Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Abdullahtrhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk önce twrp odin ile yükle daha sonra root dosyasını flaşla. Internette root dosyasını ara bulursun. Ama ilk önce cihazın kilitini kaldır Oem kiliti
Hocam iste twrp atarken pıt hatası veriyor oem kilidinide actim usb hata ayıklamaya gerek varmi

Abdullahtrhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Usb gerek yok. Bence temiz bir format atıp tekrar dene. Veya odin ile romu bir daha yükle.
Zten en nefret ettiğim recovery twrp şimdiye kadar hiç atmayı beceremedim cwm yada philpz touch varmi bildiğiniz
--- Gönderi Güncellendi ---
bide o kadar uğraşmak istemiyorum rom falan zor kendi pc m olsa yapardım da olmadığı için fazla bir fırsat bulamiyorum

Ahmet kalender

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar note 5 almayı düşünüyorum sizce model olarak eskidi mi yoksa daha yeni bir model mi almalıyım özellikle kamera bnm için çok önemli işlemci ram falan yeteceğini düşünüyorum. Yinede siz kullananların fikrini almak isterim ha birde güncelleme alıyor mu nougat falan geldi mi şimdiden teşekkür ederim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar note 5 almayı düşünüyorum sizce model olarak eskidi mi yoksa daha yeni bir model mi almalıyım özellikle kamera bnm için çok önemli işlemci ram falan yeteceğini düşünüyorum. Yinede siz kullananların fikrini almak isterim ha birde güncelleme alıyor mu nougat falan geldi mi şimdiden teşekkür ederim.
Nougat geldi daha güncelleme gelmeyecek o fiyata kamerası daha iyi olan oreoyu alacak S7'yi alın derim.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
Eylül ayı güncellemesi gelmedi note 8 çıkınca unuttular herhalde note 5 i

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
annemde var cihaz canavar gıbı

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Edirnede yaşıyorum Note 5 i düşürdüm, şuan ekran açılmıyor. Hangi servise göndermeliyim. Deneyimi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Edirnede yaşıyorum Note 5 i düşürdüm, şuan ekran açılmıyor. Hangi servise göndermeliyim. Deneyimi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.
samsung turkıye garantılımı yoksa ithalatcı garantılımı cihaz?

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Samsung Türkiye Garantili 1 yıllık Note 5 Telefonumu düşürdüğüm için açılmıyor. Samsung yetkili servisi Edirne de yok onun için kargo ile İstanbul'da yetkili bir serviste yaptırmayı düşünüyorum.
Bu konuda deneyimi olan arkadaşlardan hangi yolu izlemem gerektiği konusunda yardım bekliyorum. (gönderi yapma konusu, iletişim konusu)
Teşekkürler.

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
öncelikle Support şu sayfadan telefona tıkla sonra akıllı telefona tıkla sonra arama kısmında note 5 yaz cıkar zaten yazınca sonra canlı destek var iletişim kısmında orada online müsteri hizmetlerine edirnede servis olmadıgını soyle adresini ver kargo göndersinler evine veya sen git ver sonra telefonla ilgilki sonuçları onlar sana haber verir

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
@Ar0505 Teşekkür ederim yardım etmeye çalışıyorsun fakat o kadarını biliyorum. Ben deneyimi olan arkadaşların başından geçenleri paylaşmasını istiyorum hangi servis daha iyi hizmet veriyor onu öğrenmek istiyorum. Yinede tekrar teşekkürler.

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
@Ar0505 Teşekkür ederim yardım etmeye çalışıyorsun fakat o kadarını biliyorum. Ben deneyimi olan arkadaşların başından geçenleri paylaşmasını istiyorum hangi servis daha iyi hizmet veriyor onu öğrenmek istiyorum. Yinede tekrar teşekkürler.
benimde basımdan gectı note 2 vardı bende sarj soketi bozuludu bizim oturdugumuz ilde samsung var oraya goturdum yaparız ama 1000 tl tutar dediler bende yaptırmadım sattım j7 pro aldım en iyisi kendi servisleri dısardan bı servise goturursen cihazı mahvederler

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Shiftdelete haber yapmış always on note 5 ve s6 ya geldi diye bilen varmı

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
denedim stabil çalışıyor home tuşuna basmadan parmaz izini okuyup ekran açıyor fakat diğer uygulamalar gibi şarj götürüyor

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
denedim stabil çalışıyor home tuşuna basmadan parmaz izini okuyup ekran açıyor fakat diğer uygulamalar gibi şarj götürüyor
Şarj götürmesi gayet normal, AOD sadece yazılımsal değil donanımsal bir olay, Note 5 ve S6'ya verilmemesinin sebebi de büyük ihtimalle anormal pil götürücek olmasıdır.

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
gözümün önünde şarj düşüşünü izliyorum :D
beyler bişey sorucam batarya kalibrasyonunu nasıl yapıyoruz

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
beyler bişey sorucam
evet geldi ama cihazın guncelleme alması gerek
güncelleme alsada pek bişey değişeceğini zannetmiyorum always on amoled play store da hala beta aşamasında kaç aydır onlar bile yapamadı
Bi link alabilir miyim hocam xda linki verirseniz sevinirim
[NO ROOT][AOD][BETA] Always On Display for any samsung device running on Android 7.0
Bi link alabilir miyim hocam xda linki verirseniz sevinirim
https://forum.xda-developers.com/at...671486f01da&attachmentid=4307614&d=1508414228
https://forum.xda-developers.com/at...671486f01da&attachmentid=4307615&d=1508414228

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
beyler bişey sorucam

güncelleme alsada pek bişey değişeceğini zannetmiyorum always on amoled play store da hala beta aşamasında kaç aydır onlar bile yapamadı

[NO ROOT][AOD][BETA] Always On Display for any samsung device running on Android 7.0

https://forum.xda-developers.com/at...671486f01da&attachmentid=4307614&d=1508414228
https://forum.xda-developers.com/at...671486f01da&attachmentid=4307615&d=1508414228
Teşekkür ederim kardeşim sağol