Haber Sahte doktor tutuklandı!!

Bu konuyu okuyanlar

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,783
Tekirdağ Çerkezköy devlet hastanesinde yaklaşık 1 senedir pratisyen hekim olan Ayşe Özkiraz adlı kadın uzman doktoru mesleğim için gözlem yapmak istiyorum diyerek sahte diploma ile kandırdı. Uzman doktordan izin alarak hastaneye gidip gelmeyen başlayan genç kadın diğer doktorların kendisine sorduğu tıp ile ilgili olan sorulara verdiği çelişkili ve yanlış cevaplarla şüphe uyandırdı. Yakın takibe alınan kadını doktorlar ihbar etti. Genç kadının evinde arama sonucunda birçok sahte diploma bulundu. Paylaştıgım fotografa bakın ya Çapanın gururu yazdırmış ?????

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221130_015517.jpg
    Screenshot_20221130_015517.jpg
    80.6 KB · Görüntüleme: 48

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Bu kız tam bir profesyonel :D Hayran kaldım.

Meslek lisesinde okurken barajı bile geçtiği şüpheli iken ailesine TIP kazandım diyor :D Hem de ÇAPA'yı. Yalanı bile destekli atmıyor. Sahte sınav sonuc belgesi çıkarması ile başlıyor her şey.

Hadi bir yalan attın. Uzatıp üniversite okuyormuş gibi İstanbul'a gidiyor. Aileside kızımız tıp okuyor diye her ay paralar gönderiyor. Çapa da derece yaptım diyor :D 1.lik plaketleri çıkartmış kendi adına. Kutlama tebrik mektupları var...

Millet yurt bulamazken Üniversite okumadığı halde sahte belgeler ile yurtta kalıyor. Öğrenci olmadığı halde arada üniversite'ye de girmiş çıkmış sahte kimlik ile. Doktorluk okuyan arkadaşlar bile edinmiş. Hatta başkasının yemek kartı ile üniversitede yemek bile yemiş aylarca.

En garibi halen yalanı uzatıp hastaneye neden kapak atmaya çalıyon ! Devlet hastanesinde ki doktorlara ben son sınıfım buralarda biraz öğreneyim gelip gideyim diyor TUS'tan da 81 aldım diyor :D 20 yaşında daha oradakilere 25 yaşındayım diyor.
Onlarda gel diyor işin garibi :D Aylarca orada takılıyor ameliyatlara bile girebiliyor...

Her türlü kimliğin sahtesini çıkarmış :D Adı normalde Ayşe ama Ayşem diye çıkarmış kimlikleri. Tüm hastaneler için çıkarmış. Çorlu Tekirda Ankara İstanbul'da ki hatahaneler için bile personel kartı var.

1669765749333.png

Masraftanda kaçınmıyor :D Kendine doktor önlükleri doktor cihazları almış hatta plaketler çıkarmış en garibi kendisine çelenk bile göndermiş...
1669765829001.png

Not: Kızın annesi ile babası ayrı üvey babası ve üvey kardeşleri ile yaşıyormuş benim anladığım. Evden uzaklaşmak ve farklı bir şehre gitmek için bir yalan atayım demiş büyük ihtimal ama baya abartmış...

Not2: Bu arada kız çok ünlü bir anken şirketi sahibi var var sürekli muhalif kanallarda çıkan onunda yakrabası olduğu söyleniyor

:)

Son düzenleme:

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,783
Bu kız tam bir profesyonel :D Hayran kaldım.

Meslek lisesinde okurken barajı bile geçemeyip ailesine TIP kazandım diyor :D Hemde ÇAPA'yı. Yalanı bile destekli atmıyor. Sahte sınac sonuc belgesi çıkarması ile başlıyor herşes.

Hadi bir yalan attın. Uzatıp üniversite okuyormuş gibi İstanbul'a gidiyor. Aileside kızımı tıp okuyor diye her ay paralar gönderiyor. Çapa da derece yaptım diyor :D 1.lik plaketleri çıkartmış kenti adına. Kutlama tebrik mektupları var...

Millet yurt bulamazken Üniversite okumadığı halde sahte belgeler ile yurtta kalıyor. Öğrenci olmadığı halde arada üniversite'ye de girmiş çıkmış sahte kimlik ile. Hatta başkasının yemek kartı ile üniversitede yemek bile yemiş aylarca.

