Şampiyon olduğunu sanıp sevinmece

MysteЯio

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
88
bir ata sözü vardır başkasının çüküyle gerdeğe girilmez

başkasının başarısı veya başarısızlıgı birini mutlu edemez sadece avutur

sezona 4 büyükler şampiyon olacaz diye başladı hedefine en çok fb yaklaştı rakiplerine 10 puan fark attı şimdi fb başarısızmı oldu ?

Fenerbahçe'nin nin hedefi 2 kupa almaktı.Hedefe yaklaşmak buysa ben birşey demiyorum.Yönetiminize dert yanacağınız yerde burada tartışma çıkarmaya çalışıyorsunuz.

Bir söz var bu durumu özetleyen "dereyi görmeden paçaları sıvama" diye.
Fenerbahçe'li arkadaşlar şampiyonluğun havasına girip diğer takımların taraftarlarına küçümseyici hatta hakarete varan sözler ettiler burada,bizde onlara mizahi bir şekilde cevap veriyoruz,kötümü ettik?

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Yeni monteler geliyor :D

2eggxh5.jpg

196159714a.jpg

1961605733.jpg

196160537m.jpg

196160812b.jpg

196160924f.jpg

hunter5334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
15701_376793576661_190781216661_3879088_4994618_n.jpg

1.GoL kraLLığı hayaL
2.Atamadım
3.oLmuyor oLmuyor
4.Azizin paraLarı
5.SevgiLim çıpLak
6.bir ok attım kadınköye
7.hani kanar ya işte öyLe bir şey
8.aLdanma çocuksu mahsun yüzüme
9.acıLarın çocuguyum
10.ahh güLizar ah
11.baba beni aLt yapıya gönder

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Bu Cinconlara ne Oluyor Onuda Anlamadım Ya neyse :) Bu Adamlar Kaçınçı :):):)

Kendine Girene Bakmaz , Elalemdekinin Hesabını Tutaroğlu Bunlar :):)
Elalemdekinin Hesabını Tutaroğlu Bunlar

2-2 Bursa hesabını kim tuttu...

55 bin seyirciyi salak yerine koyup bu anonsu yapanlar neyi hesaplıyordu acaba...

2 dakika şampiyonluğunuz kutlu olsun...

Bir haftadır mesajlarınızda sokak ağzı söylemlerinize müsamaha gösteren sevgili yöneticilerimizde kullanılan mesajlardaki kelimeler sadece karşı takıma değil yazıldığı forumda saygınlığı ne derece yüksek tutar bilemeyiz...Holigan forumdan bizi ayıran ne gibi bir teknolojik site özelliğimiz var sorgulanır durumda bilmem farkındalar mı?

Takım isimlerini doğru yazma özürlü kardeşim...

Büyük harflere dönüştürdüm belki yönetici kardeşlerimiz görür.

Saygılarımla...

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Sıtlarına aldıkları futbolcuları anonstan sonra yere atıyorlar :D

Bobiler çalışıyor...

196161390a.jpg

1961613772.jpg

196161712a.jpg

196162370k.jpg

196162516v.jpg

1961620591.jpg

196161763b.jpg

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Başkasının başarısının yada başkasının başarısızlığının ardına saklanıp kafasını kuma gömen malum şahıslara lafım. elin şeyi ile zifaf gecesine girmek zaten bi size yakışır. biz 2. olduk siz kaçıncı oldunuz?

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Başkasının başarısının yada başkasının başarısızlığının ardına saklanıp kafasını kuma gömen malum şahıslara lafım. elin şeyi ile zifaf gecesine girmek zaten bi size yakışır. biz 2. olduk siz kaçıncı oldunuz?

Size söylenecek söz yok artık. Acınızı ve psikolojinizi düşünerek birçok kişi susuyor ama yeter ettiniz. Cümle millete laf yetiştiren Fb'liler, kendi bileğinizin hakkı ile değil de bir Beşiktaş golü ile şampiyon olma coşkusu yaşayan siz değildiniz değil mi?
Madem bir kelam ediyosun, her şeyi hesaplamak lazım değil mi arkadaşım.:wink:

ekşi'den gelsin sana.
hani el ..kiyle gerdeğe girmeyin diyor ya fenevliler. peki son dakikada beşiktaşın ''gerçek olmayan'' gölüyle sampiyonluğu kazandığını sanan ve sevinçten çılgına dönen en az 55 bin taraftar, şampiyonluğu kendi ..kleriyle mi kazandıklarını düşünüyorlardı. ikiyüzlüsünüz oğlum, bu yüzden kimse sizi sevmiyor.

(bkz: epic fail)

(turkce harf, 17.05.2010 00:35)

RunoadeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
elin şeyi ile zifaf gecesine girmek diyenlere duyurulur:

Fenerbahçe hem şampiyon olup hemde Türkiye kupasını alacaktı ya? E olmadı. Alamadı. Bizde doğal olarak ona gülüyoruz :D

Hani çocuğun elinden şekeri alırsın bir süre sonra ağlar. Fenerlilerde çocuklar gibi yanlışlıkla 2 dakika sevindi. Sonra salya sümük falan işte. hehe. O sahneler çok acıklıydı valla. :D Neyse geçmiş olsun.

vagojeo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sazan yaz 1907' ye gonder..Konfeti, atıp sahaya insinler :D:D Şu Ramiz dayı' nın Fotoğraffına koptum yaaa :D:D::D:D :D:D:D

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Buyrun; bir haber sitesinde gördüm buraya almadan edemedim. Ne güzel konuşmuş muhterem..

picture.php

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Sevinin sevinin.Hani Fener hakemleri satın almıştı.Hani Trabzonla anlaşmıştı.Trabzon yatacaktı.Bu yorumları yazdınız.Şimdide utanmadan yine dalga geçiyorsunuz Fenerbahçeyle.Ayıp ayıp utanın.Tabi biraz utanma duygunuz varsa.Sevinin sevinin Fenerbahçe şampiyon olamadı.

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Bu kadar ezik bir takım yeryüzünde yoktur yaaa :D :D :D

Dünden beri aralıksız gülüyorum...

Ne Sinema Ne Tiyatro, ne de felekten bir gece, en büyük Eğlence Fenerbahçe :D :D

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
İçiniz nasıl eriyor sevinçle. Bunu görebiliyorum. Birisi çıkıyor heryere aynı resimi atıyor birisi gidiyor her fotoğrafa 100 yılın resimi diyor. Biz hatalıyız zaten Bursayı tebrik de ettik ama sizin öyle acınız korkunuz içerlemişliğiniz var ki Fenerbahçenin yenildiği günleri bayram havasında kutluyorsunuz :lol: Guiza 14 Milyon, Saraçoğlu Stadı 50 Milyon, Fenerbahçe yenilince ezikçe bayram yapmanın değeri paha biçilemez :lol:

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Ezikçe sevinmek parayla değil ki sırayla.

Şimdide sıra bizde:biggrin:

yokur

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hala konuşan fenerliler var ya sadece gülüyorum.Face de Bursasporun fanına girin orda bir video var kadıköyde timsah yürüyüşü yaptılar yaaa hahahaha komediye bak

Fenerin şampiyon olduğunu sanıp sahaya inen ulvi muhahahahaha.

Dün Bursada bizlerle sevinen binlerce trabzonlu kardeşimlere çok teşekkürler.1995in intikamını aldı şenol abimiz.

bazıları diyorduya fener adamı işte böyle renkten renke sokar diye.2-2 anonsunda adamı işte böyle renkten renke sokarlar adamı................................