Sahte iWatch'a Şaşırtan Tepkiler!

cavess

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Sıradan bir saatin üzerindeki Apple logosu, o saat hakkındaki düşüncelerinizi değiştirir mi? ABD'li komedyen Jimmy Kimmel'in sahte iWatch'una verilen tepkiler oldukça komik ve düşündürücü.

Sahte iWatch'a Şaşırtan Tepkiler!

therkut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Benim peder bu saatlere hasta ve halen bu saati kullanır, hayatta değiştirmez. Gel gelelim daha alarmını kurmayı bilmez.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
İnsanlığın Geldiği Son Nokta.Bunlar Gibi Bizde de Samsung Fanları Var.Alın 5 TL değerinde ki Bir Saati , Arkasına Vurun Samsung Logosunu Aynı Tepkiyi Bizim Ülkemizde de Bu Samsung Fanları Verir "

jestercat

Asistan
Reaksiyon puanı
3
keşke altyazı koyaydınız röportajları anladım da videonun başında jimmy abimizin dediklerini anlamadım

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Demek ki neymiş elimizi çabuk tutar da apple dan önce bir saat çıkartıp iTime ismiyle piyasaya sürdük mü deli para kazanırız :D

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
İngilizce ana dilimiz zaten.

Anasayfaya haber olarak girilen 3 dakikalık bir videoya Türkçe altyazı yapmaktan bile aciz editörler demek.

Bu tür konularda Amerikalılarda .... sürülcek akıl yok bu arada.

conquistador

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Klasik eypıl kullanıcısı bunlar ne bekliyordunuz ki :) Ayrıca olayın ABD'den olup olmamakla bir ilgisi yok. Aynısını gidin istediğiniz ülkede deneyin. Eypılcı heryerde aynı :)