Soru Samsung Galaxy J7 2015 telefonuma LG G4 Rom'u kurulabilir mi?

nightmaresoul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zamanında LG G4 kullandım ve o telefonu çok severek kullanırdım ama bozuldu elimde J7 2015 var şuan ve onun romunu yükleyebilirsem güzel olur zamanında birisi gm discoverye LG G3 romu kurmuş yardım ederseniz çok sevinirim

Yahya Furkan

contravolta
Süper Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,412
G3'ün Rom'unu Discovery için portlamışlardır. Siz normal G4 Rom'uyla denerseniz başarısız olursunuz. Zaten başka cihazlar için portlanan Rom'larda çok sorun oluyor.

Yahya Furkan

contravolta
Süper Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,412
Peki ben G4 Romunu J7 için portlayabilirmiyim?
Bu port olayları hakkında pek bir bilgim yok maalesef. Zor bir işlem diye biliyorum, yeterince bilginiz varsa yaparsınız.

Onun yerine Havoc OS 4.10 kurabilirsiniz.

nightmaresoul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu port olayları hakkında pek bir bilgim yok maalesef. Zor bir işlem diye biliyorum, yeterince bilginiz varsa yaparsınız.

Onun yerine Havoc OS 4.10 kurabilirsiniz.
J7 için bir çok rom kurdum şuan lineage os var ama ondan önce yüklediğim romdanmı kaynaklı bilmiyorum açılış ekranıda farklı açılıyo(MÜMKÜNDE ESKİ ANİMASYONLARI GERİ İSTİYORUM) kapalıyken şarj animasyonundan sonra gidiyo bataryayı çıkarıp takmam gerekiyo lineage osu ilk yükleyişimde değil tekrar kurarsam düzelirmi yada sizce lineage os(benim yüklediğim lineage os 18.1)yoksa sizin attığınız rommu daha iyi?

Yahya Furkan

contravolta
Süper Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,412
J7 için bir çok rom kurdum şuan lineage os var ama ondan önce yüklediğim romdanmı kaynaklı bilmiyorum açılış ekranıda farklı açılıyo(MÜMKÜNDE ESKİ ANİMASYONLARI GERİ İSTİYORUM) kapalıyken şarj animasyonundan sonra gidiyo bataryayı çıkarıp takmam gerekiyo lineage osu ilk yükleyişimde değil tekrar kurarsam düzelirmi yada sizce lineage os(benim yüklediğim lineage os 18.1)yoksa sizin attığınız rommu daha iyi?
Benim attığım ROM daha kararlı çalışır.

nightmaresoul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim attığım ROM daha kararlı çalışır.
peki bir önceki yüklediğim romun açılış ekranı(farlı çünkü S10+ romu kurmuştum S10+ açılış ekranı var),kapattığımda şarjdayken telefonun gitmesi(bataryayı illa çıkarıp takmam lazım)bunları normale döndürmem için sanırım orjinal rom lazım ama bitürlü bulamadım

Yahya Furkan

contravolta
Süper Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,412
peki bir önceki yüklediğim romun açılış ekranı(farlı çünkü S10+ romu kurmuştum S10+ açılış ekranı var),kapattığımda şarjdayken telefonun gitmesi(bataryayı illa çıkarıp takmam lazım)bunları normale döndürmem için sanırım orjinal rom lazım ama bitürlü bulamadım
Her Rom'da böyle problemler yok. Bu yüzden orijinal Rom'u aramanıza gerek yok.

nightmaresoul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden orijinal animasyonları istiyorsunuz? Bunlar için orijinal Rom lazım tabii.
çünkü animasyonlarda bir sıkıntı var dediğim gibi size şöyle söyleyim telefon kapalı şarja takıyosunuz ve şarj animasyonu geliyor % kısmı gelmeden kapandığını farkedip şarjdan çıkardıktan sonra bataryayı çıkarıp geri takmanız gerekiyor