Saglamindir.com güvenilirmi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhammed Tarık

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Saglamindir.com güvenilirmi

Son düzenleyen moderatör:

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,092
Dostum Crack Bir oyun indiriyosun oradan Yani YASAL DEĞİL. Lütfen oyunu Steam gibi platformlardan SATIN AL..

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,092
VE ayrıca öyle siteler oyunu hem crack (korsan) yapıyorlar hemde bazen şey koyuyorlar.: Bilgisayarını izlemek için birkaç gizli program ama bilmeden indiriyosun nasıl olsa güvenlli diyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam 6tlyi vericem mecbur napalm sonra pc falan gitmesin
Yani indirebilirsin Benim kuzenimde indiriyor ama tavsiye etmem. Hem bak 6tl imiş nolucak hem bak düşün Sen piyasaya bir oyun çıkarıyorsun. sonra o oyundan 200 tane satıyorsun ama birileri senin yaptığın oyunu alıp 1000 tane bedava veriyor ve oradan onlarda para kazanıyor. Sence bu hiç hoş bir durum olurmuydu ?

Pc gitmez ama dediğim gibi crack yasal değil.

aslında dostum 6 tl o oyuna deymez ama yani emek var sonuçta bedavalarına bakmayı dene :)

Son düzenleme:

Muhammed Tarık

Asistan
Reaksiyon puanı
52
VE ayrıca öyle siteler oyunu hem crack (korsan) yapıyorlar hemde bazen şey koyuyorlar.: Bilgisayarını izlemek için birkaç gizli program ama bilmeden indiriyosun nasıl olsa güvenlli diyoruz.

Yani indirebilirsin Benim kuzenimde indiriyor ama tavsiye etmem. Hem bak 6tl imiş nolucak hem bak düşün Sen piyasaya bir oyun çıkarıyorsun. sonra o oyundan 200 tane satıyorsun ama birileri senin yaptığın oyunu alıp 1000 tane bedava veriyor ve oradan onlarda para kazanıyor. Sence bu hiç hoş bir durum olurmuydu ?

Pc gitmez ama dediğim gibi crack yasal değil.

aslında dostum 6 tl o oyuna deymez ama yani emek var sonuçta bedavalarına bakmayı dene :)
Tamam teşekkür ederim 6tl verip vermeme arasında kaldım neyse tekrar teşekkür ederim

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,092
Tamam teşekkür ederim 6tl verip vermeme arasında kaldım neyse tekrar teşekkür ederim
Rica Ederim. Bende bile Birçok oyunun DVD-CD si var. satın alınmış eskiden. mediamark'tan 2012 yılından kalma sistem onlara yettiği için bu satın alınmış eski oyunları oynuyorum...

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Forum Kuralları'nı okumalısınız. Forum Kuralları

12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.

Son düzenleyen moderatör:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...