Sagopa Kajmer Masonmudur ? veya Sagopa Kajmer İllumunati'ye Mi Hizmet Ediyorr ???

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Millete bir şeyleri kanıtlamaya uğraşacağına şu türkceni düzelt. "Yoq" ne la "yoq" ne allah aşkına ?

S.. et sen kim ne diyo Sagopa hakkında , bırak kendi yalanlasın sanane. Sen önce kendini düzeltmekten , eğitmekten başla işe.

Ders 1: Türkçe kelimelerin yazılışları ve büyük-küçük harf kullanımı.

İnsan bu şekilde beş cümle yazsa bin kalori harcar. :)

sanane geriyomu geriyosa daha çok gerilcen demektir...

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Horoza sormuşlar: "Tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavukdan çıkar?" ben işime bakarım arkadaş demiş :D

bize ne abi neyse ne müzikleriyle ilgileniyorum ben kendisiyle değil!

YusufKenan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Masonlar, kendi menfaatlerine zarar verdiğini düşündükleri kişiler hakkında bu mason, terörist, komünist bilmem ne diye söylentiler çıkarırlar. Mason locasının yegane yaltakcısı medya yalan dolan bir haber yapar 5 kişi inanmasa 3'ü inanır, sonra adamın adı masona, vatan hainine çıkar.

Sizinde dikkatinizi çekmiştir nerde bir adam işini düzgün yapıyor hemen mason, vatan haini söylentileri kulaktan kulağa yayılmaya başlıyor. Halbuki gerçek masonlar hep gizli bataklıklarından halkı kaosa sürüklemeye çalışıyorlar.

byfaruk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aşırı sagocu falan değilim ama şarkılarında anlam, kendi hayatıma katabileceğim birçok şey bulduğumdan dinliyorum sagopayı. Özellikle dini içerik yönünden çünki kimileri dini kitap okuyarak veya birilerinin nasihatlarıyla kavrayamayabilir ama böyle müzik sayesinde kişilere nakledilebilir bende bu yönden alıyorum. Kendime lazım olanı alıyorum gerisi ona kalmış. Hee illüminati düşüncemde hiç sanmıyorum öyle birşey olacağını ama dört dörtlük bir adamdır diye de savunamam tanımadan etmeden iki üç kişinin lafuyla savunamam ne iyi ne de kötü olarak.

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Laflarından beynimiz bir anlam çıkartıyormuş :)

Valla o kadar hızlı söylüyor ki sanmıyorum benim beyin tek tek sıralayıp o kelimeleri bir anlam çıkartsın hem düzden hem tersten :D

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Hiç bir yorumu yazıyı okumadan direk yazıyorum ister mason olsun ister başka birşey Sagopanın yaptığı müzik beni benden alıyorsa olay bitmiştir...

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Adama Allah hidayet vermiş, bazılarına da vermemiş, vermedikleri, hidayet verilenlere çamur atmışlar, ummuşlar ki izi kalır. Ancak Allah'a yönelenlere öyle rahmet yağar ki ne çamur kalır ne de ondan bi iz.

Yani, adamın dobralığını bilenler, yaptığı hataların farkında olduğunu bilir. Yaptığı işin ustalığını da bilir.Farkındalıksa yanlış yol değil doğruya gidendir.

Çok derin mi konuştum ne, bana da çamur atılmasın sonra :p neyse elbet en doğrusunu Allah bilir.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
[MENTION=23713]Karargaht[/MENTION] masonmuş :D :lol:

AgentForce

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Illuminati karanlık ve pis bir örgüttür, yalnız insanlar bu örgüte karşı fazla paranoyak olmaya başladı. Ve bazı kesim var ki, bu örgütü ciddiye almaz.

Illuminati şakaya alınacak bir örgüt değildir!

Sagopa Kajmer konusuna gelince, yakın zamanda bu iddiaları değerlendirmek istiyorum, insanlar birşey görmüş, şüphelenmiş ki bunları paylaşmış değil mi?

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
ma son değildir, sezon finaline girmiştir :p kanıtla, benim videolarımı bul, tersten şarkılarımı bul, hadi :devil:

Tamam tamam WebNick Sdn ye sızmış bir mason :D Yakında tersten çalan şarkılarımla ve herşeyi gören göz sembollerimle karşınızdayım. Beni izlemeye devam edin. :)

Ya şaka bir yana böyle şeyleri takmayın. Vardır veya yoktur. Birileri masondur veya değildir. Önemli olan bunun tespiti değildir.

Siz (içinde bende dahil) üzerinize düşeni yapın. Bırakın onlar düşünsün kendi akıbetlerini.

