Yardım Samsung A32 Android 13’den Android 11’e düşürme

Bu konuyu okuyanlar

patatestaze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android 11’deyken telefon canavar gibiydi şimdi 13’te çok kasıyor ve düşürmek istiyorum. ROM atarken bit değeri fazla olduğu için 12’ye bile düşüremiyorum. Bit degerini nasil dusurebilirim? Verdiginiz her cevap altın değerinde parmaklarınızı klavyeden esirgemeyin.

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
138
Android 11’deyken telefon canavar gibiydi şimdi 13’te çok kasıyor ve düşürmek istiyorum. ROM atarken bit değeri fazla olduğu için 12’ye bile düşüremiyorum. Bit degerini nasil dusurebilirim? Verdiginiz her cevap altın değerinde parmaklarınızı klavyeden esirgemeyin.
Çözümü bilmiyorum fakat bu telefonu kullanıyorum, yaşamadığım sıkıntı kalmadı. Allah sabır versin hocam.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
Bootloader versiyonu değiştiği için stock rom olarak kuramazsınız. Varsa, Custom Rom olarak kurabilirsiniz.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
Android 13 gsi ya da custom rom var ise onlardan birine geçebilirsiniz.

Eyzas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bazenleri eğer yanlış hatırlamıyorsam yazılım güncellemesi yaparken yasal şeylerden dolayı politika vb. kabul edersen düşürülemiyor diye biliyorum ama yanlış biliyor da olabilirim yinede bir araştırma yapmanı tavsiye ederim büyük ihtimalle YouTube da bulursun gibime geliyor.

draktepe

Asistan
Reaksiyon puanı
126
Hocam direkt olarak rom atman gerekecek. Şahsen ben önermiyorum. Cihazın kendi menülerinden düşürme imkanın yok ne yazık ki.