Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Pratik özellikleri kullanmayan arkadaslar icin iyi ayarlar boşuna pil tüketiyor kullanmiyosunda

Ferhat Erdoğan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi note 5 de ekranini aşağı yonde cevirdigimde ekran ve ses kapaniyor ne yapmam lazim lutfen yardim edin..
--- Gönderi Güncellendi ---
Abi telefonun ekranini asagi yonde cevirdigimde ekran ve ses kapaniyor cozumu nedir yardim ederseniz sevinirim

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Daha önce defalarca kez başıma geldi. Tel sıfırladiktan sonra 1 veya 3 gün şa rz çok hızlı bir şekilde bitiyor. Günde 3 defa sarza taktığım olmuştur. Daha sonra enteresan bir şekilde sarzi normale dönüyor. Günde bir kere şarz ediyorum. Denemesi bedava.

ELBİ46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Daha önce defalarca kez başıma geldi. Tel sıfırladiktan sonra 1 veya 3 gün şa rz çok hızlı bir şekilde bitiyor. Günde 3 defa sarza taktığım olmuştur. Daha sonra enteresan bir şekilde sarzi normale dönüyor. Günde bir kere şarz ediyorum. Denemesi bedava.
Dogru diyorsun son güncelleme den önce 3 veya 3.5 saat ekran suresi alıyordum güncellemeden sonra 4 ille 5.5 saat arası degisen saat süreleri aldım yeni uzun zamandır sıfırlama yapmıyordum bi yapım dedim wipe reset işlemlerini yaptım geçen gün daha fazla belki sarj süresi olur dedim ama tam tersi 3 ile 3.5 saat arası alıyorum şimdi belki ileride kendine gelir...
Abi note 5 de ekranini aşağı yonde cevirdigimde ekran ve ses kapaniyor ne yapmam lazim lutfen yardim edin..
Abi telefonun ekranini asagi yonde cevirdigimde ekran ve ses kapaniyor cozumu nedir yardim ederseniz sevinirim
Gelişmiş özellikleri kontrol et

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Vay arkadaş bu gunleridemi gorecektik :D note 5 3000 tl olmuş vatanda
A520 2199 TL, A810 2399 TL olmuş. Note 5 için o civarlar normal gibi :D Ama S7 ile aynı fiyat olması ilginç, herhalde Note 7 çıkmayınca, S serisi istemeyen insanlar Note 5'e yönelebileceğinden dolayı fiyatı onunla aynı tutuyorlar.

murpphy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
A520 2199 TL, A810 2399 TL olmuş. Note 5 için o civarlar normal gibi :D Ama S7 ile aynı fiyat olması ilginç, herhalde Note 7 çıkmayınca, S serisi istemeyen insanlar Note 5'e yönelebileceğinden dolayı fiyatı onunla aynı tutuyorlar.

Note 5 in ikinci el piyasası ne kadar su an acaba kesin artıs olmus olmalı.

Bu arada yeni guncelleme gelmis ama sadece guvenlik guncellemesi yeni bir sey yok.

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Note 5 in ikinci el piyasası ne kadar su an acaba kesin artıs olmus olmalı.

Bu arada yeni guncelleme gelmis ama sadece guvenlik guncellemesi yeni bir sey yok.
Ben Ağustos'ta 1750 TL'ye almıştım, garantili cihazı. Şu anda da o civarlarda galiba. LetGo'da filan bir kaç kere bakmıştım, 1800 TL civarındaydı. Şimdi Sahibinden'e baktım, 1 haftalık çiziksiz filan deyip 2400 TL'ye filan satıyorlar. 2000 TL'den aşağı temiz zor bulunur gibi.

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Arkadaşlar tema sitesini gezdim elle tutulur bir tema göremedim. Sizin tavsiyeniz varmı. Belki gözden kacirmisimdir. Kıyıda köşede kalmış.

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
Arkadaşlar tema sitesini gezdim elle tutulur bir tema göremedim. Sizin tavsiyeniz varmı. Belki gözden kacirmisimdir. Kıyıda köşede kalmış.
disable pro varsa ucretlı temaları ucretsız kullanabılıyon blue platıum teması guzel

murat8550

Asistan
Reaksiyon puanı
10
ocak güvenlik güncellemesi gelmiş ufak tefek bug düzeltmeleride var... ben kurdum bakalım 2 güne belli olur değişiklikler belki kullanım süresi uzar...

hiujang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 yıldır note 5 kullanıcısıyım yalnız son zamanlarda batarya da bazı düzensizlikler var örneğin yüzde 40 tan aniden yüzde 3 e düşmesi ya da kapanması,telefonu kapatıp açınca yüzde 5 olan şarjın yüzde 9 göstermesi gibi ortalama günlük 3.30 saat ekran süresi alıyorum ama bu aniden sarj düşmeleri ve kapanmalar karşısında direkt servise mi götürmeliyim daha 1 yıllık garanti süresi var yoksa kendimin yapabileceği herhangi bir işlem mevcutmudur ?

