Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
32 Gb hafıza doldu, 32 gb bana yetmedi :blink:

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
32 Gb hafıza doldu, 32 gb bana yetmedi :blink:
Sd card yuvası olmayan modellerde alt sınır 64 olmalı. Umarım note 6 64 gb olur ve sd card desteğide sunar. Sd card girişi hem hafıza için hem sim için kullanılabilir olursa benim için şahane olur :)

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Note 5 lere zam yapmışlar sanırım. ( ithalatçı ve siyah renk seçenekleri dışındakilere), vatan 2699TL ye geri çekmiş hepsiburada da 2400 küsür yine.

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Note 5 lere zam yapmışlar sanırım. ( ithalatçı ve siyah renk seçenekleri dışındakilere), vatan 2699TL ye geri çekmiş hepsiburada da 2400 küsür yine.
Black sapphire modeli 2300 TL Hepsiburada 3 gün kampanyalı.

cemal344

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Bu yıl %26 vergi geldi dahada pahalanabilir alacaklar elini çabuk tutsun.

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar tamamen ihtiyaçtan 1 aylık samsung faturalı gümüş gri note 5 telefonumu satıyorum. Alırken asla satmak gibi bir düşüncem olmadığı için yanında bir dünya aksesuar aldım.
Samsung wifi şarj cihazı
SlimArmor
Verus kılıf
Buff kırılmaz cam

Sadece aksesuarlar için 560 lira ödedim. Gerçekten satma düşüncesiyle almadığım bir telefondu. Telefonum full kutulu ve kusursuzdur. Kesinlikle %100 kusursuz olup saç teli kadar kusur söz konusu değildir. Elektronik eşya konusunda fazla titiz ve pimpirikli bir insanımdır. Asla yan sanayi, çakma, imitasyon ürün kullanmam. 3 kuruş için kimseye arkamdan beddua da ettirmem lafta söyletmem.

Ciddi alıcılar olursa özelden mesaj atmasını rica ediyorum çalışma temposu ve yoğunluğundan dolayı forumu takip edemiyorum pek.

Fiyatım 2350 liradır.

İlgi alakanıza şimdiden çok teşekkür ederim.

Düşünen olursa güncel fiyatım 2300 TL. Özelden mesaj atabilirsiniz

naxas123

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bi ara sessiz sakin Android 6 sızdıydı. Şimdide s7 sızdı. Galiba s7 ile birlikte alacağız güncelleme. Ama S7 ile çok güzelleşmiş bi arayüz ve gelişmiş touchwiz gelecekse ve bizde s7 çıkışı ile alacaksak cidden itiraz etmem beklerim.

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Bi ara sessiz sakin Android 6 sızdıydı. Şimdide s7 sızdı. Galiba s7 ile birlikte alacağız güncelleme. Ama S7 ile çok güzelleşmiş bi arayüz ve gelişmiş touchwiz gelecekse ve bizde s7 çıkışı ile alacaksak cidden itiraz etmem beklerim.
Bu güncelleme konusunda Samsung'a dava açılmış. Verdiği tarihlerde güncelleme yayınlamadığı ve yeni tarih için bilgilendirme yapmadığı gerekçesiyle şikayetçi olunmuş. Bir yerde okumuştum bugün. Haklılar. Çünkü note 5 için 2015 aralık tarihi verilmişti ama şubat geldi :) arayüz için yenilik ve iyileştirme peşindeyiz sırf bu yüzden bekletiyoruz deyip kayda değer bir şey yapmadan 6 yayınlanır ve s7'den sonra yayınlanırsa harbi sıkıntı olur şimdiden uyarayım samsung :)

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Şuan servise yine götürdüm yine kablo yok dediler ama 5 saate şarj olacağını gösteren ekran görüntüsünü gösterdiğmde sorunun kablodan da olmayabileceğini söylediler, yine 3 -4 gün serviste kalacakmış filan falan hiç vermedim yine.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Şuan servise yine götürdüm yine kablo yok dediler ama 5 saate şarj olacağını gösteren ekran görüntüsünü gösterdiğmde sorunun kablodan da olmayabileceğini söylediler, yine 3 -4 gün serviste kalacakmış filan falan hiç vermedim yine.
Sisli servisine gotur diyorum dinleme sen:)

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
Seffaf kılıf kayıyor mu senın cengo

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Haftasonunu çıkartayım idarelik bir telefon bulup inat ettim oraya bırakacağım bakalım ne olacak. Cihazin kaç aylık olduğunu söylemedim eğer 1 ayı gecmediyse hemen yenisini verelim dediler.

