Samsung Ekranları Neden Daha Zayıf?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1,768
Samsung M51 kendi fiyat segmentinde amiral gemisi ama kullandığı ekran CGG3+ bence CGG5 olsaydı iyiydi (CGG3+ ın isminde ki + neyi belirtiyor bilen var mı) öbür telefonlarında da zayıf ekranlarla karşılaştım ne zaman bir samsung ya da aiphone görsem ekranı çatlamış oluyor :D bu iki marka dünya devi samsung en çok kullanılan telefon apple desen birkaç yıl öncesine kadar bu konularda piyasanın en büyüğüydü. Zayıf ekranların amacı tamir ile para kazanmak olabilir mi?

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Samsung M51 kendi fiyat segmentinde amiral gemisi ama kullandığı ekran CGG3+ bence CGG5 olsaydı iyiydi (CGG3+ ın isminde ki + neyi belirtiyor bilen var mı) öbür telefonlarında da zayıf ekranlarla karşılaştım ne zaman bir samsung ya da aiphone görsem ekranı çatlamış oluyor :D bu iki marka dünya devi samsung en çok kullanılan telefon apple desen birkaç yıl öncesine kadar bu konularda piyasanın en büyüğüydü. Zayıf ekranların amacı tamir ile para kazanmak olabilir mi?
Çok sert düşürmedikçe sorun olmuyor. Tamir ile para kazanmak olduğunu sanmıyorum amaç yüksek ihtimalle masraf yapmamaktır.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
Samsung S ve Note serisi gayet sağlam. Ek olarak iPhone X den beri Apple’da gayet sağlam telefonlar üretiyor 12 serisi ise en sağlam cihazlardan bir tanesi. Siz ya giriş cihazlara ya da eski cihazlara bakmışsınız.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,096
Bende bir an monitör sandım ne diyor dedim -samsung monitörler güzel- sonra telefon olduğunu anladım onu yapanlara soracan :)

Reaksiyon puanı
1,768
Samsung S ve Note serisi gayet sağlam. Ek olarak iPhone X den beri Apple’da gayet sağlam telefonlar üretiyor 12 serisi ise en sağlam cihazlardan bir tanesi. Siz ya giriş cihazlara ya da eski cihazlara bakmışsınız.
Etrafta pek iphone x ve sonrasını kullanan yok?peki o eski telefonların camlar niye öyle bir strateji mi yoksa fiyatla ile mi alakalı

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
Etrafta pek iphone x ve sonrasını kullanan yok?peki o eski telefonların camlar niye öyle bir strateji mi yoksa fiyatla ile mi alakalı
Teknoloji ile alakalı. 2020 yılında çıkan 12 serisinde şu ana kadar kullanılmış en kaliteli cam var. 2014 yılında çıkan 6 ise o zamana göre iyiydi.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Cevabı basit, orta seviye giriş seviye cihazlar genelde öyle olur. Hep bir yerlerden kısılır.