Sadece Ethereum mu kazabiliyoruz?

Bu konuyu okuyanlar

ryhkaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Şimdi bu fotoğrafta örnek verdiğim coinlerde kazabiliyor muyuz? Çünkü onların da verdiği günlük kazım fiyatları var.

Ekli dosyalar

• ggfg.jpg
    ggfg.jpg
    32.4 KB · Görüntüleme: 128

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Kazarsınız diye tahmin ediyorum. Ekran kartınız 4GB ise en iyi coin Ravencoin. 6GB ve fazlası için Ethereum. Fotoğraftakiler hakkında bilgim yok.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Hayır, diğer Coinleri Allah gönderiyor (!)

Mutlaka bir şekilde kazabilmeniz lazım.

ryhkaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Kazarsınız diye tahmin ediyorum. Ekran kartınız 4GB ise en iyi coin Ravencoin. 6GB ve fazlası için Ethereum. Fotoğraftakiler hakkında bilgim yok.
Yani bu site günlük kazanımları gösteren bir site hepsinin karşısında günlük getirdiği kazançlar var herhalde kazılıyor yani diye düşünüyorum. Ekran kartı alacağım az kaldı 8 gb'dan yana kullanacağım tercihimi.

Teşekkkürler.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Şimdi bu fotoğrafta örnek verdiğim coinlerde kazabiliyor muyuz? Çünkü onların da verdiği günlük kazım fiyatları var.
Verdiğiniz örnekler sadece birer pool sistemi. Yani kendilerinin yazılımlarını mining yapacak cihaza yüklediğinizde ekran kartının gücüne göre ne kadar ethereum kazdığını belirtiyor. Mesela Hiveon ETH'nin kendi HiveOS diye işletim sistemi var. Farklı coinler kazmak için farklı yazılımlar mevcut. Şu an Ethereum fiyatı yüksek ikinci coin ve kazması Bitcoine göre daha kolay olduğundan tercih ediliyor.

ryhkaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Verdiğiniz örnekler sadece birer pool sistemi. Yani kendilerinin yazılımlarını mining yapacak cihaza yüklediğinizde ekran kartının gücüne göre ne kadar ethereum kazdığını belirtiyor. Mesela Hiveon ETH'nin kendi HiveOS diye işletim sistemi var. Farklı coinler kazmak için farklı yazılımlar mevcut. Şu an Ethereum fiyatı yüksek ikinci coin ve kazması Bitcoine göre daha kolay olduğundan tercih ediliyor.

Teşekkürler hocam öğrenmek istediğim buydu. Yani atıyorum orada NH Ethash yazıyor ya onun yazılımı yükleyip madencilik yapabilirim yani değil mi ?

Hepsinin ethereum gibi yazılımı oluyor mu. Çünkü mesela eth'den daha fazla kazanç gösteriyor.

Bu konu da çok bilgim yok öğrenmek amacım yani cahilce yazmış olabilirim.