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Sd card yuvası olmayan modellerde alt sınır 64 olmalı. Umarım note 6 64 gb olur ve sd card desteğide sunar. Sd card girişi hem hafıza için hem sim için kullanılabilir olursa benim için şahane olur :)
Yeni cihazın hızlı şarj problemi çıkarırsa ekran görüntüsü al direk servise git değişim talep et hemen yenisini veriyorlarmis.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Osmanbeydeki şişli servisini mi diyorsun? Önümüzdeki hafta o taraflarda işim olacak olmadı yine oraya da uğrayabilirim.

naxas123

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben sdcard ihtiyacı duymuyorum. Zaten cloud kullanıyorum aktif olarak. Elimdeki note 5 64 gb fakat daha 10gb dolmadı. 2gbını spotify yiyor :D tavsiyem clouda geçmeniz :D

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ben sdcard ihtiyacı duymuyorum. Zaten cloud kullanıyorum aktif olarak. Elimdeki note 5 64 gb fakat daha 10gb dolmadı. 2gbını spotify yiyor :D tavsiyem clouda geçmeniz :D
1TB OneDrive kullanıyorum ama 32 gb cihazım bana yetmiyor ne yazık ki.:blushing:

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Yeni cihazın hızlı şarj problemi çıkarırsa ekran görüntüsü al direk servise git değişim talep et hemen yenisini veriyorlarmis.

Osmanbeydeki şişli servisini mi diyorsun? Önümüzdeki hafta o taraflarda işim olacak olmadı yine oraya da uğrayabilirim.
Cevahire gelmeden olani diyorum

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Sarj aletini gotur direk deniyorlar.. sorunlarını anlst bence çözer o servis
Buradada daha önceden denemişlerdi ama revizyona gitmişler herkesi değiştirmişler denemeden cihazı alıyorlar, daha ilgili olmuşlar, cihazın bekletemem dedim acil notu düşeriz 2 günde halletmeye çalışırız filan dediler şişlide ki de vermezse pazartesi günü bir kaç günlüğüne servise bırakırım değişim verseler keşke değiştirmeyeceklerini bile bile değişim isteği :D:D:D

Cloud da da arsivlemek zor olmuyor mu
İnternetin gayet iyiyse problem olmuyor hatta bazı dosyaları oraya atmak çok daha iyi, ama ben cihazımdaki resimleri atamam çünkü aktif olarak geçmişe dönük resimleri aradığım için bulut depolama pek te işime yaramıyor resım yedeklemek konusunda.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Buradada daha önceden denemişlerdi ama revizyona gitmişler herkesi değiştirmişler denemeden cihazı alıyorlar, daha ilgili olmuşlar, cihazın bekletemem dedim acil notu düşeriz 2 günde halletmeye çalışırız filan dediler şişlide ki de vermezse pazartesi günü bir kaç günlüğüne servise bırakırım değişim verseler keşke değiştirmeyeceklerini bile bile değişim isteği :D:D:D

İnternetin gayet iyiyse problem olmuyor hatta bazı dosyaları oraya atmak çok daha iyi, ama ben cihazımdaki resimleri atamam çünkü aktif olarak geçmişe dönük resimleri aradığım için bulut depolama pek te işime yaramıyor resım yedeklemek konusunda.
Anladim thanks lazzz
Az once dersten ciktim bir cocuk gordum iphone 6 veya 6s vardi full kapsiz kullaniyordu ne yurek var be

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar tamamen ihtiyaçtan 1 aylık samsung faturalı gümüş gri note 5 telefonumu satıyorum. Alırken asla satmak gibi bir düşüncem olmadığı için yanında bir dünya aksesuar aldım.
Samsung wifi şarj cihazı
SlimArmor
Buff kırılmaz cam

Sadece aksesuarlar için 560 lira ödedim. Gerçekten satma düşüncesiyle almadığım bir telefondu. Telefonum full kutulu ve kusursuzdur. Kesinlikle %100 kusursuz olup saç teli kadar kusur söz konusu değildir. Elektronik eşya konusunda fazla titiz ve pimpirikli bir insanımdır. Asla yan sanayi, çakma, imitasyon ürün kullanmam. 3 kuruş için kimseye arkamdan beddua da ettirmem lafta söyletmem.

Ciddi alıcılar olursa özelden mesaj atmasını rica ediyorum çalışma temposu ve yoğunluğundan dolayı forumu takip edemiyorum pek.

Fiyatım 2350 liradır.

İlgi alakanıza şimdiden çok teşekkür ederim.

Son ve pazarlıksız fiyat 2.200 lira

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Kablosuz şarj aletini ayrı olarak satıyormusunuz?