Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Beyler batarya %40 altında çok hızlı gidiyor şarja taksam bile bitiyor.%40 altında telefonu kapattığımda batarya bitmiş gözüküyor.Garanti servisine gitsem telefonu vermeden batarya değişimi hemen yapılırmı yoksa telefonla beraber verip belli süre sonramı telefonumu alabilirim ?
Telefonla beraber belli bir süre sonra alırsın.

muratbey16

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Ekran kilidi şifre ile guvence altina alındı diyo fakat bana ne şifre soruyor kaldırmaya çalışınca da şifre sürekli yanlış diyor

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Arkadaslar bugun can sıkıntisindan bi guncelleme denetledim bakdim guncelleme gelmis sizede geldimi nedir ne degildir .

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-09-29-14-12-22.jpg
    Screenshot_2016-09-29-14-12-22.jpg
    861.1 KB · Görüntüleme: 456

Monde55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
57
En son güvenlik ve kararlılık güncellemesi. Güvenlik yaması düzeyi 1 Eylül 2016 oluyor. Gözle görülen bir değişiklik ise yok.

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Sarjda azda olsa bir duzelme de soz konusu bende

Tutkubaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaşlar 2hafta önce nötr 4aldim aldığından beri şarj sorunu yaşıyorum ekran kilidini acip hele ki wi-fi yi actigimda su gibi gidiyor günde iki defaarj etmiyim zararı olmasın diye bir gün dayandirmaya çalışıyorum çok oynamadan. Yün oynamiyorum biticek diye müzik de dinlemiyorum. Whatsapp instagram snapvb. falan çok aktif kullanmıyorum sarıdan dolayı. Bi ayarlama mi yapmam gerekiyor yoksa telefonumda sorun mu var bence normal değil bu kadar gitmesi. Üstelik ultra güce alıp mesaj attigimda da kasılmalar yasiyorum. Ne dersiniz ne yapmalıyım

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Selam arkadaşlar 2hafta önce nötr 4aldim aldığından beri şarj sorunu yaşıyorum ekran kilidini acip hele ki wi-fi yi actigimda su gibi gidiyor günde iki defaarj etmiyim zararı olmasın diye bir gün dayandirmaya çalışıyorum çok oynamadan. Yün oynamiyorum biticek diye müzik de dinlemiyorum. Whatsapp instagram snapvb. falan çok aktif kullanmıyorum sarıdan dolayı. Bi ayarlama mi yapmam gerekiyor yoksa telefonumda sorun mu var bence normal değil bu kadar gitmesi. Üstelik ultra güce alıp mesaj attigimda da kasılmalar yasiyorum. Ne dersiniz ne yapmalıyım
Hocam oncelikle hayirli olsun..ekran kilidini acip wifi acma kismindan hicbirsey anlamadim oncelikle..ekran kilidiji acmazsan telefonu kullanamazsin zaten.sarj konusunda ne kadar ekran sureai aldigin onemli telefonun kac saat acik oldugu degil..oncelikle sarjini %100 yaptiktan sonra tekrara arada bitene kadar kullan ve smart manager _pil_pil kullanimi_ekran kismindan bak bakalim ne kadar ekran suresi aliyorsun...ama arada saoin sarja takma bitmeaine 5 kala falan bak sureye..
Telefonun guncellemeleri varsa onlari yap.eger telefon aldiginda 5.1 ile geldi ise ve sonradan 6.01 e gecdi ise wipe larida yap ve bir kere fabrika ayarina dondur telefonu..boylece eski android surumunden kalinti kalmadan yeni surume gecersin...wipe yapmayi bilmiyorsan telwfon kapali iken ses acma home ve guc tuslarina basili tut.samsun g yazisi gelince birak.birazdan siyah ekranda bir menu gelecek oradan wipe data ve wipe cache ialemlerrini yap sonra reboot syatem yap telwfon acilacak biraz aonra..ama bu islemi once guncelleme varsa onu yaptuktan sonra yap..onun disinda once bunu bir yap.sonra telefon sifirken yine smart managerdan pil bolumunden uygulamalari herzaman optmize et secenegini secerek arka kisimda calismasini engellersin gps i falan kapali tutarsin senkronizasyon ayarlarini falan yaparsin vsvsvs.ultra guc moduda telefonda bazi uygulamalari kasabilir..adi uzerinde ultra guc tasarruf modu yani..

Tutkubaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam oncelikle hayirli olsun..ekran kilidini acip wifi acma kismindan hicbirsey anlamadim oncelikle..ekran kilidiji acmazsan telefonu kullanamazsin zaten.sarj konusunda ne kadar ekran sureai aldigin onemli telefonun kac saat acik oldugu degil..oncelikle sarjini %100 yaptiktan sonra tekrara arada bitene kadar kullan ve smart manager _pil_pil kullanimi_ekran kismindan bak bakalim ne kadar ekran suresi aliyorsun...ama arada saoin sarja takma bitmeaine 5 kala falan bak sureye..
Telefonun guncellemeleri varsa onlari yap.eger telefon aldiginda 5.1 ile geldi ise ve sonradan 6.01 e gecdi ise wipe larida yap ve bir kere fabrika ayarina dondur telefonu..boylece eski android surumunden kalinti kalmadan yeni surume gecersin...wipe yapmayi bilmiyorsan telwfon kapali iken ses acma home ve guc tuslarina basili tut.samsun g yazisi gelince birak.birazdan siyah ekranda bir menu gelecek oradan wipe data ve wipe cache ialemlerrini yap sonra reboot syatem yap telwfon acilacak biraz aonra..ama bu islemi once guncelleme varsa onu yaptuktan sonra yap..onun disinda once bunu bir yap.sonra telefon sifirken yine smart managerdan pil bolumunden uygulamalari herzaman optmize et secenegini secerek arka kisimda calismasini engellersin gps i falan kapali tutarsin senkronizasyon ayarlarini falan yaparsin vsvsvs.ultra guc moduda telefonda bazi uygulamalari kasabilir..adi uzerinde ultra guc tasarruf modu yani..

Teşekkür ederim söylediklerinizi deniyicem bi. İlk basşta ekran kilidi ve wifi dedidiğim internetimi acmayım nrmal sms dene bile mesajlassam düşüyo sarj bunun yanı sıra wifi acıp mesela whapsappdan meajlassam daha da cabuk bitiyor demek istedim. Üstelik oyun oynamıyorum müzik dinlemiyorum. Sıfır telefondu sonuçta fabrika ayarlarına döndürmek ne kadar işe yarıyacak bilmiyorum denicem. Bir de %16 , 15 ,14 gibi olunca takıyorum daha fazla düşürmeden. Yüzde 5 e falan hiç düşürmedim

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Costum roma geçmeyenler artık costum rom kullanma vaktiniz geldi bence hatalar çoğaldı baya

Costum rom kullamamlar şimdiye kadar kullamdığınız tüm costum romların durumlarını yazarsanız birbirimizin işini kolaylaştırırız

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar bi arkadaşımın galaxyj7 sinde bildirim çubuğu beyaz renk ve android sürümü 6.0.1 di benim note 4 ün de sürümü 6.0.1 bildirim cubugu neden eski renginde ? Sizdede öyle mi ?

Monde55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
57
Ara yüzü farklı j7 lerin artı olarak tema desteği de var. Note 4'te bunlar yok.

Tutkubaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sizlerim note 4 cihazlarınizin şarjlari nasıl acaba ne kadar gidiyor ve ne kadar kullanimda

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
14 saatlik sürede 5 saat ekran
Dün feys güncelledikten sonra süreler azaldı.

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
4 saat ekran süresi + 13 saat kullanım alıyorum.

Tutkubaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ne kadar ekran süresi gittiğini falan nerden bakicam açaba. Pil den ekrana bakıyorum son sarjdan sonra %3 kullanıldı diyor ama mesela kamera facebook falan %0 gösteriyor kullandım şarjdan yemesi lazımdı anlamadım bisey

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Ön kamerası çalışmadığı için kamera fixi (S7 Edge Kamerası) : MEGA
Ekran resimlerini atabilseydiniz belki fikir vermesi acisindan dahada faydali olabilirdi..arka kamera stock rom daki gibi iyi ve net cekim yapabiliyormu.mesela cm ni kamerasi inanilmaz kotu cekiyor idi.bu nasil modlari kullanabiliyormuyuz

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Ekran resimlerini atabilseydiniz belki fikir vermesi acisindan dahada faydali olabilirdi..arka kamera stock rom daki gibi iyi ve net cekim yapabiliyormu.mesela cm ni kamerasi inanilmaz kotu cekiyor idi.bu nasil modlari kullanabiliyormuyuz
Aynı çekiyor problemi yok.

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Hocam ilk defa duydum acaba geliştiricinin xda sayfasını falan paylaşırmısınız