Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Bu gün yapamadığımız hangi özellik gelir , bu kadar önemsiyoruz.

Ufak tefek güzel olaylar var.Bölünmüş pencereyi tüm uygulamalar destekliyor,siyah tema,büyük ihtimal yeni touchwiz v.b güzellikleri var.En büyük 2 özelliği ise aşırı iyi bir doze modu ve ekran çözünürlüğüyle oynama (qhd den ekranı hd ye alırsak telefonun pili uzun gider ve yağ gibi akar)

sercanalikaya

Asistan
Reaksiyon puanı
141
Ufak tefek güzel olaylar var.Bölünmüş pencereyi tüm uygulamalar destekliyor,siyah tema,büyük ihtimal yeni touchwiz v.b güzellikleri var.En büyük 2 özelliği ise aşırı iyi bir doze modu ve ekran çözünürlüğüyle oynama (qhd den ekranı hd ye alırsak telefonun pili uzun gider ve yağ gibi akar)
Marshmallow Nougat ile tam oldu. O yüzden Mevlüt kardeşime katılıyorum.

Evil7

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Umudu kesmiştik yeniden umutlandırıyorsunuz bizi :D

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Gelmeyecek bende katiliyorum..bu kadar buyuk kullanici kitlesinolan ve 3 yasina girmis olacak bir cohaza samsung guncelleme verirse mantiken yeni modelleri nasil satacak...note 5 istenen performansi vermedi satis olarak..note 7 elinde patladi.birde buna nougat verse kim gider note 8 yada s8 alayim der durdu yerde..o yuzden ya custom vuracaksiniz yada mm ye devam arkadaslar...moral bozmak istemem ama gercekler bunlar:))

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
Optimizasyon diye birşey vardı. Şimdi bulamıyorum. Silinmesi mümkünmü yüklenirmi yaniden. 5.1 yüklü

sercanalikaya

Asistan
Reaksiyon puanı
141
Koskoca listede 3-4 adet A serisi ve J serisi telefon var Note serisi bi note 5 var. Yazık. ..
a2f349c99d15d0264de008ea8c18a428.jpg

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
benim note edge(o da note 4 sayılır :) son gelen güncelleme ile kasmaya ve donmaya başladı , sizlerden bu tarz bir problem yaşayan birileri var mı?

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Sanıyorum ben google in beta sürümlerine de abone olduğum için bana geldi. Siz de beta sına abone olun. Sanırım ilk onlara yani beta kullanıcılara geliyor.
88f582d5a8adc6a0d5be2735266bd3c2.jpg
Ben de beta kullanicisiyim ama göremedim ya da ben aktiflestiremedim. Nasıl kullaniyoruz?

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Birisi s note- ayarlar s note- hakkinda- daha fazla kismina tiklayinca cikan resmin ss ini atabilirmi..bu yeni surumler degisen ne var anlayabilmek icin..ben en son apk yi yukledim ve alttaki gibi
47cc4106a232033790d2d0071c9c84ca.jpg

memet kzc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese iyi geceler geçenlerde bir yardım için yazmıştım ve hala çözüme kavuşamadm ama bu işlerden anlayan bi abi senin telefona usbden rom atılmıyor sd karttan yapman gerek dedi çünkü octoplus boxla felan denedik olmadı benim sorum sd karttan stock rom yüklemesi yapılır mı ben araştırdım ama hep modifiye edilmiş romlar atıldığını gördüm odinle yüklediğimiz stock romların uzantısı md5 gibi dosyaları(farklı uzantılıda olabilir) flashlayabilir miyiz?

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
herkese iyi geceler geçenlerde bir yardım için yazmıştım ve hala çözüme kavuşamadm ama bu işlerden anlayan bi abi senin telefona usbden rom atılmıyor sd karttan yapman gerek dedi çünkü octoplus boxla felan denedik olmadı benim sorum sd karttan stock rom yüklemesi yapılır mı ben araştırdım ama hep modifiye edilmiş romlar atıldığını gördüm odinle yüklediğimiz stock romların uzantısı md5 gibi dosyaları(farklı uzantılıda olabilir) flashlayabilir miyiz?
Senin icin stock romu .zip seklinde imzalayip sunabilirim ancak sonucunu bilemem

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Eger octoplus ile denediyseniz odinlede denediginizi dusunuyorum...

Denediniz mi

memet kzc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eger octoplus ile denediyseniz odinlede denediginizi dusunuyorum...

Denediniz mi

denedim ben hocam bir çok romu denedim hepsi fail veriyor yada half brick oluyor malesef.

Senin icin stock romu .zip seklinde imzalayip sunabilirim ancak sonucunu bilemem

eğer flashlanabilir bi şekilde olursa ben çok memnun kalırım bide recovery aldım zaten çok çok herşeyi en baştan kurarım diye düşünüyorum başka ne olabilir ki?

Son mesajlar