olursa samsung şuan iyi deyin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lumia 620 galaxy ace den falan daha üstün s3 mini ile kafa kafaya lumia 620 internet yönünden daha hızlı bire bir ikisinide kullandım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blink:samalama be lumia 620 ezdi geçti bile s3 miniyii s3 olsa yine iyi s3 mini iğrençmiş ben kullandımm:thumbdown:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3mini tabiki lumia 620 kullanıyorum en kısa zamanda bunu atacağım çöp buna verilen paraya yazık 600 tl zararım oldu

bmw m3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım gelmişin hangis idemişin ne için kuyllancan bi yaz temel işlevler facebook twitter whatsapp vs. ve kameram iyi olsun bolca fotoğraf çekerim cok oyun oynamam arada temple run gibi kucuk oyun dersen wp al ama 512 mb ramlik wp ler in destek sıkıntısı var uygulamada 512mb oldugu için açmayabilir bazı uygulamaları bence s3 mini al ama 920 vs s3 olsa ozaman ibre doner

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim birincisi lumia 620 serisinde wp olduğu için virüs kapması imkansız bişey bir de windows Phone lumia da windows 10 ile birlikte şahane bir telefon artık google play store nin de uygulamaları sayısana windows çok yaklaştı her türlü lumia 620 nin kamerası 720 p ile çekim gücû olduğunu belirtim ses sistemin de de s 3 mini her türlü lumia geçer kardeşim

Son mesajlar