Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Tabiki gelir temiz stock yazılım kur ki sana tavsiyem 4 parçalı rom kurman(yedek alip) sonrasında güncellemeleri alabilirsin
Yok hocam sordum sadece yeni kurdum önerdiğin romu cok beğendim stoga gecmeyi hic dusunmuyorum :D Lamlazzy rom

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Onun için bi mod var ama note 7 port romlar da çalışıyor mu bilmiyorum 3minit battery mod adında Google dan araştır bulursun ama system ui de de değişiklik yapmak gerekiyor onun için pek sağlıklı değil işin açıkçası

Asparagus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
orjinal kullanan yok mu ya. muzik ikonu falan deismis . taktik mevzuya :D gea tugrul agabey ?

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Müzik ikonu falan değişeli baya oldu artık Google play store da müzik internet pdf note ses kaydedici gibi sistem uygulamaları marketten indirile bilir durumda Bayadır böyle bence çok iyi oldu root lu cihazlarda sistemin içinden bu belirttiğim uygulamaları silip marketten indirmek baya hoş oldu yani

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
[ROM][6.0.1][BPI4][19/09]NEMESIS N7 PORT STABLE V3.0

hocam burdaki rom nasil sizce telefona kurmak istiyorum da bide benm telefon sm-n920I serisi o yonden bi sıkıntı olur mu ?
Az önce kurdum romu hatalarını yazayım ona göre ister kur ister kurma note 5 kamera ingilizce note 7 kamera bazı modlar çalışmıyor klavye tahmini berbat ve klavye sembolleri açık geliyor ayarlardan kapanmıyor bug var görüntülü konuşma çalışmıyor zaten hiç bi note7 port romunda çalışmıyor iki türkü kurulum var recovery de bi modlu bi modsuz modlu kurarsan ingilizce iyi seviyede ise rom kontrol den yapılandırma yapa bilirsin benim pek hoşuma gitmedi şayet note 7 port rom kurmak istiyorsan lamlazy v2 ve infinity p6 deneye bilirsin bunlar daha güzel

ahmetkoca58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
anladım benim sadece kafama takılan model farki I serisinde bi problem olursa o sıkıntı genede teşekkürler dediğiniz romlari araştıricam

ahmetkoca58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Az önce kurdum romu hatalarını yazayım ona göre ister kur ister kurma note 5 kamera ingilizce note 7 kamera bazı modlar çalışmıyor klavye tahmini berbat ve klavye sembolleri açık geliyor ayarlardan kapanmıyor bug var görüntülü konuşma çalışmıyor zaten hiç bi note7 port romunda çalışmıyor iki türkü kurulum var recovery de bi modlu bi modsuz modlu kurarsan ingilizce iyi seviyede ise rom kontrol den yapılandırma yapa bilirsin benim pek hoşuma gitmedi şayet note 7 port rom kurmak istiyorsan lamlazy v2 ve infinity p6 deneye bilirsin bunlar daha güzel
hocam lamlazy v2 romu kurdum rom çok iyi fakat çoğu zmn gelişmiş özellikler durduruldu dıyo ve dosyalarım ve mesajlarımada gıremıyorum hata verıyo durduruldu bunlar için çözüm varmı bildiğiniz bide şimdi fark ettım arama yapmak ıstediğimde arama yapıyor fakat ekranda aramayla ılgılı hıc bısey yok

Son düzenleme:

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
hocam lamlazy v2 romu kurdum rom çok iyi fakat çoğu zmn gelişmiş özellikler durduruldu dıyo ve dosyalarım ve mesajlarımada gıremıyorum hata verıyo durduruldu bunlar için çözüm varmı bildiğiniz bide şimdi fark ettım arama yapmak ıstediğimde arama yapıyor fakat ekranda aramayla ılgılı hıc bısey yok

N920C Modelinde herhangi bi sıkıntı yok , konudaki fixlere bakın derim . Sayfa aralarında bazı fixler bulunabiliyor . En kötü konuya N920I Modelinde bulunan hataları yaz kısa sürede fixler geliştirici.

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
N920C Modelinde herhangi bi sıkıntı yok , konudaki fixlere bakın derim . Sayfa aralarında bazı fixler bulunabiliyor . En kötü konuya N920I Modelinde bulunan hataları yaz kısa sürede fixler geliştirici.
ByRon arkadaşım doğru söylemiş n920C modelinde pek sorun yok dediği gibi konu aralarında paylaşılan fix dosyalarına bi bak ama çok fazla da bişey bekleme çünkü sonuçta bi bir port rom

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
ARkadaşlar merhaba. Sizeere bir sorum olacak. Note 7 almak istiyordum fakat malum sorunlar yüzünden hiç yanaşmıyorum.Bunun içindir ki note 5 almayı düşünüyorum. Malum sizler de kullanmış insanlar olarak bana önerir misiniz ? Iphone 5 kullanıyorum yaklaşık 4 senedir. Telefon da stabil olmak benim için önemlidir ve sarj olayı nasıl ? Bir günü rahat çıkartabilir miyim ? Bana kullanan arkadaşlar yazabilir mi acaba ?

