Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

usluyorum

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Hocam dn7 romu size tavsiye etmem bugüne kadar note4 e kadar çıkan nerdeyse tüm romları denedim ve dn7 malesef bunların en berbat olanı... gerçekten çok kasıyor grace ux hiç stabil olmamış bide tabiki pil tüketimi berbat.Erobot romda en azından sağlam bir pil tüketimi vardı...

Size tavsiyem dooola 9 yada 10(11 iyi deyil) sürümlerini kurmanız.
Kernel olarakta performans için doolanın stock kerneli iyi
tamamen pil tüketimi için suemax hard core kernel ikisininde ortası için spacelemon kernel ve synapse ikilisi veya teleskop kernel gayet iyidir...

Note 4 SPLASH LOGO Collection

Ve buda tüm romlarda eksik olan şey direk flashlıyorsunuz bide dalvik temizliyorsunuz yetiyor

@usluyorum
Teşekkürler, ben halen kullanıyorum dn7 iyi geldi bana. Dooola dediğiniz hangi sitede? Xda da rastlamadım sanki ben.

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Teşekkürler, ben halen kullanıyorum dn7 iyi geldi bana. Dooola dediğiniz hangi sitede? Xda da rastlamadım sanki ben.
Hocam xdada mevcut deyil ancak nen size buldum ki xdaya hiç gerek yok yrşilcinde sadece note 4 için kullanan 100lerce kişi var ve sırf bu romla ilgili 40 sayfa yani 400 mesaj bulunuyor

Dooola Rom V8.0 - Port Note7 ( MM 6.0.1 )
MEGA

Dooola rom v8_note 7 port.zip

FIX for IR
MEGA!h1kACRQJ!k4vXFWvDKAljsg-hNGHJQRoE5kF0fwzi19T1WdPzoLg
I no install, so do not know if it will really work, post link
http://www.ce4arab.com/vb7/showthread.php?t=628927&page=33

http://www.ce4arab.com/vb7/showthread.php?t=628927

ChangeLogs - Dooola Rom V8.0 - Port Note7 ( MM 6.0.1 )
Each version features a built-seventh in this rum
Roman is based on the official version of Note 7 Android 6.0.1 (N930FXXU1BPI4)
Most have been repaired Modat Wallace Camera 7 Edge (now Modat works nicely)
Several options have been added for the Aroma namely:
The possibility to choose between two types of kernel:
Kernel Hani (Hani)
Kernel Electron (E-Team)
The possibility to choose between Modine voice are:
Dolby Atmos
Viper4Android
The possibility of choosing UPSM program, which enables you to choose the applications that you want to add to the conservation status of super power
The possibility to choose to install the application of ad-blocking (ADaway)

Has been added to the application of smart management (Smart Manager) Note 7 original Chinese (the latest version)
Have been fixed for the development of ultra-savings data (Ultra Data Saving Mode) now works without problems
Roman quick and smooth as usual
Good battery (you evaluate their performance of)
And a lot of advantages leave you fun discovered

Dn7 düzenlenirse bende geçiceğim ama hala tık yok

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
7953f2ebba27a2a72075a8791007a436.jpg

Bu benim profilim kernel vs...

899eaed85cf2c8e4bc11ed564c7d9259.jpg

42f0932a9fc8c175fb022e222583a2c2.jpg

630753995be972bc2ccf27bec6d2c8d3.jpg

bd72f572745b77a6734047f4de460c13.jpg

perseus Halaszk universal 5433 ü dn7de dene istersen hocam çalışırsa dnde kalırsın

Buda o kernelin profili

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Galaxy Note 4 Marshmallow (6.x.x) Custom Romlar

Buda yeşilcinin rom bölümü bana fazlasıyla yetiyor hem oradaki insablar baya baya bilgililer zaten konu başlıklarından anlaşılacağı gibi pek fazla hangi telefonu almalıyım konusu kevcut deyil:)

n910C / H SpaceLemon Kernel v2.4.18 Android 6.0.1 Touchwiz UX Destekli - Galaxy Note 4 Kernel Bölümü

Buda space lemon konusu xdada çok aradım ama uygun wolt değerlerini bulamadım.Sizede ultimate kernel değerlerini paylaştım(5.0.1 lerin kralı) ben Halaszk kernelin değerlerini denedim nedense olmadı riske girmiycem derseniz direk teleskop kernele geçin oda baya baya sağlam

usluyorum

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Çok teşekkür ediyorum @isyankar42 kardeşim, dün sen ilk yazınca ben de google sayesinde yeşil şeye gittim, orda üyeliğim de vardı eskiden zaten. Biraz inceledim dooola romu, xda da konusu açılmış ama kopya rom deyip konuyu kilitlemişler. Kernel olarak ben dn7 stock kerneli birkaç gün kullandıktan sonra suemax basic yükledim şu an ondayım hâlâ. Dooola romu da indirip deneyeceğim ama günlük kullanımda dn7 bana yetiyor. Yarın izin günüm, yarın denerim diğer romu da. Cok teşekkür ediyorum tekrardan.

memet kzc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle merhabalar. benim şu an kullandığım samsung n910c var. ben buna cm 12 yükledim. bir süre kullandıktan sonra sıkıldım ve eskiye dönmeye çalıştım olmadı sammobile ve diğer sitelerden indirdiğim odinle kurduğum hiç bir firmware olmadı. bazısında odinde kuruluyor fakat başlatıyorum android simgesi çıkıyor yarıya kadar kurulum oluyor sonra android hata simgesi çıkıp erasing yazıyor ve half brick oluyo sürekli reset atıyor. benimde aklıma n910c kullanan biri recovery yapıp onu benim telefona kurmak geldi. yardımcı olursanız gerçekten minnettar kalırım çünkü rehberdekilerin ve galerimin silinmesinden programları tekrar kurmaktan aşırı bıktım. şimdiden teşekkür ederim.

