Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Hatemzo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Gear S2 olupta saatini düzeltemeyenlere sesleniyorum.

Telefondan bağlantıyı koparıyorsunuz.
Telefon ayarlardan Tarih- Saat kısmına giriyorsunuz.
Otomatikten çıkarıyorsunuz.
Saat dilimini herhangi birtanesi seçiyorsunuz
Sonra doğru olan GMT+03.00 Moskova yı seçiyorsunuz.
Ardından telefon ile saati tekrar bağlıyorsunuz.
10 saniye içinde düzelmesi lazım.
Ben böyle yaptım ve oldu.

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
cd893e774ec9b94dcb75f22344f7dac0.jpg

Yenilikler kısmını okuyun Androidin neden o kadar pil kullandığını anlarsınız
Kaldırsak acaba düzelir mi ?

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Gear S2 olupta saatini düzeltemeyenlere sesleniyorum.

Telefondan bağlantıyı koparıyorsunuz.
Telefon ayarlardan Tarih- Saat kısmına giriyorsunuz.
Otomatikten çıkarıyorsunuz.
Saat dilimini herhangi birtanesi seçiyorsunuz
Sonra doğru olan GMT+03.00 Moskova yı seçiyorsunuz.
Ardından telefon ile saati tekrar bağlıyorsunuz.
10 saniye içinde düzelmesi lazım.
Ben böyle yaptım ve oldu.
Eyvallah

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Beyler şöyle bir sıkıntı fark ettim WhatsApp tan mesaj gelince bildirimi geç geliyor. Kardeşimle ortak bulunduğum bir grup var ona bildirim geldikten 1 dk sonra bana bildirim geldi. Acaba sıkıntı telefonda mi diye düşündüm. İkiside aynı wifi a bağlıydı. Böyle bir sıkıntı yaşayan var mı?

usluyorum

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Beyler şöyle bir sıkıntı fark ettim WhatsApp tan mesaj gelince bildirimi geç geliyor. Kardeşimle ortak bulunduğum bir grup var ona bildirim geldikten 1 dk sonra bana bildirim geldi. Acaba sıkıntı telefonda mi diye düşündüm. İkiside aynı wifi a bağlıydı. Böyle bir sıkıntı yaşayan var mı?
Whatsapp verilerini temizle, ya da kaldırıp tekrar kur.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Aynı sorun arkadaşımın note 4 ünde vardı.Onbellegi temizledim sonra recoveryden wipe cache yaptım düzelmişti.

Just4Justice_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar.. Note 5'in 16 gb olanı var mı acaba ? 16 ile 32 gb arasındaki fiyat farkı tahminen ne kadar olur ?? teşekkürler..

Kubi87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kulaklikla muzik dinlerken 7-8 defa kulaklarima elektrik carpti sabah. Su anda da normal muzik dinlerken pat pat sesler geliyo ciddi bisey midir?

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Google play hizmetlerinin hiç birini kullanamıyorum. Sorun nerde acaba. Sonradan yüklediğim uygulamalarda sorun yok. İnternete giremiyorum. Saygilar

Biall41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
20 sayfa kadar geriye gittim ama göremedim beyler 2 hafta olucak 2 el olarak aldım cihazı pil olarak memnun da kalmadım iphone 6 dan geçiş yaptım batarya ömrünü uzatmak için rom yüklemeyi düşünüyorum root kaldırdıktan sonra garanti tekrar geri geliyor mu nasıl oluyor ?

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
bu yeni 325 mb lık güncelleme de yenilikler tam olarak neler

esasmevzi

Asistan
Reaksiyon puanı
20
20 sayfa kadar geriye gittim ama göremedim beyler 2 hafta olucak 2 el olarak aldım cihazı pil olarak memnun da kalmadım iphone 6 dan geçiş yaptım batarya ömrünü uzatmak için rom yüklemeyi düşünüyorum root kaldırdıktan sonra garanti tekrar geri geliyor mu nasıl oluyor ?
Malesef geri gelmez. Knox sayacı arttığı için ve knox da sıfırlama olmadığı için garanti dışına çıkar. Ama bazı yerler knox sayacı 1 olsa bile garantiye kabul ediyor.ama olasılıktan baska bısey değil etmeye de bilir.

esasmevzi

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Batarya ömrünü uzatan bı rom da bulmadım şimdiye kadar.genelde aynı.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Bende 3 saatten az fazla görüyprum. Ama 3 adet mail hesabı devamlı senkron olacak şekilde kurulu. Onun dışındada günlük 2 saatten fazla tel konuşmam var. 19 saat civarıda şarjım gidiyor

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Kulaklikla muzik dinlerken 7-8 defa kulaklarima elektrik carpti sabah. Su anda da normal muzik dinlerken pat pat sesler geliyo ciddi bisey midir?
Su kaçırdıysan aux girişine ondan buyuk ihtimal.yoksa neden carpsin ki?

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Google play hizmetlerinin hiç birini kullanamıyorum. Sorun nerde acaba. Sonradan yüklediğim uygulamalarda sorun yok. İnternete giremiyorum. Saygilar
Komple veriyi temizleyin google play ı actiktan sonra o kendi gunncelleyecektir zaten eger wifi ye bagliysaniz.

mustafa3mm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de 2 saat öncesine kadar Nemesis kullanıyordum fakat böyle bi şarj süresi alamadım. Sanırım AOD falan düşürüyordu bende ve reboot sorunu devam ediyordu. Şimdi Infinity P9'u yükledim şuana kadar gayet iyi. Öneririm.

ahmetkoca58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
beyler stock roma dondum root attim hersey normal fakat snapchat de oturum acamiyorum internette rootdan olur yazmislar sizde de ayni sorun varmi cozumunj bilen varmi?

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Drk yani device root key olayını çözdüm sizlere tavsiyem mutlaka efs yediğiniz olsun