Şampiyon Fenerbahce

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Yapçak bir şey yok :(

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Kahretsin bu günleri de mi görecektik :(
Ben Emrah'ın resmini daha çok sevmiştim ;D

AtakaN

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ben sampıyonlugunu tebrık edıyorum fenerbahcenın
ayrıca fenerbahcenın bu sampıyonlugunda her fedakarlıgı gosteren bjk ve gs yı ayrıca tebrık edıyorum. sonunda basardılar fenerbahceyı sampıyon yapmayı

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Tebrikler Fenerbahçe'ye. ;)

flood_77

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ewet bir gs li olarak hem gs yi hemde bjk yi tebrik ediyorum.sayenizde şampiyon oldular... ??? ama yine de umarım avrupada bir gun gs nin geldiği yerlere gelebilirler.

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Türkiyede en iyi transferleri yapan , en iyi stada sahip olan , en iyi altyapı yatırımını yapan Fenerbahçe şampiyonluğunu ilan etti , tebrikler.

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Tuncay büyük ihtimalle Fenerbahçede kalacak.

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu sene avrupada başarı bekliyoruz fb den en azından puan alsınlar ülkeye katkısı olsun yoksa gelecekte avrupaya daha az takımımız gidecek

aakgul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fenerbahçeyi tebrik ediyorum...
Darısı avrupa diyorum başarılar

robokep

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bencede fenerbahçe şampiyon olm
AtakaN dedi ki:
ben sampıyonlugunu tebrık edıyorum fenerbahcenın
ayrıca fenerbahcenın bu sampıyonlugunda her fedakarlıgı gosteren bjk ve gs yı ayrıca tebrık edıyorum. sonunda basardılar fenerbahceyı sampıyon yapmayı

aynen katılıyorum ama genede tebrik ederiz tabi

speedfreak

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ne diyelim göz göre göre verdik şampiyonluğu :-\ Biz şampiyon olsaydık 100. yılda şampiyon tek takım olacaktık :p

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
işte bu işte bu

eyll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaaa bjk olacağı yerde fb oldu dost takımımız gs olsa neyse ama fb olmadı işte :(

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
şampiyon oldular en sonunda artık önümüzdeki sezona bakıcağız umarım iyi bir sezon geçiririz önümüzdeki sezon ;)

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
avrupada ulke puanımızı yıne dusureceksınız ama olsun gs de gıdecegın dengeyı saglarız :p

onurcandir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@tugbagaleri
gördük dengeyi bu sene sonuncu oldunuz grupta :D

fb_acilis.jpg

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
_OnuR_ dedi ki:
@tugbagaleri
gördük dengeyi bu sene sonuncu oldunuz grupta :D

fb_acilis.jpg
tarıhten hıc bahsetme kanarya rutkıeyı puanı konusunda hıc konusma bızım sayemızde turk takımları gundeme geldı ayrıca sen bılmessın haklı olarak dogdundan berı takımın hıc turkıye kupası gormedı bır takımın taraftarı kac yasına gelmıs hala bır kupa alamamıs bu konuda dunyada benzerınız yok ama cımbomlu tanıdıkların varsa sana tum kupa cesıtlerının verdıgı hazzı,sevıncı anlatırlar avrupa kupasından,turkıye kuoasından,lıg sampıyonlugundan herturlu ama belkı senıncocuklarının olur takma kafanı :D :D :D

Reaksiyon puanı
0
Seviyenizi bilin arkadaşlar, birbirinize saldırmayın.
Kazanan sevincini adam gibi kutlamalı, kaybeden de ya susmalı ya tebrik etmeli.

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
"en buyuk fener" inanıyorum kı avrupa alacagı sonuclarla kendıne layık basarılar elde edecektır bakarsın kupayı bıle alırsınız ya tutarsa...kutlarım 8)

PRoMeTuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Valla ne diyelim bizim ve bjknin sayesinde şampiyon oldular kutlu olsun!...Ama yinede Denizliyi yenemediler :p ;D Denizlide nası bi takımsa fenerden gsden bjkden puan alıyo ona rağmen yerlerde sürünüyo :D

Reaksiyon puanı
0
tugbagaleri dedi ki:
"en buyuk fener" inanıyorum kı avrupa alacagı sonuclarla kendıne layık basarılar elde edecektır bakarsın kupayı bıle alırsınız ya tutarsa...kutlarım 8)

Önceki mesajımda ne demek istediğim pek anlaşılmamış herhalde? Provoke etmeye çalışma lütfen.

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
PRoMeTuS dedi ki:
Valla ne diyelim bizim ve bjknin sayesinde şampiyon oldular kutlu olsun!...Ama yinede Denizliyi yenemediler :p ;D Denizlide nası bi takımsa fenerden gsden bjkden puan alıyo ona rağmen yerlerde sürünüyo :D

Öncelikle Fenerbahçe'nin hakkını vermek lazım , şampiyonluktaki rakiplerini hem Galatasaray'ı ve hemde Beşiktaş'ı Ali Samı Yen ve İnönü'de yenerek mutlu sona ulaştılar , Denizli'nin 3 büyüklerden puan alması konusuna gelince , artık rakipler arasında mücadele gücü bakımından fazla fark kalmadı , oyuna daha iyi motive ve konsantre olan galip geliyor , mücadele etmeden kazanmak zor.