Samsun'da 10 Kasım törenlerine Vali ve Belediye Başkanın geç kalması nedeniyle saygı duruşu tekrar yapıldı

Bu konuyu okuyanlar

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
Haber yalan haber, gaza gelmeyin hemen :D

İçerik ekibinin böyle konularda daha seçici olması gerekmez mi? Ben bir google araması ile haberin yalan haber olduğunu buldum. Paylaşmadan önce bir arama yapılsa da insanların hakkına bu kadar girilmese...

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Falaka hafif kaldı diyorsan ekstra cezada verilebilir... Sonuçta onlar insan değil geç kalamazlar.
Kime yapıyorsun bu ironiyi? Yazdığım tek şey ne düşünüyorsunuz...
Mesaj otomatik birleştirildi:

İçerik ekibinin böyle konularda daha seçici olması gerekmez mi? Ben bir google araması ile haberin yalan haber olduğunu buldum. Paylaşmadan önce bir arama yapılsa da insanların hakkına bu kadar girilmese...
İddiaları yalanlama 1 saat önce yapılmış. Ben konuyu 13.26'da açtım...

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
Kime yapıyorsun bu ironiyi? Yazdığım tek şey ne düşünüyorsunuz...
Olması gereken bu ama olmayacağı için hemen aklımıza böyle bir düşünce gelebiliyor.

Haber değilde soru niteliğinde bir konu.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Tez kellesi vurula. Sabahın 9undaki törene geç kalmak ne demek? Ben geç kalsam neyse de koskoca Vali nasıl geç kalır, olacak iş mi?

Not: Anlaşılan haber yalan.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Tez kellesi vurula. Sabahın 9undaki törene geç kalmak ne demek? Ben geç kalsam neyse de koskoca Vali nasıl geç kalır, olacak iş mi?

Not: Anlaşılan haber yalan.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Sözcü, cumhuriyet kaynaklar süpermiş. Ama ekürileri bir gün eksik. Valiliğin açıklamasını mı kaale alacaz yoksa bu sözcü, cumhuriyet gibi haberlerinin çoğu yalan ya da ters algı olan gazeteleri mi?
Valilik de evet geç kaldık tekrarlattık diye açıklama yapacaktı. Aynen burası ultra süper özgür Türkiye :)

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Başlığı okudum direk aklıma SÖzcü veya Cumhuriyet gazetesi haberidir kesin bu diye geldi zaten... Ayrıştırma ve kinlendirme dili direk sözler.

Vali ve Belediye başkanı insan değil geç kalamazlar zaten. ( Altta törenin tam videosu var daha başladan Vali geliyor.)
Direk ALGI oluştur linç et veya insanları ayrıştır bak bunlar Atatürk düşmanı gibi lanse edip. Yağmurmu yağmış yollar mı kalabalıkmış hiç önemi yok.

Atatürk'ü en çok seven oraya en erken gelendir. Veya en Atatürkçü insan saygı duruşunda en uzun süre durandır sanmaya devam edelim !!!

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Yalancının mumu akşama kadar yanmış.

Reaksiyon puanı
6,381
Atatürk'ü en çok seven oraya en erken gelendir. Veya en Atatürkçü insan saygı duruşunda en uzun süre durandır sanmaya devam edelim !!!
Hayır işte, onlar değil. Heykelini Dünya'nın en uzun binasından daha uzun yapıp uzaydan görünmesini sağlayanlar Atatürk'ü en çok sevenler. (!)

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Hayır işte, onlar değil. Heykelini Dünya'nın en uzun binasından daha uzun yapıp uzaydan görünmesini sağlayanlar Atatürk'ü en çok sevenler. (!)

Bakın en güzel 10 Kasım hediyesi bu heralde. En büyük Atatürk sevgisi böyle birşey olsa... İzmirde depremzedeler üstünden edebiyat yapan isimlerin binlerce TL verip 10 Kasıma Heykel yetiştireceğine mesela o parayı depremzedelere dağıtsalar nasıl olurdu ? AMa yok onlar sadece eleştirir.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Para gıda malzeme vs gibi yardımlar hala hem izmir'den hem devletten hem diğer şehirlerden yapılıyor. Fırsat bulup boş algı yapmayalım.

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
Bakın en güzel 10 Kasım hediyesi bu heralde. En büyük Atatürk sevgisi böyle birşey olsa... İzmirde depremzedeler üstünden edebiyat yapan isimlerin binlerce TL verip 10 Kasıma Heykel yetiştireceğine mesela o parayı depremzedelere dağıtsalar nasıl olurdu ? AMa yok onlar sadece eleştirir.
heykel ayağına kim bilir ne kadar para iç edildi :rolleyes:

Reaksiyon puanı
425
Ne düşünüyorsunuz?
Bu tarz haberleri iyice araştırıp, karşı taraftan açıklama gelmesini beklemeniz gerektiğini düşünüyorum. Ha onların keyfini bekleyemeyiz derseniz "(...) iddiası var, henüz bir açıklama yok" demeniz gerektiğini düşünüyorum.

Neden öyle yapıyorsun sen hain herif!
Haber yalan. Vali daha başlamadan gelmiş önceki sayfada video var.

PUHAHHAHAHAHAAA (bunu yazacağımı hayatımda düşünmezdim)

İyice araştırın bari, adam akıllı bakın gerçek mi diye. Editör ekibisiniz bari adam akıllı araştırıp haber yapın be? Olmadı "(...) iddiası var henüz bir açıklama yok" diyin ya da mümkünse görüntülü kanıt atın. Böyle sadece boşa sıkarsınız.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Vali, çelengi sunup yerine geçtiğinde sirenler çalmaya başlıyor. Sirenler çalarken, herkes saygı duruşundayken Garnizon komutanı çelenk sunuyor. Ardından farklı bir tonda sirenler bir kez daha veriliyor. Bu nasıl bir organizasyon yahu? :)

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Biri geç kaldı diye cuma namazı geç kılmış ülkeyiz bu bir şey mi ?

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Biri geç kaldı diye cuma namazı geç kılmış ülkeyiz bu bir şey mi ?

O olayın gerçeğinide anlatsaydınız keşke ? Çarpıtmadan DOSDOĞRU ve AÇIKÇA...

Mesela orada Cuma kılınan Camii'de olmak üzere 70-80 tesisin toplu açılış yapıldığı ve sonra devlet erkanı ile birlikte açılışa gelen vatandaşların toplu halde AÇILIŞI YAPILAN O CAMİDE GECİKMELİDE OLSA Cuma Namazı kıldığınıda söyleyebilseniz mesela ?