Samanyolu Yayın Grubu yeni bir kanal kuruyor!

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
58603412.jpg

Samanyolu Yayın Grubu yeni bir kanal kurmaya karar verdi. İşte detaylar

Bünyesinde Samanyolu TV, Samanyolu Haber, Yumurcak TV, Mehtap TV, Hazar ve Ebru TV'yi barındıran Samanyolu Yayın Grubu yeni bir kanal kuruyor.

Yaptığı atılımlarla ve son dönemde elde ettiği reytinglerle Türkiye'nin orta ölçekli medya gruplarından biri olmayı başaran Samanyolu Grubu'nun bu atılımı başka yeni kanalların da geleceğinin habercisi aslında.

Şu anda resmi işlemleri tamamlanan kanalın başına kimin geçeceği tartışılıyor.

Yeni kanalın adı Dünya TV olacak.

Ankara'daki Dünya Radyo'dan hareketle ismi Dünya TV olarak belirlenen kanalın, Ankara merkezli yayın yapacağı da gelen bilgiler arasında.

KAYNAK:
MedyaFaresi.Com

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Samanyolu spor die bir kanal kursunlar :D

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
TRT çocuk ve Samanyolu yumurcak tv çocuklarımız için çok iyi hizmetlerdir.

Bu hizmeti bir çok yayın kuruluşu ücretli sunuyor..,

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Nurcular büyüyor desenize.. Büyüsünler ya, onlardan bu vatana millete zarar gelmez inş.. (takıldığım bir kaç konu yok değil!!!)

Hayırlı olsun..

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
içeriği ne olacak acaba merak ettim. global bir kanal mı acaba "dünya" dan çıkarım yaparsak?

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
içeriği ne olacak acaba merak ettim. global bir kanal mı acaba "dünya" dan çıkarım yaparsak?
bence normal samanyolu gibi ulusal bir kanal olma beklentim var, samanyolu çok güzel belgeseller yayınlıyo mesela örnek verecek olursak AYNA programını beğenerek izliyorum çeşke belgesel kanal kursalardı.

Anxiety

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ankara'daki Dünya Radyo'dan hareketle ismi Dünya TV olarak belirlenen kanalın, Ankara merkezli yayın yapacağı da gelen bilgiler arasında.

Yayınladığın haberi okumadın galiba. Yada gözünden kaçtı.

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20
mod lardan uyarı alacaksın gibi geliyor yakında. Fazıl Say yazısına da yorumu döktürmüşsün...

SDN insanların kişilik haklarına hakaret etmeden yorum yapılabileceği bir ortamdır. Bende hakaret etmediğim icin uyarı alacağımı sanmıyorum :)

Oradaki yazdığım mesajı anlaması gerekenler, üzerine alması gerekenler alıyor o nedenle benim uyarı alıp almayacağımı dert etmeyeniz.Yine de İlginize ve alakanıza teşekkür ederim.

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Cnn gibi ulusal mı yapıcak :) Şöyle karizma bir kanalımız olsa.. Nasıl BBC ABC CNN deyince tüm dünya hımm evet diyorsa bizim de kaliteli bir kanalımız olsun çok isterim.. Tabi bu kanal anlattığım gibi olmucak sanırım.. Yerel çapta klasik kanal.. Yine de hayırlı olsun

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
SDN insanların kişilik haklarına hakaret etmeden yorum yapılabileceği bir ortamdır. Bende hakaret etmediğim icin uyarı alacağımı sanmıyorum :)

Oradaki yazdığım mesajı anlaması gerekenler, üzerine alması gerekenler alıyor o nedenle benim uyarı alıp almayacağımı dert etmeyeniz.Yine de İlginize ve alakanıza teşekkür ederim.

azcık ilgide ben göstereyim, mutlu ol :)

Şimdi Mustafa Kemal'in "Türkiye şeyhler ve müritler ülkesi olamaz" düstürundan yola çıkarsak, ve kişi de kendisinin şeyh olmadığını belirtirse o zaman birilerinin kişilik haklarına saldırmış olursun ki, bu da SDN'de olmaz. Ne dersin?

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20
azcık ilgide ben göstereyim, mutlu ol :)

Şimdi Mustafa Kemal'in "Türkiye şeyhler ve müritler ülkesi olamaz" düstürundan yola çıkarsak, ve kişi de kendisinin şeyh olmadığını belirtirse o zaman birilerinin kişilik haklarına saldırmış olursun ki, bu da SDN'de olmaz. Ne dersin?

Nur Cemaati Lideri derim. SEnin Nurcular diye hitap ettiğin bir grup folklor ekibiyse de özür dilerim :)

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
HAyırlı uğurlu olsun. Medya önemli bir sektör.