Samsung galaxy ace sizce nasıl

ygt00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung galaxy ace nasıl ? internet hızı nasıl ?

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence 10 numara telefon şuan elimde var 2 gün önce aldım herhangi bir problemiyle karşılaşmadım. Tam donanımlı

Lateralis

Asistan
Reaksiyon puanı
1

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Kardeş şu anda satılan galaxy ace değil, y modeli gibi s5830i modelidir ve normal aceden daha düşük bir sistem vardır, tavsiye etmem, alabilirsen, 100 tl daha kat, galaxy w yada sony epreria modellerinden birini al derim. android 4 güncellemesi çıktı sony experia modellerine. Bende galaxy gio var ama gio alma, daha yüksek ve kamera flaş olan bir telefon al. Bu arada galaxy normal ace-gio-fit-mini telefonlara flash player çıktı, ben bütün videoları gio ile rahatlıkla izleyebiliyorum :) Bir sorun olursa yardım ederim

glerin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tasarım olarak güzel bir telefon, çok fazla beklentiniz yoksa ihtiyacınızı fazlası ile görür.

SilverLine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayalci ye katılıyorum. Benimde bir arkadaşım yeni aldı sayılır. GPRS'i hiç iyi değil sürekli uydu arıyor. Aynı şekilde wireless de pek fazla randıman vermiyor.

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Fazla beklentiniz yoksa gerçektende harika bir telefon glerine katılıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben 490 tl ye galaxy ace buldum miktarım en fazla 500 tl galaxy ace düşünüyorum 390 tl ye gio mu alsam 490 tl ye ace mi karar veremedim 100 tl fark var değermi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben galaxy ace dün aldın ayıptır soylemesi 240 tl sıfır 24 ay garantılı :D benım oyunla işim yok youtube ve faceden video izleyebılıyorum bu bana yetiyor wireless ında problem yok canavar gıbı gıdıyor iç hafıza bıraz düşük cok uygulama yukleyemıyorsun bu benım ıcın problem degıl telefon cok guzel !

violentx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben ace 2 al keyfine bak derim başka bişey demem.ama 750 lira civarı ama verdiğin paraya değer kesinlikle

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:turned:arkadaslar bence bi işe yaramaz makineye 4 oyun yüklediğin zamn apışıp kalıyo alacaklar için söylüyorum uzak durun çok boktan bi telefon....

sevdimsadece

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeş şu anda satılan galaxy ace değil, y modeli gibi s5830i modelidir ve normal aceden daha düşük bir sistem vardır, tavsiye etmem, alabilirsen, 100 tl daha kat, galaxy w yada sony epreria modellerinden birini al derim. android 4 güncellemesi çıktı sony experia modellerine. Bende galaxy gio var ama gio alma, daha yüksek ve kamera flaş olan bir telefon al. Bu arada galaxy normal ace-gio-fit-mini telefonlara flash player çıktı, ben bütün videoları gio ile rahatlıkla izleyebiliyorum :) Bir sorun olursa yardım ederim

çok salladın kardeşim i modeli düşük donanımlı değildir ilk önce neyi değişik onu araştır sonra gel laf söyle buradaki tek fark işlemcidir ve i veya değil ikisi aynı stabildedir.Gio alma kamera flaş olan birini al diyorsun ace denk geliyor zaten o özellik atlamışsın ben i modelini kullanıyorum neresi düşük çözemedim aldım baktım i olmayan modelide arkadaştan getirtim hala senin dediğin durumu göremiyorum hangi donanım düşük ise onu yazmanı tavsiye ederim öyle bu telefon donanımı düşük demek pek açıklayıcı değildir.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
çok salladın kardeşim i modeli düşük donanımlı değildir ilk önce neyi değişik onu araştır sonra gel laf söyle buradaki tek fark işlemcidir ve i veya değil ikisi aynı stabildedir.Gio alma kamera flaş olan birini al diyorsun ace denk geliyor zaten o özellik atlamışsın ben i modelini kullanıyorum neresi düşük çözemedim aldım baktım i olmayan modelide arkadaştan getirtim hala senin dediğin durumu göremiyorum hangi donanım düşük ise onu yazmanı tavsiye ederim öyle bu telefon donanımı düşük demek pek açıklayıcı değildir.

