Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Silme işini stocky mod 1.4 adında aroma bi mod var twrp üzerinden flashlanan onla yapıyorum Google in artı samsunungun artı microsoftun gereksiz bütün uygulamalarını bu mod üzerinden aroma seçenekli işaretliyorum telefonu açtığımızda hepsi silinmiş oluyor

Hocam indirme linki varmı denemek istiyorum bakalım ne olucak :)

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Yalnız bilgin yoksa sadece uygulama silme sekmelerini işaretle diğerlerine karışma yoksa telefona yeniden yazılım yüklemek zorunda kalabilirsin

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
2. El Note 5 almak istiyorum, kullanan arkadaşlar memnun musunuz ? Birde telefonu almadan önce özellikle incelemem gereken bir yeri, bir kronik sorunu var mı ?

lsmail çapkın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar, tavsiye edeceğiniz ve Knox sayacını başlatmaya değecek custom romlar var mı?
xda biraz araştırma yaptım, dr.ketan, river gibi bazı romlar ve hatta note 7 full portlu yada partial portlu romlar var.
yazılanlara ben içimi açmadı güvenipde birini yükleyemiyorum.
LG G3 üm için Fulmics i bulmuştum ve gayet başarılı hatta kendi OTA sı bile var.
Tavsiyleriniz dikkate alınacaktır.

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Arkadaşlar, tavsiye edeceğiniz ve Knox sayacını başlatmaya değecek custom romlar var mı?
xda biraz araştırma yaptım, dr.ketan, river gibi bazı romlar ve hatta note 7 full portlu yada partial portlu romlar var.
yazılanlara ben içimi açmadı güvenipde birini yükleyemiyorum.
LG G3 üm için Fulmics i bulmuştum ve gayet başarılı hatta kendi OTA sı bile var.
Tavsiyleriniz dikkate alınacaktır.
Note 7 port romların hemen hemen hepsinde sıkıntılar var onlara pek yanaşma içlerinde en stabil çalışan Cris cross ve river rom progressive note 5 için yapılan custom romlarda da yine bariz hatalar var şu an için öyle aman aman bi custom rom yok en iyisi kendin Stock tadında rootlu ve modlu rom kullanmak yani benim gibi :)

lsmail çapkın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Note 7 port romların hemen hemen hepsinde sıkıntılar var onlara pek yanaşma içlerinde en stabil çalışan Cris cross ve river rom progressive note 5 için yapılan custom romlarda da yine bariz hatalar var şu an için öyle aman aman bi custom rom yok en iyisi kendin Stock tadında rootlu ve modlu rom kullanmak yani benim gibi :)

Teşekkür ederim, güzel fikir. peki stock rom üzerinde Root edilincede Knox sayacı devreye giriyor mu?

Bu arada bilgi olarak paylaşmak isterim, Pakistana gelen H3 versiyonunu bastım ve sanki batarya süresi uzadı...

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Teşekkür ederim, güzel fikir. peki stock rom üzerinde Root edilincede Knox sayacı devreye giriyor mu?

Bu arada bilgi olarak paylaşmak isterim, Pakistana gelen H3 versiyonunu bastım ve sanki batarya süresi uzadı...
Eee tabiki Knox sayacı artıyor ve bunun geri dönüşü yok ha Türkiye'de bazı yerlerde garanti işi çok sıkı tutarken bazı yerlerde Knox sayacına pek bakan yok root yapacak kişi zaten garanti olayını göz ardı edip ona göre rootlar ben 5 yıldır Android kullanıyorum hiç bi telefonu rootsuz kullanmadım kullanmam da yemişim garantiyi zaten suya düşse veya yüksek voltaja maruz kalsa veya yere düşüp Cami kırılsa garanti dışı eee geriye ne kaldı ki

Reaksiyon puanı
35
telefon henüz almadım.aldığımda bunu nsıl kontrol edebilirim?daha önce başka bir forumda kullanıcının biri ilk aldığında knox değeri 00x01 yazdığını görmüş.bende bunu nasıl kontrol edebilirim dıye soruyorum.
Phone info adlı programı indirin orda yazıyor diyorum bende

Reaksiyon puanı
35
yani programsız bakılmıyor diyorsunuz.böyle birşey çıkarsa iade edebilirmiyim.yani knox sayacı ooxo1 faaln çıkarsa.sonra telefona program yükledin iade olmaz demesinler
Bakılıyor ama telefonu download moda almanız lazım ses kısma+ana ekran+kilit tuşuna basıp alabilirsiniz

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
İlk aldığında mi Knox sayacı artmış olursa bunu mu demek istiyorsun

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Bende 2. el almak istiyorum, knox sayacına nasıl bakabilirim almadan önce ? Detaylı anlatırsanız memnun olurum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Elimde yeğenin 3 aylik note 5 i var catir cutur çalışıyor beyler androidi 3 aylik durumu kayipsiz gorunuyor telefonda 7.5 gb bos alan var

Mstgrsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
c61f160f0d6d9bc37b3eec69ff4016b9.jpg

Ekran Süresi Yeterli Mi Arkadaşlar?