Yardım Sadece yardımcı olacaklar gelsin...

Bu konuyu okuyanlar

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Telefonuma virüs girdiğinden şüpheleniyorum.herneyse konuya girim biri beni instagramdan aradı karşıma izin ver seçeneği geldi ben okumadan izin verdim.şuan çok korkuyorum instagramın tüm izinlerini vermiştim ben indirdiğimde telefon izni hariç telefon yazıyor ya izinlerde o hariç hepsine izin verdim dosyalar ve medya,Konum,Mikrofon,kamera herneyse virüs izin verme seçeneği çıkartmış olabilir mi?bilgilerime mi erişecekler neye izin verdim korkuyorum...

? Ömer.dyn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Telefonuma virüs girdiğinden şüpheleniyorum.herneyse konuya girim biri beni instagramdan aradı karşıma izin ver seçeneği geldi ben okumadan izin verdim.şuan çok korkuyorum instagramın tüm izinlerini vermiştim telefon izni hariç telefon yazıyor ya izinlerde o hariç hepsine izin verdim dosyalar ve medya,Konum,Mikrofon,kamera herneyse virüs izin verme seçeneği çıkartmış olabilir mi?bilgilerime mi erişecekler neye izin verdim korkuyorum...
instagram arama yapıldığında telefon izni istiyor diye yazmıştım öbür konuya yani farklı bir çözüm sunmayacaklar neden tekrar açma gereği duydunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefon bir kaspersky kurun taratın emin olmak için ama bir siteden virüs bulaşması imkansız hiçbir ihtimali yok yani(yıl 2000 degilse)

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
instagram arama yapıldığında telefon izni istiyor diye yazmıştım öbür konuya yani farklı bir çözüm sunmayacaklar neden tekrar açma gereği duydunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefon bir kaspersky kurun taratın emin olmak için ama bir siteden virüs bulaşması imkansız hiçbir ihtimali yok yani(yıl 2000 degilse)
O bir konuda cevaplanmıyor artık

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
Telefonuma virüs girdiğinden şüpheleniyorum.herneyse konuya girim biri beni instagramdan aradı karşıma izin ver seçeneği geldi ben okumadan izin verdim.şuan çok korkuyorum instagramın tüm izinlerini vermiştim ben indirdiğimde telefon izni hariç telefon yazıyor ya izinlerde o hariç hepsine izin verdim dosyalar ve medya,Konum,Mikrofon,kamera herneyse virüs izin verme seçeneği çıkartmış olabilir mi?bilgilerime mi erişecekler neye izin verdim korkuyorum...
Biri arasa vb yinede size ''izin ver'' gibi birşey çıkmaz merak etmeyin. Başka birşeydir o.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
Dayı ne işte onu soruyorum ben neye izin verdim nolacak
Öncelikle üslubunuza dikkat edin dayı ne? siz virüs demişsiniz o soru instagramın büyük ihtimal kamera veya mikrofona erişimi içindir. Virüs falan değildir. Birşeylere okumadan izin vermeyin bir dahakine:)

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Öncelikle üslubunuza dikkat edin dayı ne? siz virüs demişsiniz o soru instagramın büyük ihtimal kamera veya mikrofona erişimi içindir. Virüs falan değildir. Birşeylere okumadan izin vermeyin bir dahakine:)
Ya ben diyorum ki kanka mikrofon ve kamera izni zaten vermiştim benn...

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Kötü bir şey değildir sadece bunu bilin yeter.
Peki şunu sorim böyle bir şey yok mu yani tıkladığımda bilgilerime telefonuma izin telefonumu yönetme izni verecek çünkü hatırladığım kadarıyla yönetmekle ilgili bir şey onayladım...

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
Peki şunu sorim böyle bir şey yok mu yani tıkladığımda bilgilerime telefonuma izin telefonumu yönetme izni verecek çünkü hatırladığım kadarıyla yönetmekle ilgili bir şey onayladım...
Sözleşmeyi onaylamışmıydınız daha önce?

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Sözleşmeyi onaylamışmıydınız daha önce?
Kanka instagramin indirdiğinde çıkan gizlilik sözleşmesini kabul ettim bu bir.Izinlerden dosyalar ve medya,Konum,Mikrofon,kamera izinlerinide verdim ama sana diyorum arama geldiğinde tesadüfmü anlamadım bir şey izin ver dedim telefon sıfırlamak istemiyorum...

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
Kanka instagramin indirdiğinde çıkan gizlilik sözleşmesini kabul ettim bu bir.Izinlerden dosyalar ve medya,Konum,Mikrofon,kamera izinlerinide verdim ama sana diyorum arama geldiğinde tesadüfmü anlamadım bir şey izin ver dedim telefon sıfırlamak istemiyorum...
Tesadüftür o. Ayrıca ne çıktığını nerden bilelim biz? İlah falanmıyız? Birsürü şey çıkmış olabilir. Biraz dikkat et yarın öbürgün başınıza iş açılır. O çıkan şey tesadüftür ama ne çıktığını bilmiyorum.

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Tesadüftür o. Ayrıca ne çıktığını nerden bilelim biz? İlah falanmıyız? Birsürü şey çıkmış olabilir. Biraz dikkat et yarın öbürgün başınıza iş açılır. O çıkan şey tesadüftür ama ne çıktığını bilmiyorum.
Ne bağırıyorsun kanka ya korkuyorum napim...

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
Ne bağırıyorsun kanka ya korkuyorum napim...
Bağırmıyorum ''!'' koymadımki normal ses tonu ile söylemişim farz edin:). Korkmanıza gerek yok. Sakin olun birşey değildir tesadüfen aynı anda denk gelmiştir sadece.

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Bağırmıyorum ''!'' koymadımki normal ses tonu ile söylemişim farz edin:). Korkmanıza gerek yok. Sakin olun birşey değildir tesadüfen aynı anda denk gelmiştir sadece.
Sen olsan ne yapardın kanka böyle.bir şey kabul etsen okumadan izin versen napardın...

taha.py

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Hocam yanlış anlamayanın ama sizde amma takıntılı çıktınız. Biraz relax olun kasmaya gerek yok.

• Üzgün
Reactions: Rei

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
Hocam yanlış anlamayanın ama sizde amma takıntılı çıktınız. Biraz relax olun kasmaya gerek yok.
Laflarınıza dikkat edin öyle takıntılı falan diyemezsiniz. Ayrıca belki bu tür şeyleri çok önemsiyor sizemi kalmış ona rahat olmasını söylemek?

taha.py

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Laflarınıza dikkat edin öyle takıntılı falan diyemezsiniz. Ayrıca belki bu tür şeyleri çok önemsiyor sizemi kalmış ona rahat olmasını söylemek?
Eskiden de böyle konular açmıştı hocam. Siz de haklısınız biraz yüksek konuştum.

• Beğen
Reactions: Rei

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Eskiden de böyle konular açmıştı hocam. Siz de haklısınız biraz yüksek konuştum.
Taha kardeşim obsesif kompulsuf bozukluk rahatsızlığını araştır öyle gel bana cevap yaz bu konu hakkında bekliyorum...araştır derken iki dakikanı almaz