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
öncelikle merhabalar. benim şu an kullandığım samsung n910c var. ben buna cm 12 yükledim. bir süre kullandıktan sonra sıkıldım ve eskiye dönmeye çalıştım olmadı sammobile ve diğer sitelerden indirdiğim odinle kurduğum hiç bir firmware olmadı. bazısında odinde kuruluyor fakat başlatıyorum android simgesi çıkıyor yarıya kadar kurulum oluyor sonra android hata simgesi çıkıp erasing yazıyor ve half brick oluyo sürekli reset atıyor. benimde aklıma n910c kullanan biri recovery yapıp onu benim telefona kurmak geldi. yardımcı olursanız gerçekten minnettar kalırım çünkü rehberdekilerin ve galerimin silinmesinden programları tekrar kurmaktan aşırı bıktım. şimdiden teşekkür ederim.
Hayırlı mubarek olsun aosp tabana keşje az daha tecrübeyle geçseydiniz...Heri dönüş çok sıkıntılı

memet kzc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı mubarek olsun aosp tabana keşje az daha tecrübeyle geçseydiniz...Heri dönüş çok sıkıntılı
ya ben daha önce galaxy s2 kullanıyordum her türlü yüklüyordum yaptığım hata recovery yapmadım. neden geri dönüş sıkıntılı peki?

sercanalikaya

Asistan
Reaksiyon puanı
141
Arkadaşlar , custom rom kullananlar. Vodafone ile Custom rom kullananlar. Cyanogenmod yada Resurrection Remix kullananlar. Yardım edin. Bu lanet Vodafone live APN ayarı default olarak geliyor . Vodafone tr yi seçince İnternete girilmiyor . Ne yapacağız ey dostlar?

Erkan Toku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar gelen son güncellemeden sonra telefonumun ozellikle boşta dururken pil tüketimi oldukça iyi olmuştu. Bu dediğim güncellemeden sonra wipe yapmamışken böyleydi. Ancak wipe yaptiktan sonra bu durum tekrar bozuldu sizce sebebi nedir? Gene mi wipe yapmalıyım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar gelen son güncellemeden sonra telefonumun ozellikle boşta dururken pil tüketimi oldukça iyi olmuştu. Bu dediğim güncellemeden sonra wipe yapmamışken böyleydi. Ancak wipe yaptiktan sonra bu durum tekrar bozuldu sizce sebebi nedir? Gene mi wipe yapmalıyım
Smart switch üzerinden romu tekrar yükle istersen belki bir çözüm olur

Gokhan_akten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb note 4 te yeniyim. Modern combat 5 oyununu yüklerken bu uyarıyı alıyorum. Sonra 750 mb ek dosyayi yüklerken 500 mb ta falan durduruldu diyo neden acaba yardimci olabilirmisiniz
Screenshot_2016-12-01-19-50-18.png

bozkan33

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Package disabler pro kullanan oldumu arkadaslar,deneyimler neler acaba

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Package disabler pro kullanan oldumu arkadaslar,deneyimler neler acaba

Ben kullanıyorum.Ramde yemiyor pilde yemiyor üzerine gmail-eposta-gear-printer v.b gömülü kullanmadığım uygulamaları devredışı bırakınca telefon hızlandı baya baya.Sık kullanmadığım tüm uygulamaları devre dışı bıkakarak boş ram miktarımı 1,7 lere çıkardım.Örneğin fotoğraf uygulamalarını sık kullanmam ama lazımda oluyor onları devredışı bırakıyorum mesela.Pişman olmayacağın bir uygulama

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86

sercanalikaya

Asistan
Reaksiyon puanı
141
Good lock u yükleme gafletinde bulundum ama sildim. Şimdi kilit ekranıni acarken telefon ve kamera kısayol u ghost effect yaparak açıyor ekranı. Aynı sorunla karşılaşan ve çözen oldu mu? Cache filan temizledim ama yemedi. Anca yeni security pach ile güncelleme sonrası duzelecek bu gidişle. Güncellemelerde düzeliyor

bozkan33

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Ben kullanıyorum.Ramde yemiyor pilde yemiyor üzerine gmail-eposta-gear-printer v.b gömülü kullanmadığım uygulamaları devredışı bırakınca telefon hızlandı baya baya.Sık kullanmadığım tüm uygulamaları devre dışı bıkakarak boş ram miktarımı 1,7 lere çıkardım.Örneğin fotoğraf uygulamalarını sık kullanmam ama lazımda oluyor onları devredışı bırakıyorum mesela.Pişman olmayacağın bir uygulama
bugun aldim proyu,gercekten guzel uygulamaymis,bende herkese tavsiye ederim,4.5 tl helal hos olsun

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Note 4, fark ödemeden sıfır Note 5 ile değiştirildi. Bilginiz olsun..