En garibi halen yalanı uzatıp hastaneye neden kapak atmaya çalıyon ! Devlet hastanesinde ki doktorlara ben son sınıfım buralarda biraz öğreneyipm gelip gideyim diyor TUS'tan da 81 aldım diyor :D 20 yaşında daha oradakilere 25 yaşındayım diyor.
Onlarda gel diyor işin garibi :D Aylarca orada takılıyor ameliyatlara bile girebiliyor...

Her türlü kimliğin sahtesini çıkarmış :D Adı normalde Ayşe ama Ayşem diye çıkarmış kimlikleri. Tüm hastaneler için çıkarmış. Çorlu Tekirda Ankara İstanbul'da ki hatahaneler için bile personel kartı var.

Ekli dosyayı görüntüle 175635

Masraftanda kaçınmıyor :D Kendine doktor önlükleri doktor cihazları almış hatta plaketler çıkarmış en garibi kendisine çelenk bile göndermiş...
Ekli dosyayı görüntüle 175636

Not: Kızın annesi ile babası ayrı üvey babası ve üvey kardeşleri ile yaşıyormuş benim anladığım. Evden uzaklaşmak ve farklı bir şehre gitmek için bir yalan atayım demiş büyük ihtimal ama baya abartmış...

Not2: Bu arada kız çok ünlü bir anken şirketi sahibi var var sürekli muhalif kanallarda çıkan onunda yakın akrabasıymış. :)
??? Madem o kadar aklın vardı abla azıcık çalışıp kazansaydı ya tıpı ???? bu kadar sahte belge çıkaracagına 1 tane düzgün diploma almak daha kolay???

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,783

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Bu haber ile ilgili yeni gelişmeler çıkıyor :)

Kız ayrıca aynı anda 2 erkeği idare ediyormuş. Sahte doktor olduğunu da aldattığı Astsubay sevgilisi ortaya çıkarmış.

Ve ayrıca hastaneye çalışan bir taksiye de yüklü miktdarda borç takmış kadın :D Sürekli kendisini taksi ile istediği yere götürttürüp parayı sonra verecem diyormuş... Taksicide doktor bu kadın illaha parayı öder yeri belli diye üstüne düşmüyormuş.

Son düzenleme:

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,783
Bu haber ile ilgili yeni gelişmeler çıkıyor :)

Kız ayrıca aynı anda 2 erkeği idare ediyormuş. Sahte doktor olduğunu da aldattığı Astsubay sevgilisi ortaya çıkarmış.

Ve ayrıca hastaneye çalışan bir taksiye de yüklü miktdar borç takmış kadın :D Sürekli kendisini taksi ile istediği yere götürttürüm parayı sonra verecem diyormuş... Taksicide doktor bu kadın illaha parayı öder diye üstüne düşmüyormuş.
Ay bir yaşıma daha girdim. ? Kız Sülün Osman'ı tahtından edecek bu gidişle ??

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Ay bir yaşıma daha girdim. ? Kız Sülün Osman'ı tahtından edecek bu gidişle ??
Olaylar dahada bitmiyor :D Bugün babasıda konuşmuş. ( Gerçekten babasınada üzüldüm.)

Kızı babasınıda dolandırmış... TIP kitapları çok pahalı baba diyerek 35 bin TL almış kendi babasından. Öz babası Tokat'ta yaşıyormuş. Adamcağız traktörünü flan satmış her ay kızıma para yetiştirecem diye. 1 Tanede Erkek kardeşi varmış oda neyi var neyi yok ona yolluyorlarmış doktor çıkacak diye...

Kızım babası şüphelenmiş 1-2 yılda hemen 19-20 yaşında doktor mu çıkılır diye sormuş :D Onlarada SÜPER PUANLA MEZUN oldum baba demiş :D:D Kız tam bir profesyonel.

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,783
Olaylar dahada bitmiyor :D Bugün babasıda konuşmuş. ( Gerçekten babasınada üzüldüm.)

Kızı babasınıda dolandırmış... TIP kitapları çok pahalı baba diyerek 35 bin TL almış kendi babasından. Öz babası Tokat'ta yaşıyormuş. Adamcağız traktörünü flan satmış her ay kızıma para yetiştirecem diye. 1 Tanede Erkek kardeşi varmış oda neyi var neyi yok ona yolluyorlarmış doktor çıkacak diye...

Kızım babası şüphelenmiş 1-2 yılda hemen 19-20 yaşında doktor mu çıkılır diye sormuş :D Onlarada SÜPER PUANLA MEZUN oldum baba demiş :D:D Kız tam bir profesyonel.

Ben babama üniversitede okurken kitap alacam 150 TL demiştim babamda ne biçim okul o kızım sen devlet okulunda okumuyo musun demişti ??? ne babalar var ????

Son mesajlar