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 yıldır note 5 kullanıcısıyım yalnız son zamanlarda batarya da bazı düzensizlikler var örneğin yüzde 40 tan aniden yüzde 3 e düşmesi ya da kapanması,telefonu kapatıp açınca yüzde 5 olan şarjın yüzde 9 göstermesi gibi ortalama günlük 3.30 saat ekran süresi alıyorum ama bu aniden sarj düşmeleri ve kapanmalar karşısında direkt servise mi götürmeliyim daha 1 yıllık garanti süresi var yoksa kendimin yapabileceği herhangi bir işlem mevcutmudur ?
Batarya kalibrasyonu yapman gerek

eren_3425

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefonumun arka kısım sağ üstte darbeden dolayı küçük bir çatlak var camda. Garantiye götürsem tamir süresi ve ücreti ne kadar olur bilen varmı.

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Telefonumun arka kısım sağ üstte darbeden dolayı küçük bir çatlak var camda. Garantiye götürsem tamir süresi ve ücreti ne kadar olur bilen varmı.
Komple cam değişir ve 700 tlyi bulur hatta dolar arttığını var sayarsak geçebilir
Komple cam değişir ve 700 tlyi bulur hatta dolar arttığını var sayarsak geçebilir
Perdon arka kapak kısmıysa fazla tutmaz

eren_3425

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Perdon arka kapak kısmıysa fazla tutmaz

Arka kapak kısmı 450 civarıymış orjinal servisi. Telefon tamircisi 120 tl falan ama paraya kıyıp orjinal yaptırıcam cihaz yeni garantisi yanmasın.

.:EmR@H:.

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Arkadaslar suan turkcell deyim.ve uzun yıllardır turkcell kullanıyorum.Fakat artık fiyatlar cok fazla geliyor.
Sizce turkcellden vodafone a gecmelimiyim.pişman olurmuyum geçsem

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Arkadaslar suan turkcell deyim.ve uzun yıllardır turkcell kullanıyorum.Fakat artık fiyatlar cok fazla geliyor.
Sizce turkcellden vodafone a gecmelimiyim.pişman olurmuyum geçsem
Türk telekoma geç vodafon hatta hep bişeyler kitliyo abone oldunuz diyerekten arkadaşın faturası iki kat fazla geldi arkadaşın bişeyden haberi yok Türk telekom daha iyi çekim gücüde arttı yavaştan

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Nedir be senden çektiğim Türk Telekom... hem paramızı veriyoruz hem madur oluyoruz...
hqdefault (2).jpg

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Nedir be senden çektiğim Türk Telekom... hem paramızı veriyoruz hem madur oluyoruz...
Ekli dosyayı görüntüle 17041
geç vodafona geç maduruyet gör ben 2 ay öncesi öyle bi hata yapıyodum arkadaş geçti ben geçmedim bin pişman fatura hiç ayarında gelmedi 4.g Türktelekomda daha hızlı bişeyler onaylamış güya arkadaş adamın haberi yok

eren_3425

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben de uzun yıllar turkcell kullandım sonra vodafone geçtim pişman değilim arkadaşlar fatura yüksek geldi dediler ama ben hiç yaşamadım böyle birşey. Paketteki hizmetleri aşarsan fatura fazla gelir bu hepsinde olur.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
geç vodafona geç maduruyet gör ben 2 ay öncesi öyle bi hata yapıyodum arkadaş geçti ben geçmedim bin pişman fatura hiç ayarında gelmedi 4.g Türktelekomda daha hızlı bişeyler onaylamış güya arkadaş adamın haberi yok
Diğer numaram vodafone a taşıdim. Gayet memnunum hiç bir problem yok suan icin. Tt rezilliktir. Daha dün müşteri hizmetlerini aradım benim.bilgim yok diyip duruyorlar, diyorum ne işin var orada birşey diyemiyor, başkasına aktar beni diyorum o aktardığı kişide bilmiyor. 10tane müşteri temsilcisi gezdikten sonda bir tanesi anca sorunumun cevabını biliyordu. Saatlerce dk harcaması da cabası. Tt de olan diğer numaramı da vodafone veyaTuekcell e geçireceğim. Tt ye geçmek gibi şeyler yapmasın kimse. İnternrt hızım 4.5g de şuan 1 mbps.

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
Ben ttdeyim memnunum 4gb faturali 19tl karsiligini aliym :) int hizida ortalama 4.5g de 70

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Türk telekoma geç vodafon hatta hep bişeyler kitliyo abone oldunuz diyerekten arkadaşın faturası iki kat fazla geldi arkadaşın bişeyden haberi yok Türk telekom daha iyi çekim gücüde arttı yavaştan
Avea ya gecmistim tt olmadan önce. Cekim gücü bizim buralarda berbattı. Suanda da duzeldiği soylenemez.

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Avea ya gecmistim tt olmadan önce. Cekim gücü bizim buralarda berbattı. Suanda da duzeldiği soylenemez.