Samsung Galaxy A9 mu Xiaomi Redmi Note 8 (64GB) mı General Mobile GM 9 PRO mu ?

Samsung Galaxy A9 mu Xiaomi Redmi Note 8 (64GB) mı General Mobile GM 9 PRO mu ?

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Ghost Man

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yeni telefon almak istiyorum Samsung Galaxy A9, Xiaomi Redmi Note 8 (64GB) ve General Mobile GM 9 PRO arasında kaldım hangisi F/P ürünü hangisi daha mantıklı ?
Ve bu segmentte ne önerebilirsiniz ?

Son düzenleyen moderatör:

Fateh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
A9 ve gm9 pro aynı sisteme ve yakın dxomark puanlarına sahip. Ama gm 9 pro daha ucuz. Ben gm9 pro-yu öneririm. Şu anda redmi note 8 fiyatı yüksek. Gelecekte önceki fiyatına inerse onu da ala bilirsin. Ama şu anda bence en iyisi gm 9 pro

Bumlamak_Teo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hepsini arastirdiktan ve alma derecesine kadar bile gelmisken bir anda ekonomik krize girip m20ye dusen ben olarak konuşuyorum a9 2018 yapabildikleri ve sahip olduklari ile muhteşem bir telefon. Elime aldiktan ve ozelliklerini inceledikten sonra kesinlikle karar kildigim telefon oydu fakat tek kötü yani simdiden 2 yıllık bir telefon olması ve gunumuz standartlarina göre gittikcede yaslaniyor olması. Samsung eski telefonlari ile maalesef pek iyi gecinemiyor. Xiaomi tarafina geldigimizde ise biraz daha yeni fakat biraz daha pahalı bi secenek. Bence pro olmayan versiyonu 2400tl gibi mi fiyati cidden haketmiyor. General mobile a gelince bu fiyat bandinda güçlü bi telefon ama general mobile kullaniyosun ,ne olursa olsun aynı derecedeki bir samsung veya xiaomi performansini vermez.
Son olarak kardeşim dolar 7yi vurdu vurdu indi 2. el piyasasi rezalet internetten ne aldığın belli değil bence piyasalar biraz daha normallessin bu telefonlari daha guvenilir biyerden daha uygun fiyata alirsin, seceneklerin artar ama illa suan gerekli diyorsan ben tercihimi ekrani bataryasi ve fiyati acisindan samsung a9 dan yana kullanirdim

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Yeni telefon almak istiyorum Samsung Galaxy A9, Xiaomi Redmi Note 8 (64GB) ve General Mobile GM 9 PRO arasında kaldım hangisi F/P ürünü hangisi daha mantıklı ?
Ve bu segmentte ne önerebilirsiniz ?
kardeşim o fiyatların reisi gm9 produr. ondan şaşmıcaksın.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
6 GB ram 128 GB depolama alanı NXTvision teknolojisi 6.53 inch punch hole ekran SONY IMX582 Kamera Sensörü( Mi 9T ile aynı sensör) 84.09 % ekran gövde oranı SnapDragon 675 NFC
Bu gibi özellikler varken en mantıklısı TCL Plex.

Ghost Man

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
6 GB ram 128 GB depolama alanı NXTvision teknolojisi 6.53 inch punch hole ekran SONY IMX582 Kamera Sensörü( Mi 9T ile aynı sensör) 84.09 % ekran gövde oranı SnapDragon 675 NFC
Bu gibi özellikler varken en mantıklısı TCL Plex.
Doğru söylüyorsun, bilemedim şimdi? güvenilir bir marka mı pek aktif bir marka değil daha önce duymamıştım bu markayı