Samsung Galaxy Note Hakkında Bi Sorum Olacak

Bu konuyu okuyanlar

BySavci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar samsung galaxy note almayı düşünüyorumda telefonu satan dükkan telefonu yurtdışından getirmiş ve başka bi telefona ait imei yüklemiş 1.100 Tl'ye satıyor kredi kartına 12 taksit(vade farksız) acaba bu telefonu alsam sonradan bi sorun olurmu kapanma durumu falan

muca_kaleyn

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Kapanması çok önemli değil arkadaşım tekrar açarsın. Bizim burda (Mardin) 5 tl ye imei kaydı yapıyorlar... Elinde eski bir telefon varsa güvendiğin bir telefoncuda imei kopyalayabilirsin böylece kapanma ihtimali olmaz. En azından ben öyle yaptım... Galaxy Note umun imei numarası, Eski telefonum Tohsiba G900 e ait.

BySavci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hemşerim galaxy note!'mi kullanıyorsun? bende d.bakırda alacam bu telefonu sahte imei ile ilgili bişey sorayım sana. telefonun bazı özelliklerini kısıtlıyormu sahte imei ?

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
hemşerim galaxy note!'mi kullanıyorsun? bende d.bakırda alacam bu telefonu sahte imei ile ilgili bişey sorayım sana. telefonun bazı özelliklerini kısıtlıyormu sahte imei ?
Sahte İMEİ telefonunun özelliklerini kısıtlamaz.

SamsungGalaxyS3

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=48615]ReDo[/MENTION] note kullanıcısı sana yardımcı olur

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=48615]ReDo[/MENTION] note kullanıcısı sana yardımcı olur

Ben sadece kullanıyorum,o imei falan çakmam anlamam :p

ReDo da para var sömürmeliyizzz :D

Ben seninle dışarda oynayacağım :p

sana bana zırnık koklatmaz [MENTION=48615]ReDo[/MENTION] denilen şahşiyet var yemez :D

Kaç kere zırnık gördün de kokladın ya da kokan bir şey olduğunu nereden biliyorsun :p

O değil de Para'ya daha ne diyeceğimi bulamadım yav o derece :D

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben 3g servisini kısıtladığını duydum ama kesin birşey diyemem aynısını bende düşündüm gidip görüştüğümde kullanamazsın internetini dediler yoksa eski telefon sıkıntı değil :) bana dediği şey aynı marka aynı model olursa tüm özelliklerini kullanabilirsin idi onunda bi esprisi yok zaten

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben sadece kullanıyorum,o imei falan çakmam anlamam :p

Ben seninle dışarda oynayacağım :p

Kaç kere zırnık gördün de kokladın ya da kokan bir şey olduğunu nereden biliyorsun :p

O değil de Para'ya daha ne diyeceğimi bulamadım yav o derece :D

Bu yaşta bu para :) Yanlış sulardasın ReDo :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonun imei numarası ile arka kısmındaki imei farklı hangisine inanayım bn şimdi kaçakmı değilimi birisi ayarlar kısmındaki imei diğeri batryayı çıkartığımızda yapıştırılmış kağıt taki numara hngisi doğru bunun

Son mesajlar