Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20

Masaüstünde sag sol yaparken ara sıra geç algılama oluyor . 1000 Defa wipelayıp stock rom attım ama yine aynı. Nasıl çözebilirim şu lanet şeyi ? Başka arayüzde olmuyor touchwizde oluyor.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135

Masaüstünde sag sol yaparken ara sıra geç algılama oluyor . 1000 Defa wipelayıp stock rom attım ama yine aynı. Nasıl çözebilirim şu lanet şeyi ? Başka arayüzde olmuyor touchwizde oluyor.
Kernel at birde hocam ?

ramazanaktasxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler. 2 ay önce bende note 5 gold platinum aldım. Bugün servise gönderecektim telefonu kaydını oluştururken imei numarasında telefonun silver renk oldugu görünüyor sorun olur mu ?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
İyi günler. 2 ay önce bende note 5 gold platinum aldım. Bugün servise gönderecektim telefonu kaydını oluştururken imei numarasında telefonun silver renk oldugu görünüyor sorun olur mu ?
Cihazı sıfır olarak aldıysan direk garantiden telefonu al tüketici hakem heyetine sorunu bildir ve ücret iadesi iste.
Bana sorarsan sorun olur. Hem satarken hem servise verirken problem yaşarsın diye düşünüyorum. Birde imei dediğin gibiyse imei numarasında veya cihazda bir oynama yapılmış demek.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar bu tema benzeri simge veya baksa bir ücretsiz tema var mi? Simge paketi de olur. Nova launcher prime uygun bir simge paketi olursa sevinirim.

Screenshot_20161228-181931.png

Kubi87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonum 2 aylik satmam istesem ikinci eli nasil note 5 lerin ??

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
2 aylık note 5 diyor ama
Note 5in fiyatları ortada hoş o fiyat note 5e verilir mi tartışma konusu
Eski olsaydı 1600-1700 derdik bence şansını denesin 1900-2000e
Eskiler 1500 TL, daha 30 günlük cihazlar 1700 TL zaten 1700 e de almıyorlar.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar S-pen'de sorun yaşayanınız oldu mu? telefondan çıkmıyor S-pen. Bastırıyorum çıt ediyor içeri biraz giyor geri atması lazımken geri atmıyor öyle kalıyor çıkartmak için vurmanız gerekiyor. Böyle bir durumla karşılaşanınız oldu mu?

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Arkadaşlar S-pen'de sorun yaşayanınız oldu mu? telefondan çıkmıyor S-pen. Bastırıyorum çıt ediyor içeri biraz giyor geri atması lazımken geri atmıyor öyle kalıyor çıkartmak için vurmanız gerekiyor. Böyle bir durumla karşılaşanınız oldu mu?
Ben [emoji23][emoji23] bugün oldu banada Çıkartıyodum kalemi çıkmadı içinde kaldı biraz bastırınca geri attı. Paslanmis çıkarmaya çıkarmaya

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ben [emoji23][emoji23] bugün oldu banada Çıkartıyodum kalemi çıkmadı içinde kaldı biraz bastırınca geri attı. Paslanmis çıkarmaya çıkarmaya
Ben sürekli kullanıyorum ama son 1 aydır böyle olmaya başladı.

murpphy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

Evet bende de bu problem var. Bu sorun s pen kalem yayı arızası diye geciyor. Teknik servisi arayıp sorunu anlattığımda garanti kapsamında olduğunu fakat bir kerelige mahsus ücretsiz olacağını söylemisti. Ben de goturmek istemedim cunku yapılma suresi icin ucu acık konustu. 2 gun de olabilir 15 gun de dedi. Zaten kalemi cok kullanmadıgımdan su an gerek yok.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Evet bende de bu problem var. Bu sorun s pen kalem yayı arızası diye geciyor. Teknik servisi arayıp sorunu anlattığımda garanti kapsamında olduğunu fakat bir kerelige mahsus ücretsiz olacağını söylemisti. Ben de goturmek istemedim cunku yapılma suresi icin ucu acık konustu. 2 gun de olabilir 15 gun de dedi. Zaten kalemi cok kullanmadıgımdan su an gerek yok.
Bunun için telefonu pek götüresim yok açıkcası. Ayrıca 1 kerelik değil bunu sürekli onarmak durumundalar( garanti devam edene kadar).

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bunun için telefonu pek götüresim yok açıkcası. Ayrıca 1 kerelik değil bunu sürekli onarmak durumundalar( garanti devam edene kadar).
--- Gönderi Güncellendi ---

muhammett99

Asistan
Reaksiyon puanı
17
--- Gönderi Güncellendi ---

Ben yasadim kalemin yayli kismi geri atti kendini kalem icinde kaldi garantiye verdim kalemi cikartip yeni kalem versiler

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Ne kadar sürdü servis işlemi?

Ben 10 günde degiştirdim.Telefonuda aldılar elimden . Bidaha arıza yaparsa ücret isteyeceklermiş . Zamzung benim için bitti . Lanet olası servisi ve lanet olası arayüzü . Biraz daha idare edip Apple tarafına yönelecegim . SPen in çıtçıtı yine bozuldu .

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ben 10 günde degiştirdim.Telefonuda aldılar elimden . Bidaha arıza yaparsa ücret isteyeceklermiş . Zamzung benim için bitti . Lanet olası servisi ve lanet olası arayüzü . Biraz daha idare edip Apple tarafına yönelecegim . SPen in çıtçıtı yine bozuldu .
Ücretsiz isteyemezler sen onlara bakma.

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Android kullanmış birisi Apple da yapamaz arkadaş Apple kullanacaksan Androidi hiç tanımamış olman gerekirdi

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Gayet iyi kullanır. Bende ios ya var Android de. İkisi aynı fark eden birşey yok benim için :)

Aynen öyle iPhone'da kullandım , iPad'de . Şuan evde 2 iOS cihaz 2de Android cihaz var. Hiç zorluk çekmiyorum kim demiş zorlanır diye . Androidin tüm nimetlerinden faydalanıyorum , iOS'deyken JB atıp keyfime bakıyorum .Karşılaştırmak mantıksız :)