Samsung Galaxy A51 Android 11 Güncellemesi Yapayımmı

Bu konuyu okuyanlar

talhagunesh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
merhabalar yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum telefonu almadan önce şikayet sitelerinde telefonun bataryası yavaşladı falan diyenler vardı onun için yapmıyordum fakat güncellemeyi yapmak istiyorum bataryasıyla ilgili sorun yaşarmıyım

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
merhabalar yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum telefonu almadan önce şikayet sitelerinde telefonun bataryası yavaşladı falan diyenler vardı onun için yapmıyordum fakat güncellemeyi yapmak istiyorum bataryasıyla ilgili sorun yaşarmıyım
Bir çok şikayet bildirilmiş, bence güncelleme yapmayın.

HP Kullanıcısı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,274
Yapmayın. Bir sürü şikayet var. Ben yaptım, Hiç beğenmedim, Çok ağır çalışıyor. Bence güncelleme yapma.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Sakın yapmayın. Arkadaşımda A50 var A51 ile hemen hemen aynı işlemciyi kullanıyor ve android 11 de çok yavaşladı ve hareketli nagivasyon moduna aldığınızda bazen algılamıyor veya genellikle çok geç algılıyor. Kameraya girip çıkması 5-10sn sürüyor.

talhagunesh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sakın yapmayın. Arkadaşımda A50 var A51 ile hemen hemen aynı işlemciyi kullanıyor ve android 11 de çok yavaşladı ve hareketli nagivasyon moduna aldığınızda bazen algılamıyor veya genellikle çok geç algılıyor. Kameraya girip çıkması 5-10sn sürüyor.
yapmadım teşekkürler yapmiycam da şükür bu zamana kadar da yapmamışım

sergenica

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Hocam olumsuz bir durum yaşandı mı peki telefonda?

talhagunesh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hocam olumsuz bir durum yaşandı mı peki telefonda?
Ben güncellemeyi yapmadım hocam gayet güzel kullanıyorum sıkıntı denilebilecek bişey değil ama yukarıda bildirim çubuğunda yazılım güncellemesi yapın falan yazıyor bide arada karşıma çıkartıyor güncellemeyi yapın diye başka da bir sıkıntısı yok hiç riske atmaya gerek yok bence yapmayın

sergenica

Asistan
Reaksiyon puanı
23
arkaşta yapmayı düşünüyordu da merak edip sordum hocam
o da yapmasın diye söylücem ben de teşekkür ederim yanıt için :)