Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

esasmevzi

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Teşekkürler kuruyorum şimdi
Bildirim panelindeki data kullanimi kapatmak icin de sytem csc icinde bulunan features.xml dosyasini text editor ile duzenleyip kaydedince kayboluyor.
CscFeature_SystemUI_SupportDataUsageViewOnQuickPanel>TRUE</
Bu satiri bulup true uazan yeri FALSE Yapip kaydedip yeniden baslatinca tamamdir.

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bildirim panelindeki data kullanimi kapatmak icin de sytem csc icinde bulunan features.xml dosyasini text editor ile duzenleyip kaydedince kayboluyor.
CscFeature_SystemUI_SupportDataUsageViewOnQuickPanel>TRUE</
Bu satiri bulup true uazan yeri FALSE Yapip kaydedip yeniden baslatinca tamamdir.
Bilgilendirme için teşekkürler hocam şuan boot oluyor cihaz dediklerinizi yapacagım . Umarım stocktan daha performanslı bi romdur heyecanla açılmasını bekliyorum :)

Son düzenleme:

esasmevzi

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bilgilendirme için teşekkürler hocam şuan boot oluyor cihaz dediklerinizi yapacagım . Umarım stocktan daha performanslı bi romdur heyecanla açılmasını bekliyorum :)
Birde criss kullanitken hizli sarj acik olmasina ragmen cok gec sarj oluyordu. Ama ekran acikken hizli oluyordu. Bunda hizli sarj da sknti yok.

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Romun Bir kaç resmini koy veya video olsa daha iyi olur bilgi amaçlı

Fanboys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Güç tasarufu tum gün açıktı.
Screenshot_20160905-204004.png
Screenshot_20160905-204002.png

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Ben bu pil değerini güç tasarrufu açmadan alıyorum bence sen bi servise ver telefonu bi baksınlar

esasmevzi

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Floating message için napcaz onu kaldırmanın yolu yok mu
Dstm onu zaten telefondan ayarlar gelismis ozellikler kayan mesajlardan kapatabiliyorsun ama ayarlarda da olmasin diyorsan yine csc ue girip airmessages kismini FALSE yapip kaydedeceksin. Ve istersen system aop remover ile de telefondan tamamen silebilirsin.
Ama suan stock mesajdaki gibi ustten bildirim gelmiyo onu cozemedim[emoji3]

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Romun Bir kaç resmini koy veya video olsa daha iyi olur bilgi amaçlı

Rom çok hoşuma gitti saf stock ama Play Storeda aşşagı kaydırınca takılmalar oluyor aynı şekilde twitterdada öyle . Bu arada cihaz brick oldu . OEM kilit tikini kaldırıp cihazı yeniden başlatınca . Recovery filan girmedi frp hatasından dolayı. Şimdi stock flashlıyorum . Ama cihazın parmak izi hızı vs. çok iyi .

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Dstm onu zaten telefondan ayarlar gelismis ozellikler kayan mesajlardan kapatabiliyorsun ama ayarlarda da olmasin diyorsan yine csc ue girip airmessages kismini FALSE yapip kaydedeceksin. Ve istersen system aop remover ile de telefondan tamamen silebilirsin.

Hocam sizdede Google Play indirilen uygulamalardayken aşşagı hızlı inerken takılma oluyor mu ? Birde Twitterda aşşagı yukarı yapınca hızlı şekilde ?

Bildirim panelini begenmedim mesela Whatsapptan 2 kişiden ayrı mesaj geliyor tek kategori altına topluyor filan . Cihaz brick oldu stock flashlıyorumda acaba geri dönsemmi diye düşünüyorum..

Reaksiyon puanı
35
Tüm gün güç tasarrufunu nasıl kullandınız ya ben çıldırırım telefonun performansı acayip düşüyor

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
14928bce6ffe61a614cab47bb7b417fa.jpg

Bu ayarları bi kurcala

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Yalnız air message kısmını bulamadım tam olarak nerde

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Yaa benim için o sorun degil de klavye cok berbat neden böyle note 5 klavyesi gibi değil

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Tahmin özelliği açık ama düzeltme yapmıyor bazen yapıyor bazen yapmıyor

Son mesajlar