Samsung Galaxy C9 Pro

Bu konuyu okuyanlar

Hrnkse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar yeni aldım (2 hafta oldu) çokta memnunum sorusu olan varsa cevaplayabilirim.
galaxyC9-Pro.jpg

canertuysuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
ekranı 6.2 inch ti galiba zorlamıyor mu ekran boyutu.ve tek elle kullanım nasıl?

Hrnkse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ekranı 6.2 inch ti galiba zorlamıyor mu ekran boyutu.ve tek elle kullanım nasıl?
Ekran 6 inç ama zorlama yok zaten ekran full hd ve bataryası da 4000 mAh yani cok iyi bir kullanim ömrü var. sabah 9 da sarjdan cikariyorum kahvalti flan derken 12 veya 1 gibi evden cikana kadar hic kullanmiyorum diyebilirim cikarken sarja bakiyorum sarjim %98 flan. kasilma flan sıfır.

canertuysuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ekran 6 inç ama zorlama yok zaten ekran full hd ve bataryası da 4000 mAh yani cok iyi bir kullanim ömrü var. sabah 9 da sarjdan cikariyorum kahvalti flan derken 12 veya 1 gibi evden cikana kadar hic kullanmiyorum diyebilirim cikarken sarja bakiyorum sarjim %98 flan. kasilma flan sıfır.
c9 u bir akrabama almayı düşünüyordum yardımcı olduğunuz için teşekkürler

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Isınma var diyorlar, gerçekten var mı?

JozefAkarsu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Rehbere girdiğinde kişilerin herhangi birinin üstüne tıkla sağ tarafta çıkan ayrıntılar sekmesine tıkla kapanma yapıyormı rehber ?

JozefAkarsu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yazdıklarımı aynen yapın bi kaç kişiye bakın dediğim gibi listeden bakalım kapanıcakmı rehber

turkrocker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar eşime izmir Çankaya yükseliş gsm den aldım altın rengi. satın almadan dükkanda açıp kontrol ettik knox 0 çıktı hemen aldım. ancak bir sorum olacak c9 pro kullananlara : bildirim çubuğunda mobil veriyi açtığımızda yazan 4G yazısı , mobil veriyi kapatsamda sürekli görünüyor. hat türk telekom .Normal mi bu?

JozefAkarsu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar eşime izmir Çankaya yükseliş gsm den aldım altın rengi. satın almadan dükkanda açıp kontrol ettik knox 0 çıktı hemen aldım. ancak bir sorum olacak c9 pro kullananlara : bildirim çubuğunda mobil veriyi açtığımızda yazan 4G yazısı , mobil veriyi kapatsamda sürekli görünüyor. hat türk telekom .Normal mi bu?
Hayırlı uğurlu olsun doğru tercih yapmışsınız.o durum normal bende ilk aldığımda aynısını yaşadım sonradan normal olduğunu anladım. Başka aklınıza takılan soru olursa cevaplarım...

Şahin Kılavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kapat aç tekrar dene

turkrocker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaslar selam

Telefnuma cocuklarin balonnyapmak icin kullandigi sivi dokuldu icine kacmis.

Once aciliyordu sonra kapandi. icini actim temizledim filan. Simdi sadece sarja takinca recovery booting yazip kapanip android sayfasinda erasing yazip tekrar reset atiyor ayni islemler devam ettiriyor.
Telefon kapaliyken tuslar calismiyor

ayrıca download menüye tus kombinasyonları ile girmeyi deniyorum önce donwload mod zararlıdır dikkatli olun diyor sonra yukarı basıyorum
download menü sayıyor bilgileri yazıyor sonra da tekrar reset atıyor.
bir defa download menüye girdi ben de odin kullanarak stock rom yükledim
odin de herşey tamam pass deyip yeşil yandı sonra tekrar reboot yaptı
ancak yine en başa döndüm
sürekli c9 pro başlangıçta üstte recovery booting yazıyor kapanıp tekrar aynısını yapıyor

isteyen whatsupp tan telefonun durumunun videosunu da atarım
nasıl çözerim bu sorunu
@syfsn El atar mısın şu duruma ?

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Selam,
@Hrnkse batarya performansı nasıl? Özet geçer misin?

İyi Forumlar...
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaslar selam

Telefnuma cocuklarin balonnyapmak icin kullandigi sivi dokuldu icine kacmis.

Once aciliyordu sonra kapandi. icini actim temizledim filan. Simdi sadece sarja takinca recovery booting yazip kapanip android sayfasinda erasing yazip tekrar reset atiyor ayni islemler devam ettiriyor.
Telefon kapaliyken tuslar calismiyor

ayrıca download menüye tus kombinasyonları ile girmeyi deniyorum önce donwload mod zararlıdır dikkatli olun diyor sonra yukarı basıyorum
download menü sayıyor bilgileri yazıyor sonra da tekrar reset atıyor.
bir defa download menüye girdi ben de odin kullanarak stock rom yükledim
odin de herşey tamam pass deyip yeşil yandı sonra tekrar reboot yaptı
ancak yine en başa döndüm
sürekli c9 pro başlangıçta üstte recovery booting yazıyor kapanıp tekrar aynısını yapıyor

isteyen whatsupp tan telefonun durumunun videosunu da atarım
nasıl çözerim bu sorunu
Konu içinde, konu açmayın. Konuyu kirletmeyelim. Uygun başlık içinde ayrı konu açın...

İyi Forumlar...

Mthndrkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
17 ağustos 2018. Birkaç gün önce oreo güncelleme geldi c9 pro telefonuma. Heyecanla güncelledim ama bazı sorunlar ortaya çıktı. Hattım turkcell ve haliyle hesabım uygulamasını kullanıyorum. Güncelledikten sonra hesabım uygulamasına hiçbir şekilde girmiyor. Verileri ve önbelleği temizledim olmadı,sildim tekrar yükledim olmadı sizde de öyle mi. Bir de google ödüllü anletler uygulamasında aynı sorun var. Cevaplarsanız sevinirim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Rehbere girdiğinde kişilerin herhangi birinin üstüne tıkla sağ tarafta çıkan ayrıntılar sekmesine tıkla kapanma yapıyormı rehber ?
Hayır bende yapmıyor oreo ya güncelledin mi.

Son düzenleme:

JozefAkarsu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
17 ağustos 2018. Birkaç gün önce oreo güncelleme geldi c9 pro telefonuma. Heyecanla güncelledim ama bazı sorunlar ortaya çıktı. Hattım turkcell ve haliyle hesabım uygulamasını kullanıyorum. Güncelledikten sonra hesabım uygulamasına hiçbir şekilde girmiyor. Verileri ve önbelleği temizledim olmadı,sildim tekrar yükledim olmadı sizde de öyle mi. Bir de google ödüllü anletler uygulamasında aynı sorun var. Cevaplarsanız sevinirim

Ben Cihazı Sattım Cevap İçin Teşekkür Ederim..