Soru Samsung Galaxy A52 vs Poco X3 Pro ?

Bu konuyu okuyanlar

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
İki cihazın da kronik sorunları var aslında A52 nin kasa da açıklık olabilir şansa bağlı,Poco x3 PRO da ghost touch sorunu var,kendim poco x3 nfc kullanıyorum benim cihazda hiç olmadı ama çevrem de bazı kişiler de mevcut bu sorun.
Kamera ve yazılım için a52,performans ve oyun için x3 pro al derim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Poco x3 gt de ekran sorunları yaşayan hiç duymadım riske atmayıp x3 gt alman en mantıklısı aslında oyunlar da yüksek performans alırsın kamera da tatmin eder.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
İki cihazın da kronik sorunları var aslında A52 nin kasa da açıklık olabilir şansa bağlı,Poco x3 PRO da ghost touch sorunu var,kendim poco x3 nfc kullanıyorum benim cihazda hiç olmadı ama çevrem de bazı kişiler de mevcut bu sorun.

Poco x3 gt de ekran sorunları yaşayan hiç duymadım riske atmayıp x3 gt alman en mantıklısı aslında oyunlar da yüksek performans alırsın kamera da tatmin eder.
Hocam adama yüz kere Poco X3 gt alması tavsiyesinde bulundum.Benim gibi birçok kişi tavsiyede bulunmasına rağmen hala konu açıp onu mu alayım bunu mu alayım? diye soruyor.

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,238

A52 kasa sorunu eskidendi

Okangules

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
POCO daha iyi bir tercih olacaktır. Samsung orta seviyelere yazılım tarafında çok fazla destek olmuyor ne yazık ki. Ama POCO, hem donanım hem de yazılım açısından bence güven veriyor.

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
POCO daha iyi bir tercih olacaktır. Samsung orta seviyelere yazılım tarafında çok fazla destek olmuyor ne yazık ki. Ama POCO, hem donanım hem de yazılım açısından bence güven veriyor.
Galaxy A serisi artık S serisi kadar yazılım desteği alacak samsungun demesine göre.

A52 kasa sorunu eskidendi
eskidendi derken?

Ali5363

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Samsung Galaxy A52 vs Poco X3 Pro ?
Hocam fiyat olarak arada bir fark var eğer hiç fark olmasa ben A52 S i seçin devam edin derim ama şuan ben özellikleri ve farkları anlatayım o aradaki fiyat farkına deyip deymeyeceğine siz kararverin A52s te poco ya göre gerçekten daha iyi bir ekran var daha iyi bir kamera var ki kamerada ki farkta gerçekten hatrı sayılır bir fark hem ince hem hafif çünkü tasarımda önemli poco biraz ağır ve kalın bir telefon A52s te yeni teknolojilerde var Wi-fi6 ve 5G destekleyen bir telefon ki bir de Ipx67 Suya ve Toza dayanıklığı var buda telefonu daha sağlam ve ömrünü uzatan şeylerden birisi Poco X3 Pro da işlemci de ve pil de öne geçiyor ama pildeki farkı A52s in amoled ekranı neredeyse kapatıyor yani poco bir tek işlemcide iyi oluyor o da öyle aman aman bir fark değil ama yinede göz ardı edemeyiz durumlar böyle hocam karar sizin :)