2 yıldır gio kullandım ve değiştirdim be, s5830i normal aceden ekran kartı ve kamera açısından düşüktür, google yazarsan yorumları görebilirsin, tecrübeyle sabittir, gioda oynadığın oyunu s5830i de oynayamazsın, beni bilen biliyor, bilmesem konuşmam zaten, bu saatten sonrada ace, s5830i gio mini fit gibi telefonlar alınmaz, telefon hızlı olabilir ve ya çalışabilir ama gel gör ki, 3 boyutlu oyun oynayım dersen oynayamazsın, root yapmadan oyunları ayarlamadan, açamazsın, neyse yinede tercih sizlerin, selametle

lemnis98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş bence beni dinle hiç güzel degil ben aldım 2 ay sonra bıraktım en iyisi sony XPeria U o fiyata yakın süper telefon Fiyatı genişletirsende S3 tavsiye

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Kullanan birisi olarak kesinlikle tavsiye etmem, çok yavaş ve güncelleme desteği yok. RAM az, ön kamera yok. Dahili hafıza düşük..

sevdimsadece

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 yıldır gio kullandım ve değiştirdim be, s5830i normal aceden ekran kartı ve kamera açısından düşüktür, google yazarsan yorumları görebilirsin, tecrübeyle sabittir, gioda oynadığın oyunu s5830i de oynayamazsın, beni bilen biliyor, bilmesem konuşmam zaten, bu saatten sonrada ace, s5830i gio mini fit gibi telefonlar alınmaz, telefon hızlı olabilir ve ya çalışabilir ama gel gör ki, 3 boyutlu oyun oynayım dersen oynayamazsın, root yapmadan oyunları ayarlamadan, açamazsın, neyse yinede tercih sizlerin, selametle

sağ ol açıklaman için ben oynuyorum root da yapmadım (bir kaçı hariç önemli değil zaten adı üstünde telefon oyun makinesi değil) ace günceleme destegi yok bir tek sıkıntı o senin dediklerini yaşamıyorum kusura bakma.Ben telefona telefonla bakıyorum sen oyun olarak görüyorsun burda çakışınca kullanım deneyimide farklı oluyor hak verdim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy ace alan hata yapar almayın sakın ilk aldım 2 günde ekran gitti yeni tel verdiler o da 1 ay sonra kendı kendıne kapnıyor donuyo kasıyor bulaşma....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben kunlanıyorum 3 senedır ılk cıktıgında 800 almıstım evet bende hafızada sorun yasıyordum sagolsun abım teknolojıden ıyı anlıyor bana bır prgram yukledı her seyı yukluyorum uygulama desen cok var oyun dahıl promlem yok guncellemeye gelınce ındırıdgın uygulamalarından gücellemeyı acarsan her zaman yenı surumunu gucellersın bu arada telı kunlamayı bılmeyen ınsan hı cguzel der ılk basta bende bılmıyorum karıstırdım bence cok hoş herseyıs ıle....

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben ace kullanmıştım cok sıkıntılı bir telefon. Hafizasi yetersiz ama telefonu neler icin kullancağini yazarsan daha cok yardimci olabilirim sana yeter mi yetmez mi onu soyluyebilirim

merts

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Herşey Güzel ama oyun desteği yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben 1 aydır kullanıyorum çokta memnunum herkese tavsiye ederim.

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İlk android telefonumdur ace.Araştırmadan aldığım için pişman oldum.
Kötü yanları;
Ram düşük.
Dahili hafıza düşük.
Fazla uygulama atarsan telefon kasar.
Ekrana jelatin çekmeden aman kullanma.

Tavsiyem;
Ramı,işlemcisi ve dahili hafızaya dikkat ederek başka alternatif telefonlara bakman

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şu an elimde Galaxy W var. Ace'i 5 dakikadan fazla kullanamıyorum, sinir bozucu takılmalar, düşük hafıza ve ram, kısacası akıllı telefon adı altında piyasa sürülmüş bir telefondu. Bu sene Ace 3 çıkıyor sanırsam. Ama geçen sene bile diğer telefonlara nazaran 'çöp' bir telefondu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben aceı internetten sipariş verdim 1 veya 2 gün içinde gelecek iyi mi yaptım kötü mü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bana arama yapsın bide hill cimb racing yüklücem nasıl olur sizce

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İki aydır kullanıyorum. Bazen iyi hiç problem yok gibi bazen bir kastırmaya başlıyor telefon edemiyorsun uygulamaları açmıyor falan..
Memnun kalamadım kısacası.
Bence en mantıklı olan biraz daha ekleyip farklı bir model.