SDN Samsung Galaxy S24 Ultra vs iPhone 15 Pro Max kıyaslama!

SDNRobot

shiftdelete.net
SDN
Reaksiyon puanı
596
Samsung-Galaxy-S24-Ultra-vs-iPhone-15-Pro-Max-kiyaslama.jpeg

Bu içerik ilk olarak Samsung Galaxy S24 Ultra vs iPhone 15 Pro Max kıyaslama! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

irsuya

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,218
Daha kötü bir cihaza daha fazla para vermenin hiçbir mantığı yok, S24 Ultra overall olarak daha iyi bir ürün. Ayrıca globalde aynı fiyata satılmasına rağmen TR'de çok daha ucuza satılıyor.

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
111
Daha kötü bir cihaza daha fazla para vermenin hiçbir mantığı yok, S24 Ultra overall olarak daha iyi bir ürün. Ayrıca globalde aynı fiyata satılmasına rağmen TR'de çok daha ucuza satılıyor.
Haklısınız hocam. Ekosistem kurmayacaksan Türkiye’de iPhone kullanmanın hiçbir mantığı yok. Stabildir, alışıksındır ona birşey diyemem. iPhone’a aşırı düzeyde talep var Türkiye’de. Fiyatlar haliyle artıyor. iPhone’dan asıl deneyimi almak istiyorsan yanında Mac şart.

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,243
Haklısınız hocam. Ekosistem kurmayacaksan Türkiye’de iPhone kullanmanın hiçbir mantığı yok. Stabildir, alışıksındır ona birşey diyemem. iPhone’a aşırı düzeyde talep var Türkiye’de. Fiyatlar haliyle artıyor. iPhone’dan asıl deneyimi almak istiyorsan yanında Mac şart.
Hocam zaten Apple tercih edenlerin büyük bir çoğu IOS ekosistemine sahip olmasından ötürü tercih yapıyor.
İçerik üreticileri vs zaten IOS kullanıyorlar çoğunlukla bilindiği üzere. TR de kullanmanın mantığı yok demişsiniz.
Ancak unutulan bir şey var. IOS istenilen her özelliği getirse. Samsung ve diğer firmaların pekte şansı olmaz.
Nadiren de olsa IOS ekosistemine alışamayan insanlar var onları hariç tutuyorum. Şahsen o kadar para verip zarar edeceği bir cihazı almak istemez kimse ama TR şartları malum. Herkes bütçesine göre alım yapıyor. Sizde söylüyorsunuz zaten. Kötü olan bir cihaz bu kadar ilgi görmez. Apple tarafından bahsediyorum.

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
111
Hocam zaten Apple tercih edenlerin büyük bir çoğu IOS ekosistemine sahip olmasından ötürü tercih yapıyor.
İçerik üreticileri vs zaten IOS kullanıyorlar çoğunlukla bilindiği üzere. TR de kullanmanın mantığı yok demişsiniz.
Ancak unutulan bir şey var. IOS istenilen her özelliği getirse. Samsung ve diğer firmaların pekte şansı olmaz.
Nadiren de olsa IOS ekosistemine alışamayan insanlar var onları hariç tutuyorum. Şahsen o kadar para verip zarar edeceği bir cihazı almak istemez kimse ama TR şartları malum. Herkes bütçesine göre alım yapıyor. Sizde söylüyorsunuz zaten. Kötü olan bir cihaz bu kadar ilgi görmez. Apple tarafından bahsediyorum.

Apple kötü değil demiyorum. Zira bende apple ekosistemi kullanıyorum. Apple kötü olsa satmaz zaten ama Türkiye’de sırf gösteriş yapmak için iPhone alanlar, iPhone kullanan kitlenin büyük bir kısmını oluşturuyor. Apple’ın Türkiye’de böyle bir kitlesi ve yurtdışında da sıkı fanboyları var. Kötü bir cihazda yapsa alınıcağını düşünüyorum. Türkiye’de iPhone almanın mantığı yok derken son 2 seri dışını kastettim. O kadar para verildikten sonra bencede iPhone alınmalı. Heleki son model alıyorsan her sene takas desteğiyle yenisiyle yenileyebiliyorsun. Firmaların Apple’a göre şansı yok zaten (Samsung hariç). Diğer markaların kitlesi var ama bilmiyorlarki savundukları marka laf attıkları Apple’ı taklit ediyor. Apple alana gösteriş için alıyor diyorlar ama aslında kendileri işletim sistemlerini, designlarını, butonlarını Apple’a benzetmeye çalışıyor. Bu durumda gösteriş yapan kim?

irsuya

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,218
Kötü bir cihazda yapsa alınıcağını düşünüyorum
Hocam geçen senenin rekabetten yoksun SoC'unu, 60 Hz paneli ve telephotosu olmayan kamera paketini 799 dolara satıyor ve buna rağmen alanlar var. "Apple kötü olsa almazlardı" argümanı çok saçma geliyor bana.

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
111
Hocam geçen senenin rekabetten yoksun SoC'unu, 60 Hz paneli ve telephotosu olmayan kamera paketini 799 dolara satıyor ve buna rağmen alanlar var. "Apple kötü olsa almazlardı" argümanı çok saçma geliyor bana.

Apple hep Pro serisini tercih ettirmeye çalışıyor. iPhone 15 Apple Ekosistemin varsa veya kuracaksan alınır bi’ telefon. Çokta kötü değil.