Kötülük çok çabuk yayılır ve sanırsınki yeryüzüne hakimdir. Ama o bir ilizyondur. Hilesi basittir. İyilik her zaman kötülüğü alt edecektir. Bu bir kanundur. Tıpkı ufacık bir aydınlığın zifiri karanlığı dağıtması gibi. :)

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12

Toparlamaya çalışmadım ki. :) Senin vesilenle, bu olayı insanlar ciddiye almasın diye sana takıldım. Baktım sende ciddiye alıyon, açıklama icap etti yaptık bir açıklama. :)

Dediğim gibi bu insanlar bizim onları ciddiye aldığımız kadar değerli değiller. Biz bir kendimize dönebilsek. Bir kendimizi düzeltebilsek gerisi çorap söküğü gibi kendinden geliverecek

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
allah'a tapsa nolur ineğe tapsa nolur? adamın iki tane şarkısını dinleyeceksiniz o kadar da felsefesine girmeyin işin.

erde89

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de mason olduğuna inananlardanım kardeşim. Sırf bu yüzden bıraktım sagopa kajmer dinlemeyi. Çevresinde hiç kimse kalmadı, nedenini merak etmiyor değilim. Şarkılarından bu güne kadar etkilenip imana gelen çok insan tanıdım ama backmasking yapılmayan bir şey değil.

Yapılan videoları izlersen göreceksindir, ama verilen deliller de az değil. Sagopa şarkılarında genelde karamsarlıktan, imkansızlıktan bahsediyor. İman varsa ümit vardır, bu kendisiyle çelişiyor gibi.

Sagopayı bıraktıktan sonra, hiç bir rapçiyi düzgün dinlemiyorum. Amatör takılıyorum artık.

masonluk kötü bişey mi?

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Masonlar, kendi menfaatlerine zarar verdiğini düşündükleri kişiler hakkında bu mason, terörist, komünist bilmem ne diye söylentiler çıkarırlar. Mason locasının yegane yaltakcısı medya yalan dolan bir haber yapar 5 kişi inanmasa 3'ü inanır, sonra adamın adı masona, vatan hainine çıkar.

Sizinde dikkatinizi çekmiştir nerde bir adam işini düzgün yapıyor hemen mason, vatan haini söylentileri kulaktan kulağa yayılmaya başlıyor. Halbuki gerçek masonlar hep gizli bataklıklarından halkı kaosa sürüklemeye çalışıyorlar.

desene shiftdelete.net de bir nevi mason locası :) hayatımda bu kadar mason ve illimunati paranoyası yaşayıp beğenmediği ve farklı düşünen herkesi masonlukla suçlayan insan topluluğu görmedim.

blltlgn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bir çok sanatçıyı dinlerim ama Sagopa Kajmer'in yeri ayrıdır.
iyice tanıyan herkes bu adamın nasıl bir müslüman olduğunu bilir.
bu sadece çekemeyenler tarafından ortaya atılmış şeylerdir. türkiye de olay basit: çamur at izi kalsın!

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
bir çok sanatçıyı dinlerim ama Sagopa Kajmer'in yeri ayrıdır.
iyice tanıyan herkes bu adamın nasıl bir müslüman olduğunu bilir.
bu sadece çekemeyenler tarafından ortaya atılmış şeylerdir. türkiye de olay basit: çamur at izi kalsın!

Kimse kusura bakmasın. Beraberken bile dini ne diye öğrenemezsiniz.

--

Üstte yazdıklarıma ufak bir düzeltme yapmak istiyorum, ben artık Sagopa dinliyorum. Ama dini beni alakadar etmiyor.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
[video=youtube;GEUHTH6pIgw]http://www.youtube.com/watch?v=GEUHTH6pIgw[/video]

Hala bunları konuşacak durumdasanız yazık.

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
O sadece bana göre bir göstergedir, üzgünüm ama o herkesi satıyorsa dsüşünmek ürkütücüdür.

theley

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;Br3T1prTrVo]http://www.youtube.com/watch?v=Br3T1prTrVo[/video]

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Aptal cesaretiyle konuşmuşta konuşmuş. Doğru şeyler söylese de uslubu gerzekçe ve dangalakça olunca bir anlamı kalmıyor.

:) Yukarıda yayınlanan videonun içerdiği kelimeler ile cevap verdim. O videonun yayınlanmasında bir mahsur görülmediyse benimkine de görülmeyecektir herhalde. Sagopa milyonlara giydirmiş, ben sadece 1 kişiye :)

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Ve ben bu sagopaya inanmıyorum.

kometa

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bir takımı 750 milyon borçlandırıp futbol federasyonu bakanı olanları yada hiç bir başarısı olmadan milli takının basına geçenleri araştırmak lazım bence.En büyük masonluk futbolda