Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Crebros

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Note6 hemen hemen s7 gibi bir sey olur. Gecen sene oldugu gibi s7 yi ekran olarak buyutup tasarimini makyajlayip kaleminede birkac ozellik eklerler 6 gb ramle de surerler piyasaya. He bide yeni yazilim olarakta daha guncel bi android gelebilir. Radikal bi degisim olmaz yani.

Reaksiyon puanı
14
Çok doğru söyledin S7 benzeri bir şey olacak.Ben bu ay alıcaktım note 5'i ama 2 ay daha durup note 6'yı mı alsam çok kararsız kaldım açıkçası.

ELBİ46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar ben note 5 sm-n920c 6.0.1 surum kullanıyorum hattım ıse turk telekom ben turk telekoma mesaj atacakken mesaj gondermeyı reddettım sımdı ıse hıc mesj yollamıyor 5555 mesaj gonderırken hata alıyorum yardımcı olurmusunuz?
Ayni sorun bendede oldu bende turkcell kullanıyorum bütün herşeyi yaptım müşteri hizmetlerini aradım olmadı kod verdiler bütün izinleri iptali için yine olmadı çok araştırdım herşeyi yaptım olmadı mecburen fabrika ayarlarına döndüm oldu bu 6.0 1 de sıkıntı lı oluyor bu gibi durumlar. Arkadaşın s5 i vardı lolipop ta iken bu sorun oldu uygulamalardan hallettik 6.01 de olmuyor mecburen fabrika ayarlarına döndüm

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ayarlardan mesajlara girip varsayılan ayarlari gibi bir seçenek olması lazım onu sıfırlayacaksın düzelmesi gerekiyor.

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Note 7 deki batarya 3600 Mah i geçmeli. 4000 olursa çok iyi. Hafıza kartı desteği de olsa düşünmeden alınır.

Hakan hurma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar Galaxy note 5 gerçekten güzel özelliklerle piyasaya çıktı. S kalem ve paypal ana menü dikkat çekiyor. Türkiye fiyatı biraz yüksek. Arabistan fiyatlarını inceledim. Telefon özellikleri aynı Özelliklere buradan göz atabilirsiniz.
Fiyatını da buradan inceleyebilirsiniz.

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Merhaba arkadaşlar Galaxy note 5 gerçekten güzel özelliklerle piyasaya çıktı. S kalem ve paypal ana menü dikkat çekiyor. Türkiye fiyatı biraz yüksek. Arabistan fiyatlarını inceledim. Telefon özellikleri aynı Özelliklere buradan göz atabilirsiniz.
Linke tıklayan var mı? [emoji1]

Crebros

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Yok valla bi ufaktan tirstim tiklamadim
[emoji1] [emoji1] [emoji1]

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Note 5 kullananlara tekrar note 5 aldırmaya çalışmakta ne kadar da beyinsel bir aktivite

tt.çotanak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Note 5 gibi amiral seviyelerde performans olarak sıkıntı yaşatmaz tüm marka ve modeller. O nedenle amiralleri değerlendirirken tasarım, arayüz, kamera ve pil performansi gibi kriterlere bakmak lazım. Saydığım kriterler konusunda da note 5 sizi fazlasıyla tatmin eder. Isınma olayı sadece şarj esnasında yaşanıyor bunuda normal karşılamak lazım. Pil performansı kullanım şeklinize göre değişir. Bu forumda 7 buçuk saat ekran süresi alanda var, 3 buçuk saat alanda. Telefonun büyük olması sizi rahatsız etmez. Bugün gm 5 plus denedim ekran boyutları note 5 ile aynı olmasına rağmen ele avuca sığmıyor. Son olarak internetten alışveriş imkanınız varsa daha uygun fiyatlara bulabileceğinizide belirteyim. 8 ay kullandım sıkıntısız memnun kaldım. Şimdi 6s kullanmaktayım ve note 5 özlemiyorum dersem yalan olur.
Kardes hepsiburada.com da 1900 tl ye var hepsiburada kendi satiyor ithalatci garantili diye alinir mi sence

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ben alacak olsam şuan tercih ederim. Sonuçta 300₺ fark var yani.

berkaras76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende bugün aldım root lu önerdiğiniz xposed modülü var mı:)

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Slm arkadaşlar. Sorun şu. Özel mod etkinleştirilemedi tekrar deneyin. Neden böyle oldu çözemiyorum. Saygilat

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Özel modu açıyorum özel mod etkinleştirilemedi tekrar deneyin diyor. Sorun nerde acaba?

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Screenshot_20160607-161934.png