Samsung galaxy s2 mi htc one s mi?

samet-7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler arkadaşlar aklımda galaxy s2 ve htc one s var ama karar veremedim hangisi s2 sade ve kullanışı kolay bir telefon htc one s ise şık ve biraz da kullanışı karmaşık geldi bir de htc lerde bataryanın çıkarılamayıp sabit oluşu kafamı karıştırdı verdiğim paraya değsin istiyorum ama karar veremedim yardımcı olur musunuz teşekkürler...

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s4 işlemcili one s ise, tartışmasız. ama s3 lü alacaksan iyi düşün, yine de one s derdim ben.

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
kesinlikle s2 neden dersen bir çok nedeni var ama sen en önemlisine değinmişşin batarya çıkarılamama

samet-7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler arkadaşlar :)

mgb10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S2 Derim batarya çıkarılabiliyor hemde micro sd girişi var One s de micro sd giriş yok batarya gömülü ilerde sorun olabilir

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Overall'da bakarsak OneS daha yeni teknolojiye sahip daha üstün bir telefon.
Kişisel beğenim açısından da işletim sisteminin içine eden Samsung'a pek alışamadığımı itiraf etmeliyim.

Genel olarak S2 biraz daha performans odaklı ama muhtemelen Dünya'nın en kötü malzeme kalitesine sahip telefonu. Ekranla ilgili sorun çıkma ihtimali biraz üzücü seviyede ama bu ihtimal hemen her telefonda zaten var.

One S dünyanın en gelişmiş dış kaplamasına sahip telefonu, ancak onun da sonlandırma aşamasında bir derdi var, pul pul soyulabiliyor. :) Bu olmazsa eldeki kalite hissi çok üst seviyede.

Biraz keyif meslesi bu. İki cihazı da elinize alıp biraz kurcaladığınızda hangisi hoşunuza giderse onu alın.
Pilin değiştirilebilmesi pek önemsiz bir konu aslında ne kadar kullanıcıların canını sıksa da.
SD-Card girişi olup olmaması kullanıcıya bağlı. Ben 16GB SDKart'lı bir telefon kullanıyorum, 9GB'ı boş. Ama yok ben daha çok kullanıyorum diyen birine de "ne kullanacaksın yea" denmez, kullanır kullanır. :)
16GB yetmez ise otomatikman One S dışarıda kalır.

Bir de S2'nin eski olması resmi destek konusunda da biraz zayıf kalacağına biraz işarettir, aynı zamanda xda-dev gibi kaynaklardaki geliştirme topluluğunun da azalacağına. Öte yandan OneS de flagship modeli olmadığı için HTC'den üvey evlat muamelesi görebilir :) Ama xda'de uzun süre canlı kalır. HD2 hala bir numaralı beta-test telefonu :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
htc one s derim hem hızlı hem kaliteli samsunglada malzeme kalitesiz
htcleri elinize aldığınızda sağlamlığını hisedebiliyorsunuz ve işlemcisi 1.5 1.7 ghz veya olması bir avantaj ve batarya işine gelirsek batarya konusu htc için bir dez avantaj ama farklı olmak istiyorsan htc derim galaxy s2 de hafi alınacak bir telefon diğil ama htc one s donanım ve özellikler açısından s2 daha kaliteli

Noxeble

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Samsungun basit plastik cihazını almaktansa HTCyi seç hem güncelleme için seneden seneyi beklemezsin.

cm0091

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
her zaman en yenisi derim ben..bi htc yi bi de s2 yi elinize alın kaliteyi anlarsınız