Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Evil7

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Samsungun ürettiği bahane ye bakarmısınız ya yeterli özellikleri karşılamıyor muşda muş muş muş arkadaş keşke daha inandırıcı birşeyler uydursaydınızda bizde inansaydık j5 2015 serisi alıyorda note 4 mü alamıyor yani bu bahaneyi kanıtlamanın bin bir türlü yolu var ama işte elimizden birşey gelmez bizede oturup izlemek beklemek düşer . Nougatdan umudu kestik şimdi ise keşke yeni arayüzü verseler diye bekliyorum :)

Evil7

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Şubat ayı güncellemeleri devam ediyormuş ve okuduğum bir habere göre güncelleme yine 380 mb civarı olacakmış N910FXXS1DQB4 yapı numarasına sahipmiş ve daha güvenli bir sisteme kavuşup daha kararlı çalıştığı söyleniyormuş güncelleme yine klasik olduğu gibi mart ayının başında gelir bize

Evil7

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Note 7 yi Türkiyede kimse almaz boşuna samsung heveslenmesin.
Hocam bence gayet iyi ve sağlam bi donanıma sahip telefon fakat patlaması yüzünden samsung milletin güvenini kaybetti fakat eğer dendiği üzere yeniden satışa sürülse alınmaya değecek bir telefon

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Hocam bence gayet iyi ve sağlam bi donanıma sahip telefon fakat patlaması yüzünden samsung milletin güvenini kaybetti fakat eğer dendiği üzere yeniden satışa sürülse alınmaya değecek bir telefon
Bide uygun fiyata çıkarsa tadından yenmez:)

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Note 4 leri verin uzerine en fazla 1000 tl verin derlerse dusunurim...bide elimizde patlarsa diye kutusuna aksesuar olarak yanik kremide koysunlar[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

TOLGA_00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Be gelecek güncellemeyi yapmamayı düşünüyorum çünkü bunson guncellemeden sonra pil süresi muhtesem oldu hemen hemen 6 saat ekran suresi alıyorum benim icin mukemmel ama su kacgundur telefondamenu gecislerinde sayfa gecislerinde donma var sebebi ne olabilir sizce

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Be gelecek güncellemeyi yapmamayı düşünüyorum çünkü bunson guncellemeden sonra pil süresi muhtesem oldu hemen hemen 6 saat ekran suresi alıyorum benim icin mukemmel ama su kacgundur telefondamenu gecislerinde sayfa gecislerinde donma var sebebi ne olabilir sizce
Bu samsungu anlamıyorum ki biyeri yaparken biyeri bozup duruyır

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
Arkadaşlar günaydınlar.
Beklenen Şubat güncellemesi gelmiştir. Bilginize.

e3452d224152b764f007057160dbf6a2.jpg

cemal344

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Evet sonunda beklenen Şubat ayı güncellemesi banada geldi darısı Mart ayı güncellemesine ne değişiklik olacaksa artık.

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Samsung ne kadar düşünceli.Sizi unutmadık arada güncelleme alın sevinin diyor :D Büyük ihtimal bu güncellemeler google ile işbirliğinin getirdiği zorunluluk olsa gerek...

bozkan33

Asistan
Reaksiyon puanı
104
guncelledikten sonra bir onceki guncelleme ile calismayan kizilotesi kumanda bu guncelleme ile bir kac kez calisti ve cok sevindim,simdi gene calismiyor,kafayi yiycem,donanimsal olsa hic calismaz,ama yazilimsal bence ve cozumunu ne yaptimsa bulamadim[emoji21]

Evil7

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Hayırlı olsun güncelleme geldi sonunda :》

TOLGA_00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
guncelledikten sonra bir onceki guncelleme ile calismayan kizilotesi kumanda bu guncelleme ile bir kac kez calisti ve cok sevindim,simdi gene calismiyor,kafayi yiycem,donanimsal olsa hic calismaz,ama yazilimsal bence ve cozumunu ne yaptimsa bulamadim[emoji21]
Sure die bi program var markette onu kullandinmi