Samsung galaxy s3 Icin 4.2.1

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Samsung galaxy s3 Icin 4.2.1 guncellemesi ne zaman gelecek bilgisi olan varmi

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadasim 4.1.2 karistirmiyosun degilmi 4.2.1 daha yeni cikti

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Yanlış okumuşum :D :p

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Muhtemelen Mayısta gelir :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4.2.1 ben yükledim ama telefonun kimyası bozuldu türkçe dile çeviremiyorum çünkğ dil seçeneği yok ne yapabilirim yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı

Reaksiyon puanı
2,146
4.2.1 ben yükledim ama telefonun kimyası bozuldu türkçe dile çeviremiyorum çünkğ dil seçeneği yok ne yapabilirim yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı

4.1.2 sürümü yükle Odin ile. 4.2.1 yükleyebildiğine göre bunu da becerirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4.1.2 sürümü yükledim ancak telefonun açılış ekranı olan samsung yazısı çıkıyor başkada da bir şey olmuyor sonra tekrar önceki 4.2.1 yüklemek zorunda kaldım servise gittim 50 tl istediler bende paraya kıyamadım dedim orjinalini bekliyeyim bari mayısta çıkacakmış herhalde napayım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence bekle çünkü indirenlerde hep hata çıkıyor zaten tuş kilidi dışında çok büyük fark yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet benim gibi yükleyenler ingilizce olarak kullanabilirler düzeltemedim bir türlü servis te 50tl istedi değmez dedim beklicem artık türkiye sürümünü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet benim gibi yükleyenler ingilizce olarak kullanabilirler düzeltemedim bir türlü servis te 50tl istedi değmez dedim beklicem artık türkiye sürümünü
arkadasım 4.1.2 yuklemeden once telefonu wipele recovery moda al wipe seceneklerını uygula sonra odin ıle 4.1.2 yı kur sorun kalmaz ayrıca ılk acılısta yukledığınde normalden uzun surer acılırs bıraz bekle normal acılıs gıbı acılmaz ılk acılısta sabırlı ol .)