Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
N920 C/I/G modellerinde şu an için uyumlu diğer modeller henüz test edilmemiş diyor xda daki konusunda fakat stock rom üzerine kuramazsın illaki ux tabanlı rom olması lazım eğer ki Stock üzerine kurarsan cihaz da sorunlar çıka bilir

ahmetkoca58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
N920 C/I/G modellerinde şu an için uyumlu diğer modeller henüz test edilmemiş diyor xda daki konusunda fakat stock rom üzerine kuramazsın illaki ux tabanlı rom olması lazım eğer ki Stock üzerine kurarsan cihaz da sorunlar çıka bilir
tsk hocam zaten lamlazy kullaniyorum simdi kurucam :D

mustafa3mm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Gece Nemesis Rom'a AOD'lu Nemesis Kernelini yükledim ve bir kaç sorum var. Öncelikle attığım fotoğrafta telefonda herhangi bir bildirim olmmasına rağmen AOD ekranında çıkan o simgenin sebebi nedir nasıl kapatabilirim? 2. Sorum temiz bir kurulum için rom, kernel ve data, cache dalvik cache olaylarını hangi sırada nasıl yapmalıyım? Yani önce kerneli yükleyip sonra romu mu yüklemeliyim yoksa tam tersi mi? Bu arada AOD'un şarjı erittiğini söyleyebilirim henüz stabil değil V1 olduğu için. Gece 3'ten öğlen 12 ye kadar %23 şarj'ı gitti telefonun.

Ekli dosyalar

• IMG-20161029-WA0000.jpg
    IMG-20161029-WA0000.jpg
    94.4 KB · Görüntüleme: 355

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Buyruuun cenaze namazınaaa. Telefon kendi kendine reset atıyor :D nemesis kernelin v2 sini çıkarmalı acilen.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
d511f87a215f63a6fd7a9b47c1d278ec.jpg
a764e0b61cdf8223895658527b2bc3eb.jpg
Nemesis ROM + Nemesis Kernel batarya kullanımı. AOD Açık.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
Yahu son güncellemeden sonra eposta girişi yapamiyorum.

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Kış saati hakkında bir yazı geldi ekrana arkadaşlar yalnışlıkla kapattım size geldimi acaba

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Arnie v8 romu kur kendinden nemesis kernelli . Onda sorun yok . Tek sorun AOD ekranının ışıgı düşük . Onuda yakında fixlerler.
Şu an memnunumda olur olmadık yerde res atıyor ona ayar oldum yoksa herşey tıkırında

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Allah allah arnie mi kullaniyorsun sen res atiyormu okadarda ugrastim dosyaları aktarmak için
Yok ben stocktayım bu ekim ayı güncellemesi ile çok daha iyi oldu birkaç özellik geldi ama sabah denedim problem yoktu . 3-4 saat kullandım en son animasyonların takılmasından sıkılıp stock roma geçtim.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Yok ben stocktayım bu ekim ayı güncellemesi ile çok daha iyi oldu birkaç özellik geldi ama sabah denedim problem yoktu . 3-4 saat kullandım en son animasyonların takılmasından sıkılıp stock roma geçtim.
4 parçalı kuruyordun değilmi ota dan guncelleme geliyormu

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
4 parçalı kuruyordun değilmi ota dan guncelleme geliyormu
4 parça internali sildigi için ilk kurulumda kasma yapıyor . O yüzden tek parça kurdum . Zaten son gelen ekim ayının firmwaresini indirdim Samfirm den . Öyle attım . Tertemiz kurulum oldu . Arayüz bazen ufaktanda olsa sapıtsada güzel degişimler var . Cloud sistemi geldi . Varsayılan uygulamalar artık açarken soruyor bundamı açayım bundamı diye . Birçok detaylar var . Ekran ölçeklendirme olayı geldi . Var yani daha birkaç şey daha

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
4 parça internali sildigi için ilk kurulumda kasma yapıyor . O yüzden tek parça kurdum . Zaten son gelen ekim ayının firmwaresini indirdim Samfirm den . Öyle attım . Tertemiz kurulum oldu . Arayüz bazen ufaktanda olsa sapıtsada güzel degişimler var . Cloud sistemi geldi . Varsayılan uygulamalar artık açarken soruyor bundamı açayım bundamı diye . Birçok detaylar var . Ekran ölçeklendirme olayı geldi . Var yani daha birkaç şey daha
Ekran ölçeklendirme derken ?

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Vardı sanki bu ya yabancı gelmiyo hiç Birdaha reset atarsa kendi kendine yeni rom bakmak zorunda kalıcam [emoji17]
Stock geç kafan rahat olsun stock dışında stabil yazılım yok .hepsinde fazla özellik var ama stabilite yok

Son mesajlar