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Lamlazzy V2 ROM sorunsuz arkadaşlar ve çok seri rom stock a göre daha durduruldu hatası almadım ben

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Fakat her telefonu yeniden başlatırken android yükseltiliyor diyor? bunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
ARkadaşlar merhaba. Sizeere bir sorum olacak. Note 7 almak istiyordum fakat malum sorunlar yüzünden hiç yanaşmıyorum.Bunun içindir ki note 5 almayı düşünüyorum. Malum sizler de kullanmış insanlar olarak bana önerir misiniz ? Iphone 5 kullanıyorum yaklaşık 4 senedir. Telefon da stabil olmak benim için önemlidir ve sarj olayı nasıl ? Bir günü rahat çıkartabilir miyim ? Bana kullanan arkadaşlar yazabilir mi acaba ?
Şimdi yeni bi sisteme geçiş yapacaksın ios ve Android birbirinden çok farklı iki işletim sistemi note 5 Android sisteminde oldukça iyi çalışan bi telefon herşeyi ile seni gereğinden fazla tatmin eder ama illaki eksik tarafları var fakat eksik yönlerinden çok artı tarafları oldukça fazla batarya yönünden seni bir gün idare edebilmesi senin kullanımına bağlı oyun oynar internet facebook WhatsApp gibi sosyal ağlarda çok fazla gezersen bir günü çıkartmaz normal kullanımda bir gün çok rahat çıkarıyor zaten üst düzey bir telefon artık eskisi gibi kasılmalar falan söz konusu değil demem o ki alabilirsin pişman olacağın bi telefon değil

oğuzhan.cbn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Rom da always on çalışıyor mu

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Fakat her telefonu yeniden başlatırken android yükseltiliyor diyor? bunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim
İşte onun sebebi system içinde ya eksik dosya yada artık dosya var henüz bi çözümü yok romu yapan kişiye sorman lazım

oğuzhan.cbn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Note 5 te always on özelliğini nasıl kullanabilirim veya nasıl kurablirm

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Şimdi yeni bi sisteme geçiş yapacaksın ios ve Android birbirinden çok farklı iki işletim sistemi note 5 Android sisteminde oldukça iyi çalışan bi telefon herşeyi ile seni gereğinden fazla tatmin eder ama illaki eksik tarafları var fakat eksik yönlerinden çok artı tarafları oldukça fazla batarya yönünden seni bir gün idare edebilmesi senin kullanımına bağlı oyun oynar internet facebook WhatsApp gibi sosyal ağlarda çok fazla gezersen bir günü çıkartmaz normal kullanımda bir gün çok rahat çıkarıyor zaten üst düzey bir telefon artık eskisi gibi kasılmalar falan söz konusu değil demem o ki alabilirsin pişman olacağın bi telefon değil
Öncelikle teşekkürler cevap için. Gönlüm note 7 den yana fakat sıkıntılar hala mevcut telefonda. s7 edge alayım diyorum ama kalem seviyorum. Yani hoşuma gidiyor. E bir sene beklemekde istemiyorum haliyle. Iphone 7 plus alayım diyorum özellik olarak note 5 eski bir telefon olmasına rağmen halen çok iyi. :) Ben öyle çok oyun oynayan bir adam değilim. Sadece fotoğraf merakım baya var. :) Kusura bakma başını ağrıtıyor gibi oldum ama bu telefon beni 3 sene götürür mü peki ?

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Öncelikle teşekkürler cevap için. Gönlüm note 7 den yana fakat sıkıntılar hala mevcut telefonda. s7 edge alayım diyorum ama kalem seviyorum. Yani hoşuma gidiyor. E bir sene beklemekde istemiyorum haliyle. Iphone 7 plus alayım diyorum özellik olarak note 5 eski bir telefon olmasına rağmen halen çok iyi. :) Ben öyle çok oyun oynayan bir adam değilim. Sadece fotoğraf merakım baya var. :) Kusura bakma başını ağrıtıyor gibi oldum ama bu telefon beni 3 sene götürür mü peki ?
Evet bu telefon stabil kullanırsan seni 3 değil 4 senede götürür

ahmetkoca58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
temiz bı kurulum yapmadan kurduğum için o hatalar meydana gelmiş sanırım duzgunce tekrar kurdum çok stabıl şuan herhangı bi sorun yok

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Flashlight ve bluefilter sıkıntısı varmı romda ? Play store ve Twitterda aşşagı kaydırınca takılarak iniyormu ? ( Hızlıca aşşagı indirdiginde )

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
12 45 itibaru ile güncelleme geldi

64.70mb güvenlik güncellemesi geldi evet.

Screenshot_20160929-143039.png

Ekli dosyalar

• Screenshot_20160929-144611.png
    Screenshot_20160929-144611.png
    221.6 KB · Görüntüleme: 507
  • Screenshot_20160929-144546.png
    Screenshot_20160929-144546.png
    223.4 KB · Görüntüleme: 484
Son düzenleme:

